Fenerbahçe'nin muhtemel rakipleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
fbsev600_8F5QD.jpg

Avrupa Ligi'nde yarı finale çıkan Fenerbahçe'nin muhtemel rakipleri Chelsea, Benfica ve Basel oldu. Kura çekimi bugün saat 13.00'ten itibaren NTV Spor ve NTVSpor.net'ten canlı yayınlanacak!

Fenerbahçe, İstanbul'da yapılan ilk maçta elde ettiği 2-0'lık galibiyetin avantajıyla gittiği İtalya'da Lazio ile 1-1 berabere kalarak, adını yarı finale yazdırdı.
İngiliz temsilcisi Chelsea, sahasında 3-1 yendiği Rusya'nın Rubin Kazan takımına deplasmanda 3-2 yenilmesine karşın, ilk maçta elde ettiği 2 farklı galibiyetle yarı finale yükselen diğer takım oldu.

Portekiz ekibi Benfica, çeyrek final ilk maçında sahasında 3-1 yendiği İngiltere'nin Newcastle United takımıyla deplasmanda 1-1 berabere kalarak yarı finale yükselme başarısı gösterdi.

İsviçre'nin Basel takımı ile İngiltere'nin Tottenham takımının eşleşmesi ise büyük bir çekişmeye sahne oldu. İngiltere'de yapılan ve 2-2 berabere biten ilk maçın ardından İsviçre'deki karşılaşma da aynı sonuçla berabere bitti. Uzatma devrelerinde de her iki takım gol atamadı ve seri penaltı atışlarına geçildi. Penaltı atışlarında rakibine üstünlük sağlayan Basel, yarı finale yükselen son takım oldu.

Kura çekimi bugün saat 13.00'ten itibaren NTV Spor ve NTVSpor.net'ten canlı yayınlanacak!

Ntvspor

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Hangisi gelirse gelsin farketmez fener baş edebilecek bir takım;)

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
artık kimin geleceğinin önemi yok, iyi oynayalımda biz inşallah avantajlı skorları alacağız. :)

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
chelsea biraz zorlar gerisi tırt

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
siz 3'ünüz biz tek :D fena gaza geldim...
Benfica gelecek , tabi gönüllerde Basel var ( güçsüz diye değil yoğun fikstürümüz neticesinde söylüyorum..)

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
açıkcası chelsea'yı istiyorum ben iki maç olduğu için daha kolay olacaktır. finalde chelsea olsa biraz daha zor olur

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
İngilterede oynamak zor olur, GS-L.United maçı geldi aklıma , Galatasaray iyi direnmişti, Fener ne yapar bilemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...