FIFA 10 Demo İzlenimleri

Salt Okunur

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Sonunda PC oyuncuları da FIFA 10 demoyla buluştu! Peki kullanıcılar bu buluşmadan memnun kaldı mı? EA'nin FIFA 10'u beklemeye değer mi?

Hafta başında EA Sports tarafından FIFA 10'un demosunun yayınlanacağı açıklanmasıyla beraber, serinin takipçileri ve futbol oyunu müptelaları, heyecanla yeni yapımı bekledi. Son iki gündür EA'nin resmi İnternet sayfasında, yayınlanmasına 1 gün var şeklinde bir ibareyle karşılaşan kullanıcıların sabırsızlığı iyice artmıştı ki, evvela Xbox Live'dan, sonrasında ise PSN ve PC kullanıcıları için demo indirime sunuldu.

lionelmessi1252677793.jpg

2.2 GB büyüklüğündeki dosyayı indirip kurulumunu tamamladıktan sonra Chelsea, Barcelona, Juventus, Bayern Munich, Marseille ve Chicago Fire takımlarını bulunduran FIFA 10 demo'daki ilk tecrübemizi yaşadık. Oynanışın serinin önceki oyunuyla arasında ciddi bir fark göremediğimiz yapımda, grafiksel açıdan bir takım geliştirmeler mevcut. Ancak FIFA 10'un PC versiyonu ile konsol versiyonu arasında büyük fark olacağı, daha önce yapımcılar tarafından açıklanmıştı. Oyun, PS3 ve X360'a "yeni nesil" olarak hazırlanmış olmasına karşın, PC'de böyle bir geliştirme yapılmadı. Dolayısıyla FIFA 10'un konsol ve PC sürümleri arasında, grafikten oynanışa kadar muazzam fark bulunuyor.

nikoteen

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Nerden indirecez birde link verseniz güzel olcak :D

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Teşekkürler Salt Okunur :D Kendi Yorumumu Gördüm. Aynı Toplarla Oynaya Oynaya Sıkıldım Açıkçası. Göze Daha Başka Geldi. Ama Çimler Çok İronik :D

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Berbat Bir Oyun Olmuş Gerçekten

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
keşke ekran görüntülerinin tam çözünürlükte olanlarını da verseydiniz.. ayrıca grafik olarak fifa 2005'in kadrolar güncellenmiş hali gibi görünüyor :(

lBa1xkrV1fe7

Asistan
Reaksiyon puanı
8
çok gerçekçi görünüyor ama oyunun feci derecede bir mekanik havası var oyuncular robot gibi

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
PC sahiplerine hakaret niteliğinde bir oyun olmuş. Bir spiker 4 senedir aynı tonla Iniesta der mi yahu?

beatkey

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bu kontrol işi nasıl olcak yahu. Bi yapamadım gitti. Yapan arkadaşlar ss felan koyarsa iyi olur.

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Kurdum.
İlk maçımı 4-0 yendim
2. maçda 2-2 berabere kalıp o dandik penaltilar sonucu yenildikden sonra oyunu sildim.

Quadro

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bu kadar kötüsünü daha önce görmemiştim ..:hammer:

özgün87

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yaa cidden biri kontrolleri söyleyebilir mi orta açamıyorum daha bi oyniyim dedim

chahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rekor bendemi bilmem ama 1 dakka oynayamadim oyunu. Bir kere one bicim çimdir ole, sahanin zeminnin çim değil parlak led monitor sanki :). Neyse kısaca berbat bi oyun..

ubarmen20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fifa nın günümüze kadarki serilerini oynamak ıcın 2 yılda bir sistem yenileyen biri olarak :D fifa 10 demoda büyük bir hayal kırıklığına uğradım. hiçmi bakmıyorlar diğer oyunların grafiklerine çivili futbol oynarız ya tahtada bozuk parayla o gıbı bır oyun gordum tahta gibi yemyesıl desensın bır saha uzerınde uzun boylu adamlar normaldende uzunlar ve taraftarlar cok kotu 2009 bu demodan daha ıyı ki oyun cıktıgında aynı olursa kibuyuk ıhtımal olacak satın alan olmaz bu oyunu.

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9
her oyunu oynadım oynarım ama niyeyse şu maç oyunlarına bir türlü alışamadım:mrgreen:

tolgay007

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Pc de satıyor oyun niye uğraşsınlarki EA nın nasıl bir firma olduğunu biliyoruz,fifaya pc sürümünde tabi hiç yatırım yapmıyor,ama gidin bi xbox 360 versiyonuna bakın ağzınız açık kalsın :)

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
PES ile tanışana kadar hep Fifa oynardım ama PES'in ezici üstünlüğünü farkettikten sonra elimi sürmedim daha sürmemde.

ubarmen20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tek kişi kalmış canavar ben miyim ? :D oyunun ful sürümü çıksın silicem :D

sci3

Profesör
Reaksiyon puanı
1
PC sahiplerine hakaret niteliğinde bir oyun olmuş. Bir spiker 4 senedir aynı tonla Iniesta der mi yahu?
:4::mrgreen: Yoruma çok güldüm ya.. Elllerine sağlık hellmarch :D

Kurdum.
İlk maçımı 4-0 yendim
2. maçda 2-2 berabere kalıp o dandik penaltilar sonucu yenildikden sonra oyunu sildim.
durum vahim

bu kadar kötüsünü daha önce görmemiştim ..:hammer:
baya vahim hemde..

Kimse memnun değil.. PES 4ever olcak galiba yine :rolleyes:

kryyltkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kurdum yaklaşık 3 dakika sonra oyundan çıktım oyunu silmem de 5 dakikamı aldı bu kadar yani ea sportsa bir şans vermek istedim de kurdum zaten ve şunu anladımki pesin eline su dökemezler. Gitsinler çorbacılık yapınlar ama şu fifayı daha yapmasınlar rezalet bir oyun... Ben böle çim böle forma böle oyuncular görmedim hiç mi bakmadınız bu oyunun son haline de utanmadan demosunu çıkardınız. Ne olur indirmeyin de prim vermeyin bu adamlara.

MeLankoLia

Profesör
Reaksiyon puanı
1
peh çok kötü ya biraz önce yükledim berbat.
fifa 08 favorim :)
ama hep pes oynarım arkadaşlarla