Fenerbahçe Ülker 4-2 Galatasaray Cafe Crown - Beko Basketbol Ligi Final Serisi

Şampiyon kim olur?

• Kullanılan toplam oy
    75
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
bitti gibi artık, ukiç kaçırdı. :D
*
94 - 93 son anlar artık

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Kapattık TV'yi, ne olacaksa olsun ben kalpten gideceğim artık.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Yok böyle maç gs aldı, tebrikler harika bir maç :D

97 - 93 seri sinan erdem de biter. :D

Bu arada bizim bugün kaybetmemizin sebebi kötü başlamamız, nerdeyse ilk çeyrek ömer ve ukiç taşıdı bizi, neyse güzel maçtı. Tartışmasız devam edelim, tebrikler 2 - 1

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Farklı almamız gereken maçı ne hale getirdik. Neyse kazandık. :D

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Tebrikler iki takımada nefes kesen bir maç oldu. Gs li arkadaşlar boş hayallere kapılmasın :D

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Yok böyle maç gs aldı, tebrikler harika bir maç :D

97 - 93 seri sinan erdem de biter. :D

Bu arada bizim bugün kaybetmemizin sebebi kötü başlamamız, nerdeyse ilk çeyrek ömer ve ukiç taşıdı bizi, neyse güzel maçtı. Tartışmasız devam edelim, tebrikler 2 - 1
Yok arkadaş, ben bu gencecik yaşımda izleyemedim maç sonunu :D Anlaşsınlar aralarında, bir orta yol bulsunlar :D Neyse, tebrikler aslanlar. 2-2 olsun, seriye hareket gelsin.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Yok arkadaş, ben bu gencecik yaşımda izleyemedim maç sonunu :D Anlaşsınlar aralarında, bir orta yol bulsunlar :D Neyse, tebrikler aslanlar. 2-2 olsun, seriye hareket gelsin.

Yani justin'den yarım yamalak izliyorum şu premium yüzünden saçma sapan işler yapmışlar ya, ona rağmen böyle heyecan oluyorsa full canlı izlersek kaldırmaz bu yürek. :D :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
4 olan kazanır. :D

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ah ul*n tam maç saatinde yoldayım bu kadar şans olur

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Tebrikler Gs.

Ama sizin evinizde bir maç alırsak bu iş biteeeeer :D

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Elimizde 4 numara kalmadı, o yüzden çok zorlandık. Rancik zaten sakattı, Shumpert sakatlandı çıktı. Haluk 3 numara, onu 4'e çektik. O da 5 faul aldı çıktı. Meydan Lavrinovic'e kaldı :D Bir de Ömer var tabii, o olmasa fark 20'ye çıkıp maç zaten bitecekti. Ama ikinci yarıda motoru su kaynatmış, ortalarda yoktu :D Fener 4-3 alır seriyi, evinde maç vermez kimse. Saha avantajı çok önemli. Bugün seyirci aldı maçı resmen.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
@adrasa, ortada bir şey yokken ve iş şakalaşma şeklinde devam ederken işi alevlendiren sensin. Sonra da üste çıkan sensin, ben bir şey anlamadım bu işten. Önceki sayfaları açıp iletileri sırayla okudum. Yine bir anlam veremedim. Yaşça senden büyüğüm ama akıl yaşım yetmedi bunu anlamaya maalesef. Sen beni aydınlat.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
@adrasa, ortada bir şey yokken ve iş şakalaşma şeklinde devam ederken işi alevlendiren sensin. Sonra da üste çıkan sensin, ben bir şey anlamadım bu işten. Önceki sayfaları açıp iletileri sırayla okudum. Yine bir anlam veremedim. Yaşça senden büyüğüm ama akıl yaşım yetmedi bunu anlamaya maalesef. Sen beni aydınlat.

ortalı alevlendiren ben miyim ? :D yine olay bana kaldı, Sinan Erdem de biter bu seri yazan parmaklarımı .. neyse. :D Hangi cehennemde biterse bitsin mühim değil yeter ki bitsin.. :D Boşver Abi tüm suç bende.Hadi iyi geceler. :)

"Tartışmasız devam edelim" nerdeyse maç bitmeden bunu yazdım, bunu yazmama rağmen suç benim üstüme geliyorsa tamam haklısınız.. :sleep:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...