Fener'den müthiş atak

fenergin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tmm hagi de cok ii bi oyuncuydu ama yaptıgı terbiyesizlikler onun futbolunun da onune gecti bana gore ve bir cok (fbli olmayan) arkadasıma gore bu durum tehit edildi

ALEX'İN FENERBAHÇE'DEKİ İSTATİSTİKLERİ-
Brezilyalı futbolcunun 4 sezonda Fenerbahçe'de lig, Avrupa ve kupa maçlarında attığı goller şöyle:
SEZON LİG AVRUPA KUPA2007-2008 12 gol, 10 asist 42006-2007 19 gol, 12 asist 12005-2006 15 gol, 26 asist 3 2 2004-2005 24 gol, 16 asist 1 3 Toplam 70 gol, 64 asist 9 gol 5 gol

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hep aynı terane önce alamazsınız deniliyor sonra alıncada ne faydası oldu deniliyor neyin peşindesiniz anlamadaım üzüm yemek mi istiyorsunuz bağcıyı dövmek mi ?
İlla bir laf edecekseniz alır ama oynatamaz deyin olsun bitsin boşa yormayın kendinizi.

fenergin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hep aynı teraneönce alamazsınız deniliyor sonra alıncada ne faydası oldu deniliyor neyin eşimdesiniz anlamadaım üzüm yemek mi istiyorsunuz bağcıyı dövmek mi
İlla bir laf edecekseniz alır ama oynatamaz deyin olsun bitsin boşa yormayın kendiizi.
kesinlikle katılıyorum arkadasım

recai888

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
siz zaten ancak gülersiniz başka bişi yapamassınız.

gözleri vardır görmezler.... :ph34r:

Emreler, Okanlar, Hakanlar, Tugaylar , Arifler ve şimdilerde Ardalar, Mehmetler, Uğurlar...

Böyle oyuncuların yeri dolar mı?
Bize göre dolmaz, size göre Dolar ($) ;)

Biz Türk gençleri eğitiriz, oynatırız, yıldız yapar Avrupa'ya satarız. Siz ise emeklilik sigortalarını yaparsınız... :D

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Maradona şuan futbol oynasaydı kesinlikle fenerde oynardı :D:D

fenergin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Neye göre kime göre... ?

Bir beşiktaşlı olarak Hagi'yi hatırlatmak isterim..

Pascal'ı hiç söylemiyorum bile...
pascal mı buyur anlayamadım pascal nerde alex nerde alex forvet olmamasına ragmen turkiyede gol kralı oldu pascal terbiyesizlikleriyle gundemdeydi:icon_-1:

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Maradona şuan futbol oynasaydı kesinlikle fenerde oynardı :D:D

Varsa alacağınız iyi bir futbolcu buyrun sizler alında bizler seyredelim bu sefer de hem bu sayede evinize posterlerini astığınız hayranı olduğunuz futbolcuları fenerliler gibi kendi sahanızda görürsünüz yada rüyanızda görürsünüz :D

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Varsa alacağınız iyi bir futbolcu buyrun sizler alında bizler seyredelim bu sefer de hem bu sayede evinize posterlerini astığınız hayranı olduğunuz futbolcuları fenerliler gibi kendi sahanızda görürsünüz yada rüyanızda görürsünüz :D

Kewell ve Baros desem

Sizin okçularıda gördük yukarıdaki yazdıklarımıda

Birisi gol kralı, sizinki karavana KIralı.

Biz oynayan yararlı adamı sahada görüyoruz.

Siz ruhsuzları sahada , ruhsuzların getireceğini umduğunuz başarılarını hayallerinizde görüyorsunuz. Rüyanıza bile giremiyor başarılar. Sonra anti mantik konuşursunuz bizde sadece güleriz;)

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Ronaldinho gelirse futbol falan oynamaz,gece kulüplerinden dışarı çıkmaz.Adam milli takım kampına sevgilisini getirdi,fenerde hiç bir şey yapmaz.Sene sonunda fenerliler kanser olur.

vabeste

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bi fenerli olarak bize messide gelse oynamıyor kardeşim:angry: gerçi tüm Türk takımları için geçerli.sen adamı daha ilk başta gecenin bir yarısında havaalanında çiçeklerle karşılarsan onun bi yerini kaldırırsın.gitsin ingiltere ispanya italyaya sıkıyorsa koşmasın oynamasın:angry:

fenergin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ronaldinho gelirse futbol falan oynamaz,gece kulüplerinden dışarı çıkmaz.Adam milli takım kampına sevgilisini getirdi,fenerde hiç bir şey yapmaz.Sene sonunda fenerliler kanser olur.
hoca hala ne diyosunuz biz oynar yada oynamaz diye tartısmıyoruz sadece fenerin ronaldinho yu alabilecek durumda oldugundan bahsediyoruz

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kewell ve Baros desem

Sizin okçularıda gördük yukarıdaki yazdıklarımıda

Birisi gol kralı, sizinki karavana KIralı.

Biz oynayan yararlı adamı sahada görüyoruz.

