Fenerbahçe'de Mesut Özil sakatlandı!

Bu konuyu okuyanlar

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
1614887323263.png

Süper Lig'in 28. haftasında bu akşam oynanan maçta Antalyaspor'u konuk eden Fenerbahçe'de Mesut ÖZİL sakatlık geçirdi. Girdiği bir ikili mücadelede yerde kalan Mesut Özil'e ilk tedaviyi sağlık görevlileri yaptı. Sol ayak bileği döndüğü için yere basmakta zorlanan Mesut Özil oyuna devam edemedi. Mesut Özil sedyeyle oyundan çıktı. Mesut'un yerine oyuna 65. dakikada İrfan Can KAHVECİ dahil oldu. İrfan Can, ilk kez Fenerbahçe formasıyla maça çıkmış oldu.

Hürriyet
Sakatlık geçiren Mesut ÖZİL' e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum.

enescmz

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Ekli dosyayı görüntüle 142053
Süper Lig'in 28. haftasında bu akşam oynanan maçta Antalyaspor'u konuk eden Fenerbahçe'de Mesut ÖZİL sakatlık geçirdi. Girdiği bir ikili mücadelede yerde kalan Mesut Özil'e ilk tedaviyi sağlık görevlileri yaptı. Sol ayak bileği döndüğü için yere basmakta zorlanan Mesut Özil oyuna devam edemedi. Mesut Özil sedyeyle oyundan çıktı. Mesut'un yerine oyuna 65. dakikada İrfan Can KAHVECİ dahil oldu. İrfan Can, ilk kez Fenerbahçe formasıyla maça çıkmış oldu.

Hürriyet
Geçmiş olsun. Bir çok Fenerbahçeli taraftar Falcao'ya mana buldu. Umarım kısa zamanda iyileşir
Not:Galatasaraylıyım :D

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299

Hürriyet
Geçmiş olsun.Umarım sahalara dönmesi uzun sürmez.

QuietTouch

Asistan
Reaksiyon puanı
187
Ligin durumu :D , Mesut ellerini havaya açacak bu gidişle :D Falcao ya Balon diyenler sanırım şu sözü doğruluyor. Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez. :D

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Pelkas varken zırnık umurumda olmayan sakatlık.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Nazar değdi..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öyle Lanse edildi ki superman gibi futbolcu ama sadece mesut bey değil bir çok futbolcuyu böyle böyle Lanse ediyoruz sonra adını bile unutuyoruz...
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah iyileşir

Son düzenleme:

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Derken? Adamın bileğini kırıyorlardı neredeyse. Aynı müdahaleyi size yapalım 2 haftada mesut dönüyor bakalım siz kaç ayda dönersiniz
Kusura bakmayın yanlışım varsa. Benim çok bilgim yok futbol ile alakalı, sadece Falcao gibi mi olacak acaba tarzında sordum :)
Geçmiş olsun diyelim.

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300
Çok dalga geçtiniz Falcao'muz ile buda size bir cevap oldu Falcao geri dönerken siz Mesut'u bekleyin

Virtual Guardian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
77
Falcao geldiğinde de sakattı. Kronik sakat yani Falcao. Mesut'un pozisyonuna bir kaç kere baktım. O durumda Mesut iki hafta ile iyi kurtarmış. Falcao 2 ay daha seyirci olurdu o pozisyonda.
Bu arada Galatasaray'lıyım fakat objektif bakmak gerekiyor.

slui.exe

Not against spontaneous decisions, one night only
Reaksiyon puanı
300
Falcao geldiğinde de sakattı. Kronik sakat yani Falcao. Mesut'un pozisyonuna bir kaç kere baktım. O durumda Mesut iki hafta ile iyi kurtarmış. Falcao 2 ay daha seyirci olurdu o pozisyonda.
Bu arada Galatasaray'lıyım fakat objektif bakmak gerekiyor.
Sabri Sarıoğlu: “Doktor İnce ile konuştum. Falcao'nun bir daha sakatlanması için dizine krampon çivisi gelmesi lazım dedi. Falcao, İspanya'nın en iyi doktoruna ameliyat olmuş. En son benzer golü Barça'ya atmıştı. Bence G.Saray taraftarının istediği Falcao artık geri döndü."

Reaksiyon puanı
7,997
Sabri Sarıoğlu: “Doktor İnce ile konuştum. Falcao'nun bir daha sakatlanması için dizine krampon çivisi gelmesi lazım dedi. Falcao, İspanya'nın en iyi doktoruna ameliyat olmuş. En son benzer golü Barça'ya atmıştı. Bence G.Saray taraftarının istediği Falcao artık geri döndü."
Usta attı usta , adele attı

Reaksiyon puanı
646

Hürriyet
Şişirilen balon torpil gibi patladı hayırlı olsun (mesut özil falcao edition 999.0)

Son mesajlar