Fiber dediğin böyle olur

Bu konuyu okuyanlar

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Harbiden orda boş ev bulmak lazım one hız öyle fake degil demi keklemiyon bizi:D

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Gözlerim pörtledi hızı görünce o_O

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
abi orayı nasıl değiştiricem göz var yani . Fake falan değil akşam eve geçip koyucam bi daha yenisini.

skys

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Adres ver bi kamyon dolusu harddisk ile geliyorum :D

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Rüyamda bile böyle hız görmedim :w00t: aylık ne kadar acaba fiyatı:p, gerçi onlara pek dokanmaz fiyatı ama insan yinede merak ediyor. hehehehe, hani derlerye zenginin parası zühürtün çenesini yorarmış, bizimkide o hesap :4:

somurgenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne fiberi,ben fiber biber görmedim goca gonyada.yapılsada harabe merkeze değilde,bosnaya yapılır.nasıl olsa üniversiteli ergenler cirit atıyor oralarda.ölemeyecek gibi yaşayanlar dolu orası ,oraya döşer ttnet amca.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Oha oldum yani akşama yeni caps bekliyorum :mrgreen:

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
geçenlerde kaldığım ankara bilkent otelde, odanın banyoya yakın bölümünde ancak wifi yakalayabiliyordum. kopmalarla birlikte maksimum 2 mb hız alabiliyordum.

gayrettepe dedeman otelde de durum farklı değil. buna benzer bir çok 5 yıldızlı otelde durum neredeyse aynı. senin evin yanında açılan otel neymiş çok merak ettim.:)

Bekçi

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Böyle bir hız Türkiyede Mümkün mü? Ve fiyatlar nasıl ?

somurgenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geçenlerde kaldığım ankara bilkent otelde, odanın banyoya yakın bölümünde ancak wifi yakalayabiliyordum. kopmalarla birlikte maksimum 2 mb hız alabiliyordum.

gayrettepe dedeman otelde de durum farklı değil. buna benzer bir çok 5 yıldızlı otelde durum neredeyse aynı. senin evin yanında açılan otel neymiş çok merak ettim.:)
Banyoya yakın yerde yakaladıysan ne mutlu sana.bir filmin sahnesinde adamı,küvetine saç kurutma makinesi atarak öldürüyorlardı.aman diyim elektronik alet telefon ,bilgisayar falan düşer banyoya.alıyım derken postu orada falan burakırsın.fiber çarptı olur haberlerinde başlığı.
zaten medya bir güzel çarpıtıyor olayları,neresine göre yaptığını çözemedim gitti.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Banyoya yakın yerde yakaladıysan ne mutlu sana.bir filmin sahnesinde adamı,küvetine saç kurutma makinesi atarak öldürüyorlardı.aman diyim elektronik alet telefon ,bilgisayar falan düşer banyoya.alıyım derken postu orada falan burakırsın.fiber çarptı olur haberlerinde başlığı.
zaten medya bir güzel çarpıtıyor olayları,neresine göre yaptığını çözemedim gitti.

son mesajın olur inşallah :D

somurgenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
post kasıyorum özelden mesaj atacam birinede.ölü taklidi yapın kaçarım.

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
ölü taklidi yapınca giden asil bir hayvan vardı. bak adı aklıma gelmedi şimdi :D

antygen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
nedir bu yaaa ölelim biz akk ile uğraşıyoruz

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
şovalye ve salak adamdan sonra forumun yeni fenomeni :D

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Haha akk olsa 1 dakikada geçersin bu hızla :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Yaz geliyor ya,LiseLiLer okul asmaya başladı :p

somurgenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaz geliyor ya,LiseLiLer okul asmaya başladı :p

dün 13 tlye dvd+rw aldım.onları çekmekle meşgulum.benim arşivimi korumak gibi önemli ve yeni dvdler çekmek gibi kutsal görevlerim var.liseliysem ne olmuş?Yeğeniniz,kuzeniniz falan liseli değil mi?sizde geçtiniz bu sıralardan.ne çabuk unuttunuz ,o dial uplu günleri?Ne çabuk unuttunuz 3300 ı rüyalarınızda gördüğünüz günleri.Gün geldi internet ,18lik liselilerin elinde düştü,geçmişte olsaydı kim derdi ki?

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
dün 13 tlye dvd+rw aldım.onları çekmekle meşgulum.benim arşivimi korumak gibi önemli ve yeni dvdler çekmek gibi kutsal görevlerim var.liseliysem ne olmuş?Yeğeniniz,kuzeniniz falan liseli değil mi?sizde geçtiniz bu sıralardan.ne çabuk unuttunuz ,o dial uplu günleri?Ne çabuk unuttunuz 3300 ı rüyalarınızda gördüğünüz günleri.Gün geldi internet ,18lik liselilerin elinde düştü,geçmişte olsaydı kim derdi ki?

Yakalandık [MENTION=48615]ReDo[/MENTION] :D

Otel bu beyler ancak fiber diye odalarda kalmayı düşünmeyin 200 Eurodan başlıyor :D
divan_asia1.jpg

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Bizim lise yılllarında sulara bir şey katmıyorlardı :p

somurgenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yakalandık @ReDo :D

Otel bu beyler ancak fiber diye odalarda kalmayı düşünmeyin 200 Eurodan başlıyor :D
divan_asia1.jpg
Bu tür otellerin etrafındaki dişilerden uzak durun derim.bizim ortaokulda irandan kaçak gelmiş bir kız vardı.bizden rahat 4 yaş büyüktü.Kız dedemanın orada takılırdı,zengin falanda değildi.Bulmuş körfezden zengin bir arap.yani uzak durmak gerekir oralardan.cin gibi kızlar var,para varsa aşkta var hesabı.
Yakalanmanız mevzusuna gelirsek konu fiberdi,bende mesajımla ileridekiler daha neler neler görecek demeye getirdim.mesajınız güzel ama alakaya maydonoz.hiç beğenmedim.Ha yaş kaçtı?

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu tür otellerin etrafındaki dişilerden uzak durun derim.bizim ortaokulda irandan kaçak gelmiş bir kız vardı.bizden rahat 4 yaş büyüktü.Kız dedemanın orada takılırdı,zengin falanda değildi.Bulmuş körfezden zengin bir arap.yani uzak durmak gerekir oralardan.cin gibi kızlar var,para varsa aşkta var hesabı.
Yakalanmanız mevzusuna gelirsek konu fiberdi,bende mesajımla ileridekiler daha neler neler görecek demeye getirdim.mesajınız güzel ama alakaya maydonoz.hiç beğenmedim.Ha yaş kaçtı?

19 ama 25'e kadar giderim var :D

somurgenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
demekki ben ergen sayılmam.yuppi,çok sevindim bu habere.12 yaşındakiler takılıyor mudur ki bu siteye?bazı sitelerin iki bin yalanla altından girip,depesinden çıkıyorlar ergen gençler.12de ergenlikte güzel aslında.hep hormondan oluyor bunlar.hormınlu yiyor çocuklar.

cihaankurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu ne lan :)) biz 6 larda 7 lerde surunelım adamın hıza bak.

GridLuck

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şu konuyu Japonya'da doğup büyümüş bir Türk'ün okumasını istemezdim :D

abhr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olsa da yesek. Oralarda şöyle kirası uygun bi baraka varsa atsak mı divanı + yorganı :)

Son mesajlar