Fenerbahçe ligden çekilmeli mi?

FENERBAHÇE SİZCE LİGDEN ÇEKİLMELİ Mİ ? YOKSA ALİ KOÇ YÖNETİMİNİN BAŞARISIZLIĞIMI?

• Kullanılan toplam oy
    20

Bu konuyu okuyanlar

qecemsi40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fenerbahçe sizce ligden çekilmeli mi?
Üzerine oynanan oyunlar var mı?
Yoksa Ali Koç yönetiminin başarısızlığı mı?

sepiti

Asistan
Reaksiyon puanı
206
evet çekilmeli bir fenerbahçe'li oalrak tek istediğim bu

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Ligdeki takımların büyük bir bölümü ligden ayrılıp kendi liglerini ve tüm takımların şeffaf bir şekilde yönetimine dahil olduğu yeni bir hakem yönetim merkezi kurmalı. Tabi onlarda düzenin bir parçası değillerse.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ülkemizde neredeyse her hafta bir takımın hakkı yeniyor. Bir hakem hatası bir kural hatası veya ne bileyim bir ayak oyunu oluyor.

Ama konu Gs BJK TS flan oldumu veya anadolu takımları oldumu kimsenin sesi çıkmaz iken. Konu FB olunca hemen bir yaygara kopartılıyor sosyal medyada ve basında.

Yok ligten çekiliriz yok şunu yaparız bunu yaparız hakemi asarız keseriz. Bir daha bizim maçı yönetemez flan. Ne oluyoz böyle yaa. Nasıl sistem bu böyle. FB'ye bedavadan penaltılar verirlirken FB lehine VAR kararları alınırken hakem hataları FB tarafına olunca kimsenin sesi çıkmıyor !

Not: FB ve özellikle Ali Koç başarısızlığı bence bir bahane uydurularak geçiştirilmeye çalışıyor. Hata her takıma her sene olan şeyler seneyi geçtim her hafta bile olabilir. Bu sekilde hemen ligten çekilme flan ne oluyoz yani. Hadi çekilebiliyorsanız çekin tutan engelleyen mi var ?

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Ülkemizde neredeyse her hafta bir takımın hakkı yeniyor. Bir hakem hatası bir kural hatası veya ne bileyim bir ayak oyunu oluyor.

Ama konu Gs BJK TS flan oldumu veya anadolu takımları oldumu kimsenin sesi çıkmaz iken. Konu FB olunca hemen bir yaygara kopartılıyor sosyal medyada ve basında.

Yok ligten çekiliriz yok şunu yaparız bunu yaparız hakemi asarız keseriz. Bir daha bizim maçı yönetemez flan. Ne oluyoz böyle yaa. Nasıl sistem bu böyle. FB'ye bedavadan penaltılar verirlirken FB lehine VAR kararları alınırken hakem hataları FB tarafına olunca kimsenin sesi çıkmıyor !

Not: FB ve özellikle Ali Koç başarısızlığı bence bir bahane uydurularak geçiştirilmeye çalışıyor. Hata her takıma her sene olan şeyler seneyi geçtim her hafta bile olabilir. Bu sekilde hemen ligten çekilme flan ne oluyoz yani. Hadi çekilebiliyorsanız çekin tutan engelleyen mi var ?

