Ferguson: ''Bursaspor 55-0 kazanır''

muratteas

Dekan
Reaksiyon puanı
96
Manchester United kafilesi, kulübün ulaşım sponsorluğunu üstlenen Türk Hava Yolları'na ait ''Kocaeli'' isimli Airbus 340 tipi uçakla Manchester Havaalanından TSİ 11.40'da Bursa'ya uçtu.

Manchester United Menajeri Sir Alex Ferguson, gazetecilerin maçla ilgili düşüncelerini sorması üzerine, ''55-0 Bursaspor kazanır'' şeklinde espri yaptı.

Sakatlığı bulunan yıldız futbolcu Rooney'nin yanı sıra Evans, Neville, Giggs, Macheda ve Anderson Bursa'ya götürülmezken, kafilede, Van Der Sar, Amos, Kuszczak, Evra, Brown, Vidic, Smalling, Rafael, Fabio, O'Shea, Eikrem, Scholes, Obertan, Bebe, Fletcher, Carrick, Park, Nani, Berbatov ve Hernandez yer aldı.

Manchester United'ın savunma oyuncusu Rio Ferdinand (31) da Bursaspor ile Şampiyonlar Ligi'nde oynanacak maçta forma giymeyecek.

Manchester United kulübünün açıklamasında, ligde 2 gün önce oynanan Tottenham maçında 90 dakika forma giyen oyuncunun Bursaspor karşısında neden oynamayacağı belirtilmedi.

''Ferdinand, Türkiye şampiyonuyla oynanacak maçta forma giymeyecek'' denilen haberde, Chris Smalling'in tecrübeli oyuncunun yerine savunmanın göbeğinde Nemanja Vidic ile birlikte görev yapacağı kaydedildi.

Bu arada, kafileye THY Manchester Müdürü Cengiz Türksoy ve THY İngiltere Halkla İlişkiler Danışmanı Füsun İlkay da eşlik etti.

Sponsorluk anlaşmasının ardından Manchester United ikinci kez THY'ye ait bir uçakla seyahat etti. ''Kırmızı Şeytanlar'' sezon öncesinde kamp için ABD'ye gitmişti.

Bursaspor ile Manchester United, Avrupa Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda yarın Bursa'da karşı karşıya gelecek. United'ın 7 puanla lider olduğu grupta son sırada yer alan Bursaspor'un puanı bulunmuyor.

http://www.ajansspor.com/futbol/sampiyonlarligi/h/20101101/ferguson_bursaspor_550_kazanir.html

Etkileşim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne iğrenç espri anlayışı var bu ecnebilerin:))

pehh...!

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bursa yarın inşallah kazanırda küçümsediklerine bin pişman olurlar...
Haydi Bursa inanırsan başarırsın... Ben de yarın ki maç için Başarılar dilerim

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
ıyı yıne turkey esprısı yapmamıslar

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Allah büyüktür Ferguson efendi !

Hadi Erturul sağlam ve şunun ağzının payını :devil:

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ben Ertuğrul hoca yerinde olsam maçtan önce taktik tahtasına bu yazıyı yapıştırır soyunma odasından çıkardım :D

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Hadsiz. İnşallah Bursa yener şu gavurları.

LaWa

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Olur da Bursaspor yenerse tarihin en kapağını almış olursun.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
adamın kalesine sut cekmessen böle konusur iste...

TEGİN

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Hiç bir şey olacağı yok..Manc yine kazanacak..Bizimkiler tecrübe (!) kazanıyorlar... Hep öyle olmaz mı ?

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bazı taraftarların ödü kopuyor Bursaspor bir galibiyet alırda alay edecek bişey bulamayız diye :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bursa kazansında senin sacma laflarina maruz kalmaya bile raziyıim ama 3 macida izledim 3 mactada kaleye sut cekmeye korkan bursa bu maci kazanamaz.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Beyler bu arada Bursa Valencia'dan deplasmandan puan çıkaramaz. Evinde Glasgow ve Man UTDyi yenemezlerse yada beraberlik alamazlarsa Fenerin yanına isimlerini altın harflerler yazdıracaklar :D

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
bursanın zaten gruptan cıkma sansi kalmadi bu maçta matematiksel olarak bunu kanitliycaklar..

eray045

Rektör
Reaksiyon puanı
250
Toshack_632578.jpg
geçmiş Ferguson

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Beyler bu arada Bursa Valencia'dan deplasmandan puan çıkaramaz. Evinde Glasgow ve Man UTDyi yenemezlerse yada beraberlik alamazlarsa Fenerin yanına isimlerini altın harflerler yazdıracaklar :D
Anlaşıldı karın ağrınız, ben de bu Fenerliler niye Bursa'yı çekemiyorlar diyordum. Anten lazımmış demek ki :D

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
bursa kazansında senin sacma laflarina maruz kalmaya bile raziyıim ama 3 macida izledim 3 mactada kaleye sut cekmeye korkan bursa bu maci kazanamaz.

Laflarına dikkat et.Saçma birşey arıyorsan gir bütün Bursaspor konularına yaptığın yorumlara bak!!!

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
elestiriye acik olucaksiniz!!! cevabida burdan degil sahada vericeksiniz...

chaylak1

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Aynı kurallar banada elvermiyor ama elverse bile seninle tartışmak için ağzımı bozacak değilim.Senin Bursa ve Bursaspora karşı bir kuyrun acı olduğunuBurdan anlayabiliriz.Artık ne gibi bir acın varsa Bursa ile alakalı olmayan bir konuda bile Bursa Bursa diye haykırıyorsun.

Allah ıslah etsin ne diyelim :D

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Anlaşıldı karın ağrınız, ben de bu Fenerliler niye Bursa'yı çekemiyorlar diyordum. Anten lazımmış demek ki :D
Boş konuşma ya. Niye çekemeyecekmişim Bursayı. Fenerlilerin geneli öyle olabilir yada diğer takım taraftarlarının ama ben fanatik ve çekemeyen birisi değilim.