Spor Fenerbahçemiz 1 Günde 4 Transferi Kesinleştirdi! 5.'si İle De Anlaştı!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Muhammed Utku Cabir

Hello World!
Yönetici
Moderatör
Fenerbahçede kötü geçen Futbol sezonunun ardından gözler harcama limitlerine ve transferlere çevirilmişti. Mevcut limitle geçmiş sezon kadrosunu bile koruyamayacak olan Fenerbahçeden bir günde 5 beklenmedik dev adım geldi!

Önce Mert Hakan Yandaş, ardından Gökhan Gönül, hemen ardından Caner Erkin, son olarak da Filip Novak açıklandı. Bunların hemen ardından ise Trabzonspor lu Sosa ile anlaşıldı. Yarın transferin resmileşmesi bekleniyor.

Yorumlarınız nelerdir?
 

Fakehero

Profesör
Takımlar daha az masraf yapmak için eski oyuncularını alıyor. Mert Hakan hariç diğerleri yaşları ilerlemiş oyuncular. Çok fazla katkıları olacaklarını sanmıyorum. Mesela ben Galatasaraylı olmama rağmen Ardanın geri gelmesini çok iyi bulmuyorum. Fenerbahçenin yaptığı transferlerin amacı taraftara oynamak olduğunu düşünüyorum. Alınan oyuncularla defansif bir Fenerbahçe göreceğiz bu sene. Eğer bu kadar ileri yaşta bir ekip kurarak yaş ortalamasını yükselttiklerine göre genç atak takımları durdurmakta çok zorlanacaklar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada Galatasaraylı olmamdan dolayı ön yargı taşımıyorum ve buna göre yorum yapmıyorum. Oyuncuların yaşları ve pozisyonlarına bakarak bu tahminlerde bulunuyorum.
 

Yeşil Okçu

Profesör
Mesele yaş değil zaten. Ligi bilen, türk kontenjanını dolduracak ve katkı verecek en uygun futbolcuları alıyor fener. Ne kadar başarılı olur bilinmez. Bu sene de geçen sene gibi Yanal'ım diye başlayıp hüsranla bitmesin de😁
 

Fakehero

Profesör
Bakın Türkiye liginde yaşı ilerlemiş oyuncuların performansı düşük oluyor. Gökhan Gönül katkı yapabilir ama bir Caner Erkin artık o kadar iyi oyuncu da değil yani.
 

KamtariR

Profesör
Çok transfer yapmayı iyi bir şey olarak gören taraftarımız var çok şükür. Yoksa Ali Koç bu makamda kalamazdı.
 

şerifIssı!

Üyecik
Fener transferlere hızlı girdi bakalım Yeni yapılanmada neler olacak Ali Koç için son kurşun bunu da sağlam değerlendirmek istiyor.
 

Son mesajlar

Üst