Siz ruhsuzları sahada , ruhsuzların getireceğini umduğunuz başarılarını hayallerinizde görüyorsunuz. Rüyanıza bile giremiyor başarılar. Sonra anti mantik konuşursunuz bizde sadece güleriz;)

Biz bu seneden mi bahsediyoruz kardeşim bunu neden anlamıyorsunuz konu siz fakirsiniz biz zenginiz değil konu Fenerbahçenin yıldız transfer yapıp yapamayacağı sanki sezon başında Guiza Galatasaraya gelse bunu diyecekmiydin adam ispanya gol kralı olmuş türkiye değil her transfer başarılı olacak diye bir kural yok zaten. sanki Ronaldinho Milanda çok mu başarılı zaten başarılı olsa orada mutsuzum demezdi keza Beckham da çok başarılı değil di. geçmişteki yabancı olyuncuları tartışacak olursak fatih terimin galatasaraya getirip gönderdiği bir sürü saçma sapan yabancı futbolcu var dı ama konu oda değil baştada dediğim gibi konu Fenerbahçenin yıldız transfer yapıp yapamayacağı

Bundan sonra da gülmeye devam edersin umarım bana zararı yok
o kazanmış bu kaybetmiş umrumda bile değil siz daha tartışılan konuyu bile anlamamışsınız olayı rekabete getiriyorsunuz size iyi gülmeler .

fenergin

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Biz bu seneden mi bahsediyoruz kardeşim bunu neden anlamıyorsunuz konu siz fakirsiniz biz zenginiz değil konu Fenerbahçenin yıldız transfer yapıp yapamayacağı sanki sezon başında Guiza Galatasaraya gelse bunu diyecekmiydin adam ispanya gol kralı olmuş türkiye değil her transfer başarılı olacak diye bir kural yok zaten. sanki Ronaldinho Milanda çok mu başarılı zaten başarılı olsa orada mutsuzum demezdi keza Beckham da çok başarılı değil di. geçmişteki yabancı olyuncuları tartışacak olursak fatih terimin galatasaraya getirip gönderdiği bir sürü saçma sapan yabancı futbolcu var dı ama konu oda değil baştada dediğim gibi konu Fenerbahçenin yıldız transfer yapıp yapamayacağı

Bundan sonra da gülmeye devam edersin umarım bana zararı yok
o kazanmış bu kaybetmiş umrumda bile değil siz daha tartışılan konuyu bile anlamamışsınız olayı rekabete getiriyorsunuz size iyi gülmeler .

tebrik ederim yorumun icin madem bu seneden bahsediyosunuz keweldan barosdan bahsediyolar suan bile olsa madem futbolcularınız fenerbahcenin futbolcularınızdan ii neden hala fenere karsı bi ustunlugunuz yok turkiyede ilk yarıyı hatırlıyosunuz cok ovdugunuz lincoln 1 dk attı havalara uctunuz askerdeydim ben o zaman sonra macın bitimine 15 dk varken bi tane gs li kalmadı gazinoda bumudur sizin taraftarlıgınız arkadasında soledigi gibi bu seneden bahsetmiyoruz fenerin yıldız oyuncu alıp alamayacagından bahsediyoruz

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
tebrik ederim yorumun icin madem bu seneden bahsediyosunuz keweldan barosdan bahsediyolar suan bile olsa madem futbolcularınız fenerbahcenin futbolcularınızdan ii neden hala fenere karsı bi ustunlugunuz yok turkiyede ilk yarıyı hatırlıyosunuz cok ovdugunuz lincoln 1 dk attı havalara uctunuz askerdeydim ben o zaman sonra macın bitimine 15 dk varken bi tane gs li kalmadı gazinoda bumudur sizin taraftarlıgınız arkadasında soledigi gibi bu seneden bahsetmiyoruz fenerin yıldız oyuncu alıp alamayacagından bahsediyoruz

Niye genelliyosun ki ? İlk yarıda fenerin bi maçından sonra otobüslere saldıran kimdi. bumudur sizin taraftarlığınız. yada rüştüyü kezmanı döven kimdi ?

Boş beleş konuşmayın önce kendinize bakın. Biz haklı tepki veriyoruz tepki dediğin senin dediğin gibi olur futbolcu döverek değil !

Yukarıdaki yazan arkadaşada tek dicem laf Biz andersonları ortegalarıda gördük bi tane alex dışında yararlı bi yabancı söylesin bana öyle konuşsun

Big

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Niye genelliyosun ki ? İlk yarıda fenerin bi maçından sonra otobüslere saldıran kimdi. bumudur sizin taraftarlığınız. yada rüştüyü kezmanı döven kimdi ?

Boş beleş konuşmayın önce kendinize bakın. Biz haklı tepki veriyoruz tepki dediğin senin dediğin gibi olur futbolcu döverek değil !

Yukarıdaki yazan arkadaşada tek dicem laf Biz andersonları ortegalarıda gördük bi tane alex dışında yararlı bi yabancı söylesin bana öyle konuşsun

Bu son mesaj...
Çünkü hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz konu Fener yıldız transfer yapabilir mi yapamaz mı ?
Bilerek mi yapıyorsunuz neden anlamamakta direniyorsunuz
Yok yararlımı zararlımı bunu tartışan yok ki ....

Not 1 : Önce yazdıklarımı anla
Not 2 : Kimseye özel olarak söyleyecek bir şeyim yok
Not 3 : Burada konuşmuyoruz yorum yazıyoruz arkadaşım.

PRoMeTuS

Profesör
Reaksiyon puanı
5
fener yıldız oyuncu transfer edebilir, niye etmesin ki bi sürü zengin (biz ona halk arasında başka bişi deriz ama) taraftarı var parasını takımı için harcamaya can atan...