Anadolu takımlarının hakkı yenildiğinde gündem olmaması doğru fakat 4 büyüklerden kimin hakkı yenirse yensin gündem oluyor bu sadece Fenerbahçe'nin yaptığı bir şey değil. Sadece Fenerbahçe görülüyor demek fanatiklik.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Ya zamanında Galatasaray doğrandığında Ali Koç ve Fikret Orman diğer başkanları fişekleyip Galatasaray'a haber vermeden 17 takımla birlikte hakemlerle ilgili bildiri imzaladılar. Ali Koç çıktı hakemlerde insandır hata yapabilirler dedi. Galatasaray tüm takımlar için adalet isterken bir anda Galatasaray hakemleri kendine çekmiş gibi algı yaratıldı. Zamanında Fb-Gs derbisinde Ali Palabıyık Gs'yi doğradığında :( emojisi paylaşan takım ve Ali Palabıyık'ı övüp övüp bitiremeyen Ali Koç Adana Demir spor maçından sonra ağlamaya başladılar. Bu sezon lig başında Galatasaray lehine bir kere bile vara gidilmezken yöneticiler çıktı ligi bitirmeyiz hakkımızı yiyorsunuz dedi diye ortalığı yıkanlar fb düşmalarını yakıp yıkmaktan bahseder olmuş. Başarısız yalı çocuğu Ali Koç kendi başarısızlıklarını anca böyle bertaraf edebilir zaten. İnşallah fb ligden çekilirde bizde tertemiz bir lig izleriz.

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
384
Fenerbahçe sizce ligden çekilmeli mi?
Üzerine oynanan oyunlar var mı?
Yoksa Ali Koç yönetiminin başarısızlığı mı?
Ali koç yönetimi sıkıntılı. Galatasaraylı ve futbolu hiç sevmeyen biri olarak Aziz yıldırım geri gelsin diyorum

