Fenerbahçe PFDK'ye sevk edildi

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Fenerbahçe Kulübü, M.P. Antalyaspor maçındaki küfürlü tezahüratlardan dolayı PFDK'ya sevk edildi. Fenerbahçe, şampiyonluk turunun atılması planlanan ve matematiksel olarak kupanın kaldırabileceği karşılaşmada taraftarlarından yoksun kalacak.

aa_picture_20140413_2069097_web.jpg

Fenerbahçe, bu hafta sonu Kadıköy'de oynanan M.P. Antalyaspor maçındaki küfürlü tezahüratlar sebebiyle PFDK'ya sevk edildi. Sarı-lacivertli ekip aynı ihlali 5 kez gerçekleştirdiği için 1 maç seyircisiz oynama cezası alabilir.

Fenerbahçe, bu durumda Çaykur Rizespor maçını kadın ve çocuklara karşı oynayacak.

Milliyet

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
matematiksel olarak kupanın kaldırabileceği karşılaşmada taraftarlarından yoksun kalacak.

Fenerbahçe, bu durumda Çaykur Rizespor maçını kadın ve çocuklara karşı oynayacak.

yani sonuç olarak tarafsız değil :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bunların matematiği kaç? Fenerbahçenin Beşiktaş maçından alacağı 1 puan onu şampiyon yapacak..

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Sadece 3 puan Fenerbahçe'yi şampiyon yapar.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
öncelikle yuh diyorum, bu kadar taraflı bir federasyon en son 10-15 yıl önce gelmişti.
birileri takım otobüsünü taşlar, 90 dakika küfür eder, her türlü pisliği yapar 1 maç ceza alır, biz 4-1 yendiğimiz maçta nasıl bi küfür ettiysek anında pfdk'ya sevkediliyoruz.
tabi onlarıda anlamak gerekiyor, birilerine rağmen şampiyon oluyoruz ya bunun bi cezası olacak elbet.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sadece 3 puan Fenerbahçe'yi şampiyon yapar.

4-4 ve üstü beraberlik de bizi şampiyon yapar :D

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Şok şok şok.Ne şoklar gördük bu sezon.Akıllarınca kutlama yaptırmayacaklar.Kalan maçları da seyircisiz oynatsanız o kupa Kadıköy'e gelecek..Birde 4 tane gol attığımız maçta ne küfrü edilmiş bunun raporlarını falan bulabiliyor muyuz?Gerçekten merak ettim de.

ffgul

Profesör
Reaksiyon puanı
8
>>Gözlemci ogün fazla kuru fasulye yemiş..
>>Oda gaz yapmış...
>>Zavallı...

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
öncelikle yuh diyorum, bu kadar taraflı bir federasyon en son 10-15 yıl önce gelmişti.
birileri takım otobüsünü taşlar, 90 dakika küfür eder, her türlü pisliği yapar 1 maç ceza alır, biz 4-1 yendiğimiz maçta nasıl bi küfür ettiysek anında pfdk'ya sevkediliyoruz.
tabi onlarıda anlamak gerekiyor, birilerine rağmen şampiyon oluyoruz ya bunun bi cezası olacak elbet.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

4-4 ve üstü beraberlik de bizi şampiyon yapar :D

Arkadaşın da dediği gibi sadece 4-4 ve üstü beraberlik ve Galibiyet Şampiyon yapar.
Malum 3-3 bitmişti ilk maç.
Bana gelince , ben yenilmekten yanayım, gerçi GS Trabzonda puan bırakacaktır,o başka.

cagdasc

Asistan
Reaksiyon puanı
13
maçta kulağımıza gelen kötü tezahürat hatırlamıyorum ama lokal olaylardan sevkedilmiş olabilir. bence ceza çıkmaz.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=39532
Kusura bakmayın ama TFF işin iyice b..nu çıkardı.Böyle saçma sevk sebebi mi olur?13 yaşında çocuk futbolcuları mı taşlamış, milletin kafasına yabancı madde mi fırlatmış?Böyle salak saçma sebeplerden ceza alırsak harbiden yazık yani.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Fenerbahçe 1 maç ceza almış,
anlaşıldı şampiyonluğumuzu zehir edecekler bize,
böyle bir saçmalık olamaz yaa, Antalya maçında sevindik diye resmen cezalandırıldık.
otobüs taşlayanlar, 90 dakika küfür edenleri nerdeyse tebrik ettiler, biz sevindik diye 1 maç ceza aldık.
bu ülkede futbolun neden gelişmediğini araştırmaya gerek yok, bunun gibi taraflı ve başarılı takımları hemen cezalandıran federasyonlar oldukça zaten futbol gelişmez.
aslında bunların arasında çok bile gelişmişiz.