Fibere kavuştum beyler !

AHOME

Asistan
Reaksiyon puanı
0
SuperOnline'nin kullanımı süper ama sorunları da bir o kadar berbat. İnternet bağlantım gelen teknik servis yüzünden gitti ve tam 40 gün internet bağlantım kesildi. En az 15 kere aradım ve hepsi de en az 20 dakikalık ( Yani telefon faturası da bir aylık internet ücreti kadar gelecek. ) . İşte aradım, sizi şikayet edeceğim falan dedim, bana faturama itiraz edebileceğimi söylediler. 40 gün için sadece 16 TL gibi komik bir fiyat düştüler. Özetle kullanırken süper ama sorun çıktı mı yanıyorsun. Bir kere daha sorun çıkmıştı yine uzun sürmüştü tamiri.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
SuperOnline'nin kullanımı süper ama sorunları da bir o kadar berbat. İnternet bağlantım gelen teknik servis yüzünden gitti ve tam 40 gün internet bağlantım kesildi. En az 15 kere aradım ve hepsi de en az 20 dakikalık ( Yani telefon faturası da bir aylık internet ücreti kadar gelecek. ) . İşte aradım, sizi şikayet edeceğim falan dedim, bana faturama itiraz edebileceğimi söylediler. 40 gün için sadece 16 TL gibi komik bir fiyat düştüler. Özetle kullanırken süper ama sorun çıktı mı yanıyorsun. Bir kere daha sorun çıkmıştı yine uzun sürmüştü tamiri.
Sanırım sizin şansınıza hiçbir sorun yaşamadık biz Allah'a şükür.

Telekomun hayrı sadece kendine dokunuyor. tabi bir de bana :D
Bu sizin mi hocam ? Bu hattı nasıl çektirdiniz kendinize ??

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114

Harbiden kötü şans. Bizim binada dün net gitti. Aşağıda duran binadaki büyük kutusundan da ses geliyormuş. 1 Saat sonra düzelttiler hemen.

AHOME

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şirketin bu. evde 8 kullanıyorum :S

Öyleyse ben İBB'nin internet'inden hız testi yapayım da hız nedir görün. :D

Ne yazık ki bana hep şanssızlık oldu. Telefonumu da 1 ay önce Turkcell'e taşıdım. Yanlış hatta taşımışlar falan. Düzeltene kadar canım çıktı. Yani ben hep Turkcell'den çektim. Avea'nın telefonunu SuperOnline'nin internetini ( ne kadar sorun çeksem de ) herkese öneririm.

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
2089811474.png

acaba bende süperonline mı geçsem ne etsem :S

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
2089811474.png

acaba bende süperonline mı geçsem ne etsem :S
Fiber varsa duruyorsanız hata ediyorsanız. İzmirde superonline olmayan yer çok az. Ablamın evinin olduğu yani şuandaki bulunduğum siteye döşemişler. Torrent kullanıyorsanız upload çok işe yarıyor. çektiğim torrentleri seede bırakıyorum . 500 mb falan min upload yapıyorum .Torrent başı.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Fiberde Hayat varmış Vallaha.Adamlar 20 diyorsa 20 yi veriyorlar,hatta üstüne bile çıkıyor çoğu zaman.
Upload olayı ayrı bir güzel sayesinde ratio larım arttı yahu.:)
Şu an 11Gblık Karayip korsanlarının filmini indiriyorum 1,1mb. ile iniyor.Bu hızda 2saat 54 dakikada inecek.:w00t:
Şu an tadından yenmiyor,inşaallah sonra bozulmaz.:)

kkoray

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Fiber varsa duruyorsanız hata ediyorsanız. İzmirde superonline olmayan yer çok az. Ablamın evinin olduğu yani şuandaki bulunduğum siteye döşemişler. Torrent kullanıyorsanız upload çok işe yarıyor. çektiğim torrentleri seede bırakıyorum . 500 mb falan min upload yapıyorum .Torrent başı.

şirinyere geldimi bir fikrim yok araştırıp bakmam lazım evet kullanıyorum torrent en çok orda işime yarar bu hız bakalım araştıralım öğrenelim geçelim :)

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Fiberde Hayat varmış Vallaha.Adamlar 20 diyorsa 20 yi veriyorlar,hatta üstüne bile çıkıyor çoğu zaman.
Upload olayı ayrı bir güzel sayesinde ratio larım arttı yahu.:)
Şu an 11Gblık Karayip korsanlarının filmini indiriyorum 1,1mb. ile iniyor.Bu hızda 2saat 54 dakikada inecek.:w00t:
Şu an tadından yenmiyor,inşaallah sonra bozulmaz.:)

Bir yanlışlik olacak. 8 mb. ile 1 m.sn yapılıyor zaten. 20 mb ile en az 2 mb olmalı.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bir yanlışlik olacak. 8 mb. ile 1 m.sn yapılıyor zaten. 20 mb ile en az 2 mb olmalı.

Haklısınız normalde 2.7 leride gördüğüm oldu.
Bilirsiniz torrentde birazda download seederlara bağlı.
Bu torrentte seeder azdı.
Aslında bu boyuttaki dosya 1.5 saatte inerdi.

AHOME

Asistan
Reaksiyon puanı
0
20 M / Bit ile her torrentte rahat rahat 2.5 - 2.6 MB arası görüyorum. :)

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
hayırlı olsun, hepsi iyi hoş da 21:50 uçağının olayı ne onu anlamadım :D

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
hayırlı olsun, hepsi iyi hoş da 21:50 uçağının olayı ne onu anlamadım :D
Detaylı paylaştım hocam. Çünkü eve geldiğimgibi speedtest yaptım amacım onu belirtmekti :) Tarihe bakarsanız :D Daha önceki postlarıma bakarsanız 600 kbnin sefaletini çektiğimi anlarsınız :D

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ahahha yaa hocam ben çok anlamıyorum hep aynı birimden örnek versenize yaa :D ama 6 mb de öldürmezmiş senden daha kötüleri de var. idare etmesini bilcektin :D

Bilirim . Bir zamanlar 16 mbit parası verip 6 mbit almak. Şimdide 8 verip 6 alıyoruz. Biraz k*zıklanıyoruz :D

elmalisoda

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bilirim . Bir zamanlar 16 mbit parası verip 6 mbit almak. Şimdide 8 verip 6 alıyoruz. Biraz k*zıklanıyoruz :D

bu açıklamalardan çıkan nasihat;

"sonuçta alacağımız şurda 6 mb internetse söylesenize neden daha fazla ödeyesiniz" :D
gençler dersi almışlardır hocam. bu arada biz de 16 mb kullanıyoruz :D acaba hızım kaç tam şu anda... ..... ... 10.18 download 8'den biraz fazla :D ama 16 ya çook uzak.

TheMuyu

Asistan
Reaksiyon puanı
0

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
alla alla benim de superonline 20mbit ama kota 50 gb. nasıl yapacam bu kotayı 100gb ? extra ucret filanmı gerekiyor ?
Ben Geçen ay geçtim Süperonline a.
64 lira veriyorum.Birde T11 telefon aldım kampanya dahilinde.