FIFA 10 Demo PC, Download'a Hazır!

Salt Okunur

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Günlerdir yayınlanması beklenen demo sonunda kullanıcılara sunuldu! FIFA 10'u denemek istiyorsanız tıklayın.

Futbol sever oyuncuların merakla beklediği demo sonunda yayınlandı! EA Sports imzalı FIFA 10 hakkında ilk izlenimlerimizi edineceğimiz demo, dün Xbox Live'da yayınlanmıştı. PC ve PS3 kullanıcıları ise birgün daha beklemek zorunda kaldı. En nihayetinde, FIFA 10 Demo, PSN ve PC'ciler için indirilmeye açıldı!

[SDNTV]http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11556/t_fifa10_demo_gp_gt_pt3.flv[/SDNTV]

İçerğinde Chelsea, Barcelona, Juventus, Bayern Munich, Marseille ve Chicago Fire takımlarını karşı karşıya getiren 2.3 GB boyutundaki demoya ulaşmak için tıklayın. İki gündür EA'nin resmi İnternet adresinde "Demoya 1 gün kaldı" uyarısı olmasına karşın, dosyanın indirilmeye açılması bir hayli şaşırtıcı. Görünen o ki EA, web sitesini güncellemekte problem yaşıyor.

FIFA11252653383.jpg

Demonun yayınlanmasına karşın EA'nin İnternet adresindeki tablo bu şekilde

:: Demoyu beğendiniz mi?

Yazan: Aykut Göker
SDN - http://shiftdelete.net

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Demoya gerek yok bi kaç gün daha sabredip fullünü oynarım :)

By_ÇaKaL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hep yenileseler PES'in top fiziğini vs geçemezler.
ayrıca kartondan kesilmiş gibi duran taraftarlarda cabası

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Saha görünümü ve çimlerin parlaklığı çok fazla kontrollerde iyileşme söz konusu geçen yıl yaşadığım gamepad bağlantı sorunu bunda aşılmış Logitech rumblepad 2'ye o kadar para verip oyun oynayabilmek için devdata ayarlarını değiştirmek sinir bozucu gelmişti. Top olayı iyi olmuş şutlar tatmin edici ama yinede geçen yılki gibi ceza sahası dışından kaleciyi avlayan özel vuruşlar yapılabilir mi bilmiyorum bağlantı evde yavaş olduğu için gece 2'de sadece 15-20 dakika denedim. Menü güzel olmuş kontrol ayarlarının oyun içinde maç yaparken değiştirilebilmesi eklenmiş o hoşuma gitti. 09 sürümünde maç yaparken değiştiremiyorduk. Müzik hoşuma gitti.Barcelona'nın klasik forması hoşuma gitmedi rengi tuhaf geldi sanki gerçeğinin daha bir albenisi var gibi.İyi yansıtılamamış oyuna. Radar kısmı hafif yatıp hale gelmiş çok hoşuma gitti.

Bunlardan sonra tam emin olmamakla birlikte iyi gibi diyebilirim ama daha deneme yapmak lazım.

Konsol sürümünü gördükten sonra ciddi ciddi Xbox veya PS3 alası geliyor insanın çok tahrik ediyor oyun

onaryo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Fifa 09 demoyu berbattı... Ama Pes9 demosunu sevmiştim..:) "Fifa tek başıma beni oyalar,Pes dostlarla maça birebir.." :)

Rato

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben birde şunu eklemek istiyorum. Kimse üstüne alınmasın bazı at gözlüklü kişilerin şu tabirleri ile çok karşılaşacağız dikkat edilmeli.

İşte efendim fifa yaramaz oynanış kötü olmaz böyle oyun sorun var şudur budur forever pes, another pes, together pes, her pes, his pes, i am pes, your pes, all pes gibi atıp tutan ifadelerine aldanmayın.

Kimse kendisi denemeden oyuna sırtını çevirmesin. Ben 28 yaşıma girmek üzereyim yıllardır şu futbol oyunlarına hayranım hep oynarım özellikle Pes fanatiği biriydim. Ama ne zaman Fifa 09 oynadım (birkaç günde alıştım) o zaman benim için farklı bir yol göründü. Oynanış her zaman bence en önde olmalı.

