Fenerbahçe taraftarı Jorge Jesus'u istiyor

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Fenerbahçe taraftarı, Ersun Yanal'la yolların ayrılmasının ardından Jorge Jesus'un takımın başına getirilmesini istiyor.

Sosyal medyada binlerce paylaşım yapılan Jorge Jesus ismi Twitter'da kısa sürede TT oldu.

KamtariR

Profesör
Reaksiyon puanı
2,697
iki maç sonra geri yollarlar, fenerbahçe yönetimi taraftar ağzıyla iş yapmayı bırakmalı.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Çok iyi Teknik direktör gelirse iş yapar ama işine karışılmasa tabi.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Taraftar üzerine yürüyen, hakaretler savuran bir başkanı varsa.. gerisini saymıyorum zaten..
Abi medyanın dediğine bakma zaten. Adam orada bir taraftarı yönetimin elinden almak için atlıyor. Algı oyunu yapılıyor tabi doğal olarak. Ancak şu da bir gerçek ki, Ali Koç sıkı bir taraftar olduğu için zaman zaman başkan gibi düşünemiyor maalesef. Bana kalırsa Türkiye'de zaten hiçbir kulüp bu olayı tam olarak başaramıyor. Yönetim bir şekilde hocanın işine dahil oluyor hoca işini iyi yapsa bile. Şu süreçte kesinlikle taraftarın dediği umursanmamalı. Bu sezon sonuna kadar yerli veya tanıdık biriyle devam edilip bir sonraki sezon için hoca araştırmalarına başlanması lazım diye düşünüyorum.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,321
Yanlış anlama Görkem, ancak futbolcuları da birer nezaket ve insanlık dersinin kesinlikle verilmesi şart.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,994
Yanlış anlama Görkem, ancak futbolcuları da birer nezaket ve insanlık dersinin kesinlikle verilmesi şart.
O konuya ben katılıyorum zaten abi. Özellikle de Ozan. Sanki çok iyi oynamış gibi birde hakeme kabahat bulması falan çok itici. Saha için hareketleri de öyle. Ancak Melo gibi bir adamın da omuzlarda taşındığı bir ülkedeyiz.

litaford

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu saatten sonra, taraftarın istediği değil, yönetimin istediği teknik direktör gelmeli.