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150

Hocam hiç katılmıyorum Bir Fenerbahçe taraftarı olarak her sezon kim olduğu farketmeksizin Galatasaray yönetimindeki insanlar her hafta veya her boş oldukları zaman çıkıp hakemleri ve ligi manipüle edecek açıklamalarda bulunuyor. Erden timur ve dursun özbek lig başından beri adalet değil ayrıcalık istiyorlar ve galatasaray taraftarı da alışmış artık bu duruma onlarda hiç ses çıkartmıyor bu ayrıcalık isteğine. Bizim ülkemizde spordan bağımsız en büyük sivil toplum kuruluşu Fenerbahçe Spor Kulübüdür tabiki en ufak bir haksızlık yapıldığında ortalık yangın yeri olur bunun da en iyi örneği 2010-11 sezonunda yapılan kumpastır.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Hocam hiç katılmıyorum Bir Fenerbahçe taraftarı olarak her sezon kim olduğu farketmeksizin Galatasaray yönetimindeki insanlar her hafta veya her boş oldukları zaman çıkıp hakemleri ve ligi manipüle edecek açıklamalarda bulunuyor. Erden timur ve dursun özbek lig başından beri adalet değil ayrıcalık istiyorlar ve galatasaray taraftarı da alışmış artık bu duruma onlarda hiç ses çıkartmıyor bu ayrıcalık isteğine. Bizim ülkemizde spordan bağımsız en büyük sivil toplum kuruluşu Fenerbahçe Spor Kulübüdür tabiki en ufak bir haksızlık yapıldığında ortalık yangın yeri olur bunun da en iyi örneği 2010-11 sezonunda yapılan kumpastır.
Bende size katılmıyorum maalesef. Her sezon Galatasaray ligi manipüle ediyorsa, Ali Koç manipülasyonun alasını yapıyor ama yine üzülerek söylüyorum ki siz bu başarısız adamın laflarına çok güzel kanmaya devam ediyorsunuz. Saha içindeki başarısızlığını saha dışında çözmeyi isteyen bir başkanınız var. Her sezon ligi manipüle ettiği için mi daha geçen sezon ligi 13. sırada bitirdi Galatasaray. Zamanında Galatasaray doğrandığında rahmetli Mustafa Cengiz her takım için adalet çağrısı yaparken 17 takımla bildiri imzalayıp hakemlerde insandır hata yapabilirler lafını başkanınız Ali Koç'a hatırlatın isterseniz. Ali Palabıyık'tan övgülerle bahsedip güzel güzel editler yapan taraftarınız şimdi adamı yerden yere vuruyor. Adalet herkese lazım, lig başında erden timur ligi bitirtmeyiz dedi evet kim olsa derdi iyi düşünün verilmeyen penaltıları bir kere bile olsun Galatasaray'ın lehine gidilmeyen var sistemini, haksız yere verilen kartları hakem hatalarını iyice hatırlayın. Neyin ne olduğu apaçık ortada.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Bende size katılmıyorum maalesef. Her sezon Galatasaray ligi manipüle ediyorsa, Ali Koç manipülasyonun alasını yapıyor ama yine üzülerek söylüyorum ki siz bu başarısız adamın laflarına çok güzel kanmaya devam ediyorsunuz. Saha içindeki başarısızlığını saha dışında çözmeyi isteyen bir başkanınız var. Her sezon ligi manipüle ettiği için mi daha geçen sezon ligi 13. sırada bitirdi Galatasaray. Zamanında Galatasaray doğrandığında rahmetli Mustafa Cengiz her takım için adalet çağrısı yaparken 17 takımla bildiri imzalayıp hakemlerde insandır hata yapabilirler lafını başkanınız Ali Koç'a hatırlatın isterseniz. Ali Palabıyık'tan övgülerle bahsedip güzel güzel editler yapan taraftarınız şimdi adamı yerden yere vuruyor. Adalet herkese lazım, lig başında erden timur ligi bitirtmeyiz dedi evet kim olsa derdi iyi düşünün verilmeyen penaltıları bir kere bile olsun Galatasaray'ın lehine gidilmeyen var sistemini, haksız yere verilen kartları hakem hatalarını iyice hatırlayın. Neyin ne olduğu apaçık ortada.
Bir kere yazdığımı anlamakta sorun yaşamışsınız, ben lige yönelik bir eleştiri yaptım Fenerbahçe savunuculuğu değil, ayrıca erden timur daha lig başlamadan bu tip sözlerine başlamıştı, ali koçun sözleri ile benim şu an burda söylediklerimin hiç bir alakası yok.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Bir Fenerbahçe taraftarı olarak her sezon kim olduğu farketmeksizin Galatasaray yönetimindeki insanlar her hafta veya her boş oldukları zaman çıkıp hakemleri ve ligi manipüle edecek açıklamalarda bulunuyor. Erden timur ve dursun özbek lig başından beri adalet değil ayrıcalık istiyorlar
Aynen hocam lige yönelik eleştiriniz çokta fenerbahçe savunuculuğu yapan biri gibi değil.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Ligimizdeki başlıca sorun Galatasaray sk bin bütün müsabakalardan önce takındıkları tavır yaptıkları hal ve hareketler ile manipüle etmesidir ne Fenerbahçe ne Beşiktaş bunu yapmaz.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Ligimizdeki başlıca sorun Galatasaray sk bin bütün müsabakalardan önce takındıkları tavır yaptıkları hal ve hareketler ile manipüle etmesidir ne Fenerbahçe ne Beşiktaş bunu yapmaz.
Maçları nerenizle izliyorsunuz merak ettim açıkçası.Ligin başında hiç birinizin sesi çıkmıyordu. Fener şöyle oynuyor böyle oynuyor diye bütün televizyon yorumcuları paralı askeriniz gibi davranırken keyifliydiniz. Fenerin şifresi çözüldü puan kayıpları gelmeye başlayınca da taşı Galatasaray a attınız. Ama alışığız biz küçük takımların kendilerini bu şekilde avutmasına. Devam böyle.