Körü körüne takılı kalmayın elinize yapışmaz deneyin alternatif olsun. Burada oyunları kötülemek istedikten sonra bir sürü yol bulunur. Fifa süper bir oyun mu değil keza pesde öyle deneyin görün beklentilerinize bakın ondan sonra karar verin.Öyle oyun çok harika demekle olmuyor bu işler Dalağı olmayan adamın *ıçına porsche motoru takılmış gibi çizgide 90 dakika koşmak topa sırtınız dönükken depik atmak gerçeklik ise(Bakınız bu bir kötüleme örneğidir) sizin için zaten yapacağınız birşey kalmıyor tabularınızı yıkıp alternatif yaratamazsınız.

http://www.youtube.com/watch?v=2mM2CiinXAc&NR=1

Buna bakın derim ben grafik herşey değildir oynanış önemlidir göz ardı edilmemelidir. Pesde böyle bir gol görmedim bugüne kadar

kryyltkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Baktım şimdi şirketten ev pc sine bağlanıp bitmiş indirmesi akşama oynarım artık.

ubarmen20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fifanın neredeyse tüm serilerini oynayan biri olarak. Fifa 10 demoda hayal kırıklığına uğradım. çimler fifa 09dan da kötü belki demodan kaynaklanabilir ama umarım oyun demo gibi olmaz
2924eav.jpg

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
İndirdim Kuruyorum... Umarım Bir Katakulli Çıkmaz...

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Oyun menüsünü çok beğendim ama oyunun kalitesini hiç beğenmedim. Oyuncuları bir bir gösterirken grafikler iyi ama saha içinde fifa2000'e benziyor oyuncular. Kafalarını eğip koşmalarınıda anlamıyorum. Sahanın çimleri de çim dışında herşeye benziyor. Ne biçim bi yeşil o :D

Fifanın oyun kontrolü Pes'in grafikleriyle birleşse ortaya nasıl bi oyun çıkar merak ediyorum :D

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Bir Yorumda Benden: Menü Gerçektende Güzeldi... Müziklere Gelince Yine Datarock Yine Datarock!!!. Oyuna Gelince FIFA 2003 Oynadığımı Sandım. (Kasıyordu O Biçim) Ayarlama Yapamadım Rusçanın Gazabına Uğradım. Oyuncular Diğer Serilere Göre Çok Çok Çok Uzun Olmuşlar. Oynarken Chelsea'yi Seçtim. Ballack Gorillas Gibi Olmuştu. Ayrıca A. Cole'un Boyu Hafiftende Olsa Uzamış Gibi. Gözümü Aldı. Oyunu Joystickte Oynadım. Ara Pas Yoktu. Normalde Diğer Serilerde D İle Rakibimizi Takip Ederiz Topu Alırız. Ama Bunda O Özellik Kalkmış. Kendin Alacaksın Yawrm :D Demiş. Ayrıca Demoda İlk Türk'ü Gördüm Hamit Altıntop. Acayip Benzetmişler. :D Zikzak Çizerek Artistlik Yapılıyor. Hoşuma Gitti. Ayrıca Adidas KOPANYA İle Oynamanın Başka Bir Zevk Olduğunu Düşünüyorum. Benden Bu Kadar Söz Sizde Ali Birand :D

_Saytun_

Profesör
Reaksiyon puanı
9
menü güzel tamam
çimler kötü
messinin vücudu çok büyük
seyirciler kartondan
top zlatan ibrahimoviç'e geldiğinde çok seri biçimde zigzag çizerek ilerliyor ve ondan top almak imkansız
zlatan ibrahimoviç'i messi'den daha iyi yapmışlar
tek sevdiğim yanı yine orjinallik istemeden online oynanabilecek :D

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
olumsuz yorumlara anlam veremiorum herkes 1 maç yapıp yorum yazmış bence çok klas bir oyun olacak harika goller atılıyor kaleci reflexleri ve striker reflexleri harkulade bi gol attım inanamadım bilgisayar oyununda böyle bir gol olacağına topuk golünü ne zaman PES'te görebildik pes pes diye tuttumuşsunuz bizde pes oynuyoruz ama bu kadar gerçekçi değil pes malesef

