Fenerium'da Arda forması satılacak!

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Fenerbahçe'den iki radikal karar! Kulüp Mor Menekşe şarkısının isim hakkını satın alacak, Fenerium'da Arda forması satılacak..

106765.jpg

Fenerbahçe geçen pazar Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Galatasaray'ı 3-1 yenmişti. Maç bitiminde Galatasaraylıları kızdırmak için statta Galatasaray'ın bu yıl giydiği mor formayı çağrıştıran Kayahan'ın "Bir Mahsun Mor Menekşe Ağlıyor Mu Ne?" şarkısı çalınmıştı.

Hürriyet'in haberine göre, Fenerbahçe, MESAM'a (Musiki Eserleri Sahipleri Meslek Birliği) başvurup Kayahan'ın "Mor Menekşe" şarkısının isim hakkını satın almaya karar verdi.

Ayrıca kulüp, "Mor Menekşe" ve "Ard ARDA 10 kere" yazılı tişört bastırıp Fenerium mağazalarında satacak. Fenerbahçe 10 yıldır Galatasaray'ı, Şükrü Şaracoğlu Stadı'nda hep yeniyor.

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=213243

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Menekşe güzel bir çiçektir. :) Fenerbahçe'ye bizi çiçek gibi gördüğü için teşekkürler. :flowers:

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
seviyesizlikte son perde :thumbdown:

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Öyle deme.

Bizim dengesiz taraftarlarımız "Eşeğe köyde, Fener'e Kadıköy'de binilir." derken, onların başkanı bizi menekşe gibi görüyor. :)

ama bu söz tişörte bastırılıp yönetim eliyle GS Store larda satılmıyor :)
hoş söz yanlış olmuş zaten kadıköyde fenere binilmiyor :D

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Şu Türk takımları ne zaman boş beleş işleri bırakıpta kayda değer başarılar kazanacak çok merak ediyorum. Cevap hiç bir zaman !

Gene iş bize düşer arkadaş ;)

Handikap

Profesör
Reaksiyon puanı
90
Amblemi sözde temizlik ve açık yürekliliği temsil eden bir takıma yakışan hareketler bunlar devam...

Bir takımın kaptanı ile alay edip bir çeşit toplu linç adına forma çıkarmak köhneleşmiş temiz ve açık yüreklilğinizin çirkefleştiğinin en güzel göstergesidir...:thumbdown:

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Benim bütün bunları tasvip ettiğim anlamı çıkmıyordur umarım. :) Ben sadece aktardım. :)

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Bence seviyesiz bir durum yok..Büyk rakibine üstünlük sağlamış ve keyfini sürüyor..

İnce espriler bunlar..