Fenerbahçe Emre Mor ile anlaştı !

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
4621827.jpg

Yeni sezonda kadrosunu süper isimlerle güçlendirmek isteyen Fenerbahçe, A Milli Takım'ın genç yıldızı Emre Mor için bir kez daha atağa kalktı.

Sözcü'nün haberine göre; Borussia Dortmund'lu oyuncu ve menajeri ile el sıkıştığı öğrenilen sarı-lacivertliler, Alman kulübüyle temasa geçti. Emre'de ısrarcı olan yönetim, başarılı kanat oyuncusunu 1 yıl kiralık olarak renklerine katmayı hedefliyor. Borussia Dortmund’un da ilk kez Fenerbahçe'nin teklifine bu kadar sıcak baktığı belirtiliyor.

Böylece Almanlar, 19 yaşındaki oyuncusunun tecrübe kazanarak kulübe tekrardan dönmesini planlıyor. Teknik direktörlüğe getirilmesi beklenen Aykut Kocaman da Emre Mor'un transfer edilmesi için olumlu rapor verdi. Yönetim, Kocaman'ın elinde genç oyuncunun daha gelişeceğine inanıyor.

Kaynak: AMK Gazetesi

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Kaynak yeter haber için.:cool:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Kocaman' ın elinde yetişmek mi, Emre Mor kendine yazık edecek bu kulübe geldiği için bence ülkemize gelmesi için çok erken zaten şımarığın teki burada daha da şımarır. Fener' e hayırlı olsun yine de.

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
çok mümkün bir transfer gibi gelmedi bana :(

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Aykut Kocaman; yetenek ve idol canavarıdır.
Buna en güzel en yakın örnek Stoch Alex Salih Uçan sıralaması getirilebilir.

Stoch un ne günahı var bilmiyorum ama canla başla oynayan çok teknik ve kaliteli bir oyuncu
Kaderimidir bilinmez aykut ve diğerleri çocuğu harcadı ve hala gerek kiralık gerekse takımda tutup sürekli oynatmayarak harcamaktalar.

Alex konusunu detaylı anlatmaya gerek yok.

Salih uçan alt yapıdan yetişti ama adama kulüp olarak hiçbirşey katamadılar.
Süreklilik ve belli bir programda çalışma vs sıfır.
Şimdi sıra Emre de, emre için fazla tolerans tanıyıp sırf oynamasını bekleyecekler ama gelişimi için hiçbir faaliyet olmayacak çocuk nasıl geldiyse en fazla %5 üstüne ekleyerek geri dönecektir.

Net bir şekilde belirtmek gerekirse Henüz aykut kocaman'ın parlattığı geliştirdiği dünya veya Türk futboluna sunduğu istikrarlı bir futbolcu yok. Kaldıki fenerbahçe kulüp olarak geçmişten günümüze birçok yıldızı ve yıldız adayınının kalaslaşmasında veya futbolu bırakmasında çok etken olmuştur.
Sırf rakipleri almasın diye transfer edip kulübede oturtttuğu futbolcuları araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Gelirse kiralık gelir, ahan da buraya yazıyorum.Yoksa bonservisiyle hayatta gelmez.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bence gelmesin :) Bize kim gelirse gelsin oynayamıyor.. Biz dandik adam alıp yetiştirelim artık :)