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
olumsuz yorumlara anlam veremiorum herkes 1 maç yapıp yorum yazmış bence çok klas bir oyun olacak harika goller atılıyor kaleci reflexleri ve striker reflexleri harkulade bi gol attım inanamadım bilgisayar oyununda böyle bir gol olacağına topuk golünü ne zaman PES'te görebildik pes pes diye tuttumuşsunuz bizde pes oynuyoruz ama bu kadar gerçekçi değil pes malesef
3 Tane Maç Yaptım :mrgreen:

K. Orçun OKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan indiriyorum 3 saat kaldı. Şimdiye kadar ki favori futbol oyunum PES 09 du. Fifa 10 u oynadıktan sonra favori oyunumu ve oyun hakkında ki görüşlerimi yazacağım.

sahipemrah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
dün ps3 de 4 tane maç yaptım. çok değişk bir oyun olmuş. oynandıkça sevilecek tarzdan. oynayan kişinin berecerilerine bağlı bir oyun. topun kendi fizik kuralları olması ve oyuncuların yapay zekası çok şeyi değiştirecek ve zamanla sevilecek...

saaaan1400

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de pesciydim fifa 09 çıkana kadar fifa bana göre 2009 dan itibaren pes den daha iyi(kişiden kişiye değişir) bugün indirdim ps3 e fifa 10'u resimlerden ve yorumlardan gördüğüm kadarıyla fifa da yine pc ve ps3 arasında ayrımcılık yapılmış
ps3'de:
oyuncular tıpa tıp aynı
çimde bi bozukluk yok ayrıca hayli düzgün
oyunda çalım atma çok zorlaşmış ama bu daha eğlenceli kılıo oyunu
pes den özlediğim bir özellik frikik de çabuk kullanma gelmiş ;)

kısacası ben bayıldım fifa kendini daha da geliştirmiş ama anladığım kadarıyla bu ps3'e özel :S

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Bir Yorumda Benden: Menü Gerçektende Güzeldi... Müziklere Gelince Yine Datarock Yine Datarock!!!. Oyuna Gelince FIFA 2003 Oynadığımı Sandım. (Kasıyordu O Biçim) Ayarlama Yapamadım Rusçanın Gazabına Uğradım. Oyuncular Diğer Serilere Göre Çok Çok Çok Uzun Olmuşlar. Oynarken Chelsea'yi Seçtim. Ballack Gorillas Gibi Olmuştu. Ayrıca A. Cole'un Boyu Hafiftende Olsa Uzamış Gibi. Gözümü Aldı. Oyunu Joystickte Oynadım. Ara Pas Yoktu. Normalde Diğer Serilerde D İle Rakibimizi Takip Ederiz Topu Alırız. Ama Bunda O Özellik Kalkmış. Kendin Alacaksın Yawrm :D Demiş. Ayrıca Demoda İlk Türk'ü Gördüm Hamit Altıntop. Acayip Benzetmişler. :D Zikzak Çizerek Artistlik Yapılıyor. Hoşuma Gitti. Ayrıca Adidas KOPANYA İle Oynamanın Başka Bir Zevk Olduğunu Düşünüyorum. Benden Bu Kadar Söz Sizde Ali Birand :D

baskı yapma var ama aktif değil. control bölümünde sağ tarafı w,a,d,q diye ayarlarsan fifa08 kontrolüyle aynı olur.

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
ben de pesciydim fifa 09 çıkana kadar fifa bana göre 2009 dan itibaren pes den daha iyi(kişiden kişiye değişir) bugün indirdim ps3 e fifa 10'u resimlerden ve yorumlardan gördüğüm kadarıyla fifa da yine pc ve ps3 arasında ayrımcılık yapılmış
ps3'de:
oyuncular tıpa tıp aynı

kısacası ben bayıldım fifa kendini daha da geliştirmiş ama anladığım kadarıyla bu ps3'e özel :S
PS3'üm Varda Nasıl Oynadınız Onu??? :D

Seng

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
PC'de az önce oynadım ama bir pes sever olarak inanın daha fazlasını bekliyordum.