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
Maçları nerenizle izliyorsunuz merak ettim açıkçası.Ligin başında hiç birinizin sesi çıkmıyordu. Fener şöyle oynuyor böyle oynuyor diye bütün televizyon yorumcuları paralı askeriniz gibi davranırken keyifliydiniz. Fenerin şifresi çözüldü puan kayıpları gelmeye başlayınca da taşı Galatasaray a attınız. Ama alışığız biz küçük takımların kendilerini bu şekilde avutmasına. Devam böyle.
Maçı gözlerimde izliyorum, sizin haricinizdeki diğer insanlar sadece gözlerini görme için kullanabiliyor sizin vücut organlarınızın fonksiyonları gelişmiş olabilir. lig başında Fenerbahçe gayet iyi top oynarkende hakem hatalarına maruz kalıyordu bu hakem hatalarının herhangi bir takımla değil direkt tff ve mhkn'nın beceriksizliği var bence saçma holiganca yorumlarını bir köşeye bırakın objektif bir biçimde yorumunuzu belirtin, ve hala sözümün arkasındayım kanıtlarla bu sözümü de destekleyebilirim gs futbolda her maçından önce tff ve mhkyi baskı altına alıp daha maç başlamadan hakemleri manipüle ediyor. bunu süper ligde en çok yapan futbol kulübüde galatasaray SK'dir.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Anadolu takımlarının hakkı yenildiğinde gündem olmaması doğru fakat 4 büyüklerden kimin hakkı yenirse yensin gündem oluyor bu sadece Fenerbahçe'nin yaptığı bir şey değil. Sadece Fenerbahçe görülüyor demek fanatiklik.
Sivasspor ve Galatasaray maçında da Sivas'ın hakkı yenmişti :D Geçen Beşiktaş Sivasspor maçını izledim böyle haksızlık olamaz.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Maçı gözlerimde izliyorum, sizin haricinizdeki diğer insanlar sadece gözlerini görme için kullanabiliyor sizin vücut organlarınızın fonksiyonları gelişmiş olabilir. lig başında Fenerbahçe gayet iyi top oynarkende hakem hatalarına maruz kalıyordu bu hakem hatalarının herhangi bir takımla değil direkt tff ve mhkn'nın beceriksizliği var bence saçma holiganca yorumlarını bir köşeye bırakın objektif bir biçimde yorumunuzu belirtin, ve hala sözümün arkasındayım kanıtlarla bu sözümü de destekleyebilirim gs futbolda her maçından önce tff ve mhkyi baskı altına alıp daha maç başlamadan hakemleri manipüle ediyor. bunu süper ligde en çok yapan futbol kulübüde galatasaray SK'dir.
KANITLA! Lig başında fb hakem hatalarına maruz mu kaldı ? Madem öyleydi gs hakemlerden yakınırken neden sesiniz çıkmıyordu? Yıllar sonra ilk defa şampiyonluk ümidi doğunca tabi sesiniz kesildi. Yani görende sizi Erden Timur sanar yok maç başlamadan manipüle ediyormuş gs falan. Geçin bunları, 9-10 yıldır kupa, bilmem kaç yıldır şampiyonlar ligini göremiyorsunuz. Aziz Yıldırım gittikten sonra Ali Koç taraftarı koyun misali otlatıyor geçiyor. Başarısızlıklarını başka takımlara salça olarak örtmeye çalışıyor sizlerde ağzınızın suyu akarak takip ediyorsunuz. Aynen devam böyle.

Son düzenleme:

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,601
Alanya maçında malum hakem sahada Galatasarayı doğradı. "Hakemler insandır, hata yapabilir" deyip dalga geçtiler. Ligin başında en çok bizim hakkımız yendi. Liderken sesleri çıkmıyordu. Şimdi ne oldu? Tüm şike olaylarına karşıyım yanlış anlaşılma olmasın. FB misafir çocuğu gibi canı yanınca ağlayıp duruyor. Fener Ağlama. ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galatasarayın yarısı kadar bile hakkınız yenmedi. Sizin var kayıtlarınız açıklansa keşke. Hemen mazlum taraf FB oldu. Komik. Oynadığınız futbolda iyi değil bu arada. Kumpaslık bir oyununuz yok. Sahada gördük her şeyi. Avrupanın en büyük Türk futbol takımı Galatasaray oynadığı futbol ile liderliği hak etti.

