Soru Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü İsmail Kartal oldu. Sizce İsmail Kartal, Fenerbahçe'de başarılı olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
114
Fenerbahçe, yaptığı açıklamada teknik direktör İsmail Kartal ile sezon sonuna kadar anlaştığını duyurdu.

Daha önce 2014-15 sezonunda Fenerbahçe'yi çalıştıran 60 yaşındaki hoca sizce Fenerbahçe'de kısa sürede başarılı olur mu?

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Mantıklı karar bnce sezon sonuna kadar yerli hoca ile çıkartacaklar sezon sonu bişeyler denerler yine keşke bizim Galatasarayda yerli hoca ile anlaşıp sezonu kapatsaydı.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Mantıklı karar bnce sezon sonuna kadar yerli hoca ile çıkartacaklar sezon sonu bişeyler denerler yine keşke bizim Galatasarayda yerli hoca ile anlaşıp sezonu kapatsaydı.
Galatasaray'ın sezon sonuna kadar İsmail Kartal gibi kısa vadeyi kabul edecek yerli hoca bulamaz. İsmi geçen yerliler sadece 5 ay çalışmayı kabul etmez.

Reaksiyon puanı
8,022
Sezon sonuna kadar Kartal sezon sonu Löw muhtemelen. İyi bir karar.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Löw gelmez arkadaşlar boş muhabbete gerek yok biraz gerçekci olalım.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Galatasaray'ın sezon sonuna kadar İsmail Kartal gibi kısa vadeyi kabul edecek yerli hoca bulamaz. İsmi geçen yerliler sadece 5 ay çalışmayı kabul etmez.
Orasıda öyle ama şimdi bu gelen adamıda bilmiyoruz alışması cardı curdu derken en azından ligi tanıyan bir yerli hoca blki bulunabilirdi

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Açıklamada bir hoca ile anlaştıklarını ancak sezon arası değil de sezon bitince gelmek istemesi sebebiyle bu sezonu bitirmesi için İsmail Kartal ile anlaşıldığı belirtiliyor. Muhtemelen Löw ile anlaşıldı. Zaten kendisi gelmesi halinde U11 dahil tüm futbol şubenin kendisine ve ekibine devredilmesini istemişti. Transfer bütçesinde anlaşılamadığı belirtiliyordu ama o da sonraki sezona kadar çözülür muhtemelen. Löw geldikten sonra Kartal halen kalır mı bilemiyorum. Tabi gelecek kişi Bilic de olabilir.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
20. hafta itibariyle İstanbul üç büyüklerinin toplam mağlubiyet sayısı 20. :)

İsmail Kartal Fenerbahçe'de başarılı olur mu?
İlk iki için yeterli olur mu bilmem ama başarılı olacağını düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• İstanbul'un üç büyükleri.jpg
    İstanbul'un üç büyükleri.jpg
    176.4 KB · Görüntüleme: 71
  • GS FB BJK.jpg
    GS FB BJK.jpg
    47.9 KB · Görüntüleme: 83

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
20. hafta itibariyle İstanbul üç büyüklerinin toplam mağlubiyet sayısı 20. :)

İlk iki için yeterli olur mu bilmem ama başarılı olacağını düşünüyorum.

Bu üç hocadan birisi yönetimden sonuna kadar destek aldı, birisinin istediği hemen hemen her şey yapıldı, birisi ise haftalarca yönetim tarafından mobbinge uğradı. Bil bakalım hangisi mobbinge uğrayan :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Bu üç hocadan birisi yönetimden sonuna kadar destek aldı, birisinin istediği hemen hemen her şey yapıldı, birisi ise haftalarca yönetim tarafından mobbinge uğradı. Bil bakalım hangisi mobbinge uğrayan :)
Büyük resimde bir ama küçük resimdekinle birlikte bunlar iki kişi. Diğeri ise malum hem yönetim desteği aldı, hem de isteklerinin neredeyse tamamı yerine getirildi.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Büyük resimde bir ama küçük resimdekinle birlikte bunlar iki kişi. Diğeri ise malum hem yönetim desteği aldı, hem de isteklerinin neredeyse tamamı yerine getirildi.

Hocam FT 4 yıldır takımda ne isterse o yapılıyor. İstediği her topçu alındı, bu yıl takımı komple değiştirelim dediler değiştirildi. He, 3-4 yıllık plan yapıp FT'nin şu an gönderilmesi yönetimin suçu, bu yüzden hemen hemen her şey dedim zaten. Sonuna kadar destek alan Sergen vardı. İstifa etmese gönderilmeyecekti öyle diyeyim. En ağır mobbinge uğrayanı ise VP oldu. Ne istediği topçular alındı, ne de hocaya destek çıkıldı.

Reaksiyon puanı
114
Açıklamada bir hoca ile anlaştıklarını ancak sezon arası değil de sezon bitince gelmek istemesi sebebiyle bu sezonu bitirmesi için İsmail Kartal ile anlaşıldığı belirtiliyor. Muhtemelen Löw ile anlaşıldı. Zaten kendisi gelmesi halinde U11 dahil tüm futbol şubenin kendisine ve ekibine devredilmesini istemişti. Transfer bütçesinde anlaşılamadığı belirtiliyordu ama o da sonraki sezona kadar çözülür muhtemelen. Löw geldikten sonra Kartal halen kalır mı bilemiyorum. Tabi gelecek kişi Bilic de olabilir.
Ben inanmıyorum sezon ortası gelmemesinin sebebi para yok. Löw dediğin adam gelecekse sağlam bütçe ister bunlar borç para bulmak ve taraftarı yumuşatmak için böyle diyor. Yani tam şu an vakti transfer dönemi açılıyor. Hemen hemen her teknik direktör gelir. Fellik fellik geziyorlar borç bulmak için yine taraftar gazını almaya yönelik açıklamalar. Keşke zihniyet değişse kabullenin züğürt kulüpler üç büyüklerin hepsi. Taraftar gazı almak için saçma harcama yapıyorlar yine. Ayrıca kaynak bulamazlarsa Löw'ü getiremezler. Benden demesi not edin bunu :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ben inanmıyorum sezon ortası gelmemesinin sebebi para yok. Löw dediğin adam gelecekse sağlam bütçe ister bunlar borç para bulmak ve taraftarı yumuşatmak için böyle diyor. Yani tam şu an vakti transfer dönemi açılıyor. Hemen hemen her teknik direktör gelir. Fellik fellik geziyorlar borç bulmak için yine taraftar gazını almaya yönelik açıklamalar. Keşke zihniyet değişse kabullenin züğürt kulüpler üç büyüklerin hepsi. Taraftar gazı almak için saçma harcama yapıyorlar yine. Ayrıca kaynak bulamazlarsa Löw'ü getiremezler. Benden demesi not edin bunu :)

Bilic ile anlaşılsa şimdiden gelirdi diye düşünüyor. Löw düşünmemin iki ana sebebi var. Ali Koç'un pek bir seçeneği kalmadı artık. Bu sefer de bir şeyler yapamazsa önümüzdeki seçimde gider. Birde İsmail Kartal ile Löw'ün arası epey iyi. Ben takım hakkında şimdi ve gelecek için planlama yapayım, bu seneyi de İsmail Kartal götürsün demiş olabilir Löw. Ayrıca sezon bitince FFP de kalkıyor Fenerbahçe için.

Reaksiyon puanı
8,022
Trabzonlu arkadaşım sen biraz gergin gibisin. Korkma bu kadar altı üstü bir teknik direktör :D