Oyun ayarlarında 3D çim seçeneği var, ama açık olmasına rağmen bırakın 3D'yi tek boyuttan bile şüpheliyim :)

Maçın oynandığı esnada grafikler hiç yumuşak değil, kesik kesik.

Gol de veya bir pozisyonda futbolcuların hareketleri çok yapmacık. Örnek vermek gerekirse Zlatan'la golü attım kamera değişmeden durduğu yerde ellerini kaldırdı gayet sakin seviniyordu derken kamera yakın çekime girdiğinde parende tarzı bir şeyler yapmaya başladı :D ( Kamera yakın çekime girdiği için bir kaç figür gösteriyim demiş olabilir tabi ) Ayrıca yüzlerinde hiçbir mimik göremedim, sevinirken üzülürken hep aynı.

Ben demo da joystick'i aktif edemedim, benden kaynaklanmış olabilir.

Şu oynadığım oyuna puan ver deseler ben 10 üzerinden 3 anca veririm.

saaaan1400

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alıntı:
saaaan1400´isimli üyeden Alıntı
ps3'de:
oyuncular tıpa tıp aynı

PS3'üm Varda Nasıl Oynadınız Onu??? :D

cevap:
ya soruyu tam anlamadım:Dpsn den indirip oynadım :thumbup:

_Saytun_

Profesör
Reaksiyon puanı
9

ALMİ

Profesör
Reaksiyon puanı
60
Ben birde şunu eklemek istiyorum. Kimse üstüne alınmasın bazı at gözlüklü kişilerin şu tabirleri ile çok karşılaşacağız dikkat edilmeli.

İşte efendim fifa yaramaz oynanış kötü olmaz böyle oyun sorun var şudur budur forever pes, another pes, together pes, her pes, his pes, i am pes, your pes, all pes gibi atıp tutan ifadelerine aldanmayın.

Kimse kendisi denemeden oyuna sırtını çevirmesin. Ben 28 yaşıma girmek üzereyim yıllardır şu futbol oyunlarına hayranım hep oynarım özellikle Pes fanatiği biriydim. Ama ne zaman Fifa 09 oynadım (birkaç günde alıştım) o zaman benim için farklı bir yol göründü. Oynanış her zaman bence en önde olmalı.

Körü körüne takılı kalmayın elinize yapışmaz deneyin alternatif olsun. Burada oyunları kötülemek istedikten sonra bir sürü yol bulunur. Fifa süper bir oyun mu değil keza pesde öyle deneyin görün beklentilerinize bakın ondan sonra karar verin.Öyle oyun çok harika demekle olmuyor bu işler Dalağı olmayan adamın *ıçına porsche motoru takılmış gibi çizgide 90 dakika koşmak topa sırtınız dönükken depik atmak gerçeklik ise(Bakınız bu bir kötüleme örneğidir) sizin için zaten yapacağınız birşey kalmıyor tabularınızı yıkıp alternatif yaratamazsınız.

YouTube - Iniesta rools FIFA 10

Buna bakın derim ben grafik herşey değildir oynanış önemlidir göz ardı edilmemelidir. Pesde böyle bir gol görmedim bugüne kadar
PES insanı heyecanlandırıyor.Ama FIFA kusmam geliyor.Çünkü adamlar zebani gibi ve koşuşlarıda öyle topa vuruşlar acayip imkansız olan vuruşlar bile FIFA'da yapılabiliyor.Kornerden direrk gol çok kolay.Bu nedenle mantıksız olan FIFA'yı oynamam tabii PC versiyonunu PS3 ve XBOX 360 'ta harika PC'de PES ,PS2'de kötü olsada yine PES ama XBOX 360 ve PS3 FIFA.
Söyleyin bana XBOX şöyle aşırı güçlü bir konsol mu? Hayır orta seviye bir PC gibi peki niye PC ve XBOX versiyonu farklı EA konsol aldırmak istiyor herkese PC'ye yapabilir mi güzel bir oyun?Evet yapabilir grafikler çok az düşük olur ama yapar.Bilgisayarlar koca GTA IV,CRYSİS gibi oyunları oynarken kıytırık bir FIFA'yı mı oynayamıcak cevap vermeli bunlara EA?

ahlatt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bencede 15 gün sonra çıkacak 20 gün sonra nete düşer:d