Soru Fenerbahçe ligden çekilir mi?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Erenist2020

Profesör
G
Anlamadığınız nokta şu. Bu kulübün şu anda personel ve oyuncu giderlerinin toplamı 64 milyon Euro. Bu rakamların toplamı Ali Koç yönetime gelmeden önce 92 milyon Euro'ydu. Ben Ali Koç geçtiğimiz 2 yılda iyi işler yaptı demiyorum. Ancak 64 milyon mevcut harcaması olan bir kulübe 18 milyon limit koyamazsın bu kadar. 50'ye düş, 40'a düş dersin tamam. Limit olayı tamamen saçmalık üzerine planlanmış. Bu senenin şampiyonu 150 milyon TL limit ile başlayacak seneye. E o zaman bu adamın şampiyon olmasının, CL'ye gitmesinin ne anlamı kaldı.
Federasyon küme düşmeyi kaldırıp takım sayısını 21 e çıkartarak ne kadar berbat durumda olduğunu herkese gösterdi.Federasyonun son dönemde aldığı mantıklı bir karar varmı?

Görkem Say

In the middle of the night...
Yönetici
Super Moderator
Editor
G

Federasyon küme düşmeyi kaldırıp takım sayısını 21 e çıkartarak ne kadar berbat durumda olduğunu herkese gösterdi.Federasyonun son dönemde aldığı mantıklı bir karar varmı?
Demek istediğim de buydu. Mevcut federasyon şu an çok kötü bir yönetim sergiliyor maalesef. Limitler, küme düşmeme ve yabancı sınırı kararları gerçekten rezalet.

Logithx

Profesör
Takımların hali ortada hepsi borç içinde yüzüyor bu verilen bütçeler tamamen saçmalık bu tff ile bu hakemlerle olacak gibi değil hem tff hemde mhk yönetimi ve tüm hakemlerin tamamen değişmesi lazım..

Logithx

Profesör
Amaçları mı farklı anlamadım
Sadece Fenerbahçe'ye karşı değil bazı takımlara karşı kasıtlı yapıldığını düşünüyorum var sistemi yapıldı geçtiğimiz sezon kaç maç doğru yönetildi kaç takımın kaderi ile oynandı tff zaten isim olarak var icraat yok bu tff ve mhk ile ligdeki takımların daha çok canı yanacak gibi..

Son düzenleme:

26¥¥26

Profesör
Türkiye Futbol Federasyonu'nun duyurduğu harcama limitlerine ilişkin resmi sitesi üzerinden bir açıklama yayımladı. Bunun üzerine Fenerbahçe de amuoyuna duyuru başlığıyla verilen açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bugün açıklanan ve futbol gerçekleriyle bağdaşmayan takım harcama limitleri, asla kabul edilemez ve uygulanamaz düzeydedir. Bu aşamada taraftarlarımızdan sabırlı ve gerektiği takdirde camia olarak atacağımız adımlar için de bir o kadar hazırlıklı olmalarını rica ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe için ligden çekileceği konusunda iddialar bulunuyor. Sizce böyle bir durum yaşanır mı?
Bir zamanlar gururlu bir takım vardı.

panzr

Profesör
Türkiye Futbol Federasyonu'nun duyurduğu harcama limitlerine ilişkin resmi sitesi üzerinden bir açıklama yayımladı. Bunun üzerine Fenerbahçe de amuoyuna duyuru başlığıyla verilen açıklamada, "Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bugün açıklanan ve futbol gerçekleriyle bağdaşmayan takım harcama limitleri, asla kabul edilemez ve uygulanamaz düzeydedir. Bu aşamada taraftarlarımızdan sabırlı ve gerektiği takdirde camia olarak atacağımız adımlar için de bir o kadar hazırlıklı olmalarını rica ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe için ligden çekileceği konusunda iddialar bulunuyor. Sizce böyle bir durum yaşanır mı?
Çekileceklerini sanmıyorum.