Son düzenleme:

talebesultan

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
150
KANITLA! Lig başında fb hakem hatalarına maruz mu kaldı ? Madem öyleydi gs hakemlerden yakınırken neden sesiniz çıkmıyordu? Yıllar sonra ilk defa şampiyonluk ümidi doğunca tabi sesiniz kesildi. Yani görende sizi Erden Timur sanar yok maç başlamadan manipüle ediyormuş gs falan. Geçin bunları, 9-10 yıldır kupa, bilmem kaç yıldır şampiyonlar ligini göremiyorsunuz. Aziz Yıldırım gittikten sonra Ali Koç taraftarı koyun misali otlatıyor geçiyor. Başarısızlıklarını başka takımlara salça olarak örtmeye çalışıyor sizlerde ağzınızın suyu akarak takip ediyorsunuz. Aynen devam böyle.
Siz kimsiniz ki Fenerbahçeye laf atıyorsunuz ? istersek bin yıl şampiyon olamayalım hiç bir futbolcumuz ''şampiyonluklarımızda FETÖ hoca efendinin emeği çoktur'' hiç bir şampiyonluk fotoğrafımızdan hiç bir oyuncumuzu silmeyiz. 2010-11 kumpası olmasa bu lige ambargo koyardık kimse bir daha şampiyonluk yüzü göremezdi. GS ise anca siyasi ve sosyal oyunlarla şampiyon olur.

Son düzenleyen moderatör:

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,601
Siz kimsiniz ki Fenerbahçeye laf atıyorsunuz ? istersek bin yıl şampiyon olamayalım hiç bir futbolcumuz ''şampiyonluklarımızda FETÖ hoca efendinin emeği çoktur'' hiç bir şampiyonluk fotoğrafımızdan hiç bir oyuncumuzu silmeyiz. 2010-11 kumpası olmasa bu lige ambargo koyardık kimse bir daha şampiyonluk yüzü göremezdi. GS ise anca siyasi ve sosyal oyunlarla şampiyon olur kaç paralık şerefiniz var ki şereften bahsediyorsunuz ?
Cidden komik. 2012-13 Galatasaray bunu beğendi. Lige ambargo ajahhsj?
Fenerbahçenin her zaman kendisini aklamasını aklım almıyor. Tamam en temiz sizsiniz. Sahada gördük FB'nin lige ambargo koyan futbolunu. Tebrikler.

Bu şereften bahsediyorum:

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Cidden komik. 2012-13 Galatasaray bunu beğendi. Lige ambargo ajahhsj?
Fenerbahçenin her zaman kendisini aklamasını aklım almıyor. Tamam en temiz sizsiniz. Sahada gördük FB'nin lige ambargo koyan futbolunu. Tebrikler.

Bu şereften bahsediyorum:

Boş ver kardeşim kulübü şike ile tüm dünyada anılan ve üstüne de utanmadan şereften bahseden şeref yoksunlarına cevap verme. Hele ki ülke bu haldeyken daha da boş ver inme seviyelerine.

Alparslan 1905

Doçent
Reaksiyon puanı
1,601
PUAHUAHUASOPHSAKDJASKLDJASLKDJASLGKASLGKASLGŞASLGŞJASLŞGKASŞLGKASŞLGKASGŞLASKGŞLİASKGŞİLADSKGŞLDSAKGŞLDAGSKDSAMGLDŞSAMGDLŞSAGKŞLDASKGŞLDASGKŞADİSGKAŞSLDGKSDAMVLM

keşke forum ortamında klavyede değilde gerçek hayatta yüzyüzeyken bu tartışmayı yapsakda bana bunları söylesen be kardeşim be
Yine de Galatasaray'ın en başarılı Türk takımı olduğu gerçeği değişmeyecek.
Fenerbahçe daha çok şampiyonluk hayalleri kurar.