FİFA 13 İçin Pes ayarları

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bugün FİFA 13 indirdim ancak bir pesciyim ve pes tuş formatına göre oynadım hep ancak kafayı yedim düzelmiyor klavyeyi kırıyordum nerdeyse fifa 13 için pes tuş kombinasyonu olan varsa upload edebilir mi ? şimdiden çok teşşekürler

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
PES ayarların nasıl ki? Hangi tuşlara hangi fonksiyonu yüklemiştin?

Ben gamepad ile oynuyorum (ki Fifa için şart) Klavyede oynarken şut için D, kısa pas S, Uzun pas A, ara pas W, Sol:1 Sağ:3 Alt:2 Yukarı:5(Num) ayarlıydı.

Klavye ile oynamak zor açıkçası. Çalım falan yapamazsın doğru dürüst.

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Anladım ben. R1 koşma, yuvarlak orta açma, kare şut, L1 Havadan ara pas/ Aşırtma gibi özellikleri kastediyorsun.

Kolu bağlayacaksın ve ayarlardan controller ı bulacaksın. Orada yerlerini değiştirme var, yukarı aşağı taşıyorsun seçenekleri. ben öyle ayarladım zamanında.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
internette ayarlanmıl data dosyaları var sanırım dosyaları indirip belgelerimdeki fifa dosyaları ile değişince oluyor diyorlar ama bir iki kere denemiştim sonuç alamamıştım. sırf bu yüzden pes oynuyorum gamepad ile

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Gamepad demdim klavye için ayar istiyorumbu arada pas ta X di bende internette var ama onlar tam pesin ki gibi değil pas şut filan farklı ama benziyor