Fenerbahçe, Moussa Sow'u borsaya bildirdi!

Whisper1907

Profesör
15 Haziran 2009
4,512
24
0
Lille'in Senegalli golcüsü Moussa Sow, Fenerbahçe'ye yakın! Sarı lacivertli kulüp, Senegalli yıldız için yaptığı transfer görüşmelerini borsaya bildirdi.

sow_423423.jpg

Fenerbahçe, Moussa Sow'un transferi için kulübü Fransa'nın Lille takımıyla görüşmelere başlandığını İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na bildirdi. Fenerbahçe Sportif Hizmetler Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den İMKB'ye bildirilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda da yer alan açıklamada, ''Lille Spor Kulübü ile Moussa Sow transferi için görüşmelere başlanmıştır'' denildi.

Senegalli yıldızın 10 milyon Euro'su peşin olmak kaydıyla 13 milyon euro bonservis bedeliyle Fenerbahçeli olduğu Fransız gazetelerinde yazılıyordu. L'Equipe'in haberine göre Sow'un sarı lacivertlilerle 2015 yılına kadar anlaştığı ve yıllık 2.6 milyon euro alacağı ifade edildi.

NTVSpor'un haberine göre ise; Fenerbahçe'nin Moussa Sow transferini bugün açıklayacağı belirtildi.

KAP'a yapılan kısa açıklama şöyle:

"Lille Spor Kulübü ile Moussa Sow transferi için görüşmelere başlanmıştır."

ÖMER TEMELLİ AÇIKLAMIŞTI

Sarı lacivertli yöneticiler Senegalli golcüyü İstanbul'a getirebilmek için yoğun çaba harcarken; Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Temelli, Sow için mikro blog sitesi twitter üzerinden takipçileriyle transfer görüşmelerini paylaştı.

Temelli bir taraftarın yönelttiği, "Başkan'ım sadece bir sorum var Fenerbahçe ile Lille arasındaki bütün pürüzler giderildi mi? Her şey Moussa Sow'a mı kaldı? şeklinde sorusunu, "Evet" diyerek cevaplamıştı.

Bu arada Fenerbahçe TV'nin Sow konusunda ön hazırlık yaptığı ve transfer gerçekleşir gerçekleşmez, golcü oyuncunun görüntülerinden klip oluşturduğu ve tanıtım klibini yayından dönmeye hazır oldukları öğrenildi.

Kaynak

Başlığı düzeltene şimdiden teşekkürler :)

cobra11

Profesör
28 Haziran 2009
4,659
16
218
Fenerbahçemizin düşmeyeceğinin bir göstergesidir bu aslında. Daha düşecek diyenlere: 2. lige 13 milyon euro luk yatırımmı yapılır? :D

Aradığımız golcü olur inşallah atsın gollerini şakır şakır... ShOW Başlasınnnn..

onursevim

Profesör
1 Ocak 2007
4,082
62
0
Uzayan transferlerden nefret ediyorum. Biran önce transfer sezonu bitsin de rahatlayalım. Sıkıldım transfer haberlerinden :)

Hayırlı olsun

AliA

Ordinaryüs
Emektar
29 Haziran 2007
64,457
530
0
Konuyla ilgisiz tüm mesajlar silinmiştir.

Bir dahakine kimseyi uyarmam.