Fenerbahçe - Spartak Moskova | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 2. Maç Hangi Kanalda?

Maçı kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    55
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Fenerbahçem yenicek inanıyorum. Ama o takım atılmalı bence.

CuMaAli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
kadikoyde_30_milyon_euroluk_mac13462278520_h919047.jpg

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Spartak Moskova ile hayati bir maça çıkıyor. Sarı Lacivertli takım gruplara kalırsa 30 milyon euro cepte...

Feenerbahçe ve Spartak Moskova Şampiyonlar Ligi Play-off turunda çok önemli bir maça çıkıyor. Şükrü Saraçoğlu Stadı'ndaki maçta iki takım Moskova'da oynanan 2-1'lik ilk karşılaşmanın rövanşını oynayacak. Geçen sezon Şampiyonlar Ligi'ni Şike Davası nedeniyle pas geçen ve büyük bir maddi kazançtan olan Fenerbahçe Spartak Moskova'yı yenip eğer Şampiyonlar Ligi'nde guruplara kalmayı başarabilirse yaklaşık 30 milyon euro'luk bir kazanç elde edecek...

AYAK BASTI PARASI: 7 MİLYON EURO

Sarı Lacivcertli takım Şampiyonlar Lig'ne adını yazdırsa 7.1 milyon euro ayak bastı parası alacak. Grup maçları boyunca galibiyete 800 bin, beraberliğe 400 bin euro alınıyor. Oynanacak 6 maçta alınacak sonuca göre kasa dolmaya devam edecek. Marketing geliri de yaklaşık 8 milyon euro. Bir de bunlara oynanacak 6 maçın bilet ücreti ve stadyum hasılatı eklendiğinde yaklaşık 30 milyon euroluk bir gelir söz konusu. Fenerbahçe eğer Şampiyonlar Ligi'ne kalamazsa 7 milyon euro Devler Ligi'nde gruplara direk olarak giden Galatasaray'ın kasasına girecek...
(Tümspor)

http://www.tumspor.com/sampiyonlar-ligi/haber/919047-saracoglunda-30-milyon-euroluk-mac

CuMaAli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1

Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda Spartak Moskova ile hayati bir maça çıkıyor. Sarı Lacivertli takım gruplara kalırsa 30 milyon euro cepte...

Feenerbahçe ve Spartak Moskova Şampiyonlar Ligi Play-off turunda çok önemli bir maça çıkıyor. Şükrü Saraçoğlu Stadı'ndaki maçta iki takım Moskova'da oynanan 2-1'lik ilk karşılaşmanın rövanşını oynayacak. Geçen sezon Şampiyonlar Ligi'ni Şike Davası nedeniyle pas geçen ve büyük bir maddi kazançtan olan Fenerbahçe Spartak Moskova'yı yenip eğer Şampiyonlar Ligi'nde guruplara kalmayı başarabilirse yaklaşık 30 milyon euro'luk bir kazanç elde edecek...

Sarı Lacivcertli takım Şampiyonlar Lig'ne adını yazdırsa 7.1 milyon euro ayak bastı parası alacak. Grup maçları boyunca galibiyete 800 bin, beraberliğe 400 bin euro alınıyor. Oynanacak 6 maçta alınacak sonuca göre kasa dolmaya devam edecek. Marketing geliri de yaklaşık 8 milyon euro. Bir de bunlara oynanacak 6 maçın bilet ücreti ve stadyum hasılatı eklendiğinde yaklaşık 30 milyon euroluk bir gelir söz konusu. Fenerbahçe eğer Şampiyonlar Ligi'ne kalamazsa 7 milyon euro Devler Ligi'nde gruplara direk olarak giden Galatasaray'ın kasasına girecek...
(Tümspor)

http://www.tumspor.com/sampiyonlar-ligi/haber/919047-saracoglunda-30-milyon-euroluk-mac

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
[MENTION=142183]CuMaAli[/MENTION] Bir daha ki sefere birleştirmem :)

ilkercan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Haydi Fenerbahçe'm başarılar.

