Fenerbahçe'ye zorlu rakipler

Fenerbahçe kura çekiminde hangi takımla eşleşmeli ?

• Kullanılan toplam oy
    354
  • Anket şu zamanda kapanacak: .

Link

Profesör
Onursal Üye
Şampiyonlar Ligi'nde tarihinde ilk kez ikinci tur vizesi alan Fenerbahçe, bu rauntta Porto, Chelsea, Barcelona, Milan, Real Madrid, Manchester United ve Sevilla'dan biriyle eşleşecek.

semiramis

Üyecik
porto veya sevilla gelirse şansı var ama ben barcelona istiyorum gelsinlerde görsel şöle bi yakından, gerçi barça da gelir ise geçme imkanı var iyi bir taktik ile ama diğerleri karşısında malesev hiç şansları yok

Link

Profesör
Onursal Üye
semiramis dedi ki:
porto veya sevilla gelirse şansı var ama ben barcelona istiyorum gelsinlerde görsel şöle bi yakından, gerçi barça da gelir ise geçme imkanı var iyi bir taktik ile ama diğerleri karşısında malesev hiç şansları yok

Yüreği olan her takımın her zaman şansı vardır.

tekefe

Üyecik
korkmakla bu iş olmaz arkadaşlar nasıl olsa bu takımlardan biriyle oynayacağız madem şu takım karsısında sansımız yok sunlar direk bizi eler diyeceğiz gitmeyelim madem Avrupaya. Yeterki futbolcular korkmasın ve istesin, inter macında da gordukki futbolcular inandıktan sonra yenemeyeceği miz takım yok. En Büyük Fener

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Aynen dediğim gibi başka söyleyeceğim yada eklemek istediğim bişi yok sadece göreceğiz o an sahaya çıktığında mazinin geçerliliği yok :)

fenere porto gelirse bi şansımız var hiç olmaktansa bide en korktugum sey

ingiliz takımları gelmesin yeter adamlar tıkır tıkır oyunyo..

geçende arsenal bi gol atmış tık tık..

Son mesajlar