Yalnız bu Udinese'ye çok yazık oldu akşam hem kaçırdıkları penaltı hem Maicosuel'in kaçırdığı pozisyon için. Görmeyenler için: KAYNAK

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Fenerbahçe turu gözü kapalı geçecekti :)) demek isterdim ancak olmaz öyle kolay geçemezlerse bile fenerbahçenin geçeceğine inanıyorum :) )

Fenerbahçe turu gözü kapalı geçecekti :)) demek isterdim ancak olmaz öyle kolay geçemezlerse bile fenerbahçenin geçeceğine inanıyorum :) )

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
İnanırsak başarırız....
Ve ben başaracağımıza inanıyorum, başarılar diliyorum.
Hem biz kazanalım hem ülkem kazansın.

jomily

Doçent
Reaksiyon puanı
20
umut yoksulun ekmeğıdır:D
başarılar spartak moskova :)

m!ndf!elds

Doçent
Reaksiyon puanı
3
tur bizim için oldukça zor, 1-0 yapıp durumu korumak isteyecektir aykut hoca fakat en kötü senaryoda bu ne yazık ki..ne zaman istediğimiz skoru elde etsek,aykut hoca takımı geriye çekti ve hep kaybettik..ne yazıkki yine aynı şey olacak.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
başarılar spartak moskova :)diyen Trabzonlu artık size karşı şüphem kalmadı siz cami yakan ve Türk bayragını yakanları desteklemeye devam edin (bütün Trabzonlular için söylemiyorum)

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Şükrü saracoglunda izleyeceğim ilk maçımızda buraya geldiklerine pisman ederiz inşallah

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
başarılar spartak moskova :)diyen Trabzonlu artık size karşı şüphem kalmadı siz cami yakan ve Türk bayragını yakanları desteklemeye devam edin (bütün Trabzonlular için söylemiyorum)

adam esprili bir cevap yazmış da :D asıl düşünceleri böyle değildir :D

whiskers

Asistan
Reaksiyon puanı
10
başarılar spartak moskova :)

Camilere Laf atıp Türk Bayrağını yakan bir takımı desteklediğinin farkındasındır inşallah. Yalnış anlama bak sana Fenerbahçe'yi destekle demiyorum sadece kimi desteklediğini bildiğinden eminsindir inşallah :)

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555

(Tümspor)

paraya bak arkadaş. ne bilgisayar, cep telefonu sektörü, ne de inşaat. 90 dk'da 30 milyon euro.

Galatasaraylıyım ama Fenerbahçe yenilerek Galatasaray 7 milyon euro alacağına, Fenerbahçe yenip 30 milyon'u alsın.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
maçın radyo yayını var mı? idman tv sesi pek hoş değil.

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
1-0 olsun bizim olsun mantığıyla kontrollü oynamaya çalışşak bir dert, vatan millet sakarya deyip saldırarak oynamaya çalışsak bir dert. Allah Aykut hocaya zihin açıklığı versin. Bugün Aykut Hocaya çok iş düşecek.

Umarım zafer gecemiz olur. Başarılar Fenerbahçe.

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bismillah demeden gol yedi Fenerbahçe kötü oldu bu şu mertti atın abi kulüpten ya valla yazık kulübe yazık

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Elime yüksek kaliteli bir site düştü abartmıyorum kalite tv kalitesinde.... HS ye yakın yani :D isteyen pm atsın :D

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
mertin hatasımı var golde? izleyen varmı? ne çabuk yedi yahu.. kötü oldu bu

BLacK+

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
işte böylelerine söveceksin!

evet abi mert hatalı aslında defansta ama mert kötü zamanlama yaptı :S

yapma yaa. nefret ederim bu takımdan ama elemesi lazım yazık olur.. zatn dipleri oynuyoruz puan sıralamasında. yakında tek takımla gidicez Ş.L ne

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...