Emre Mor Milan'da!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
Milli Futbolcu Emre Mor'un yollarını ayırdığı menajeri Muzzi Özcan canlı yayına katıldığı Derin Futbol programında önemli açıklamalar yaptı. Emre'nin eski menajeri Emre'nin Milan'a transfer olacağını söyledi.

emre-mor-milan-a-transfer-oluyor--9725645.Jpeg

İşte Muzzi Özcan'ın açıklamaları:

Ben bu çocuğu Türk Milli Takımı'na kazandırmak için elimden geleni yaptım. Bu çok zor bir süreçti. Emre'yi milli takıma kazandırmak için Danimarka'da elimden geleni yaptım ama bana edilmedik laf kalmadı. Emre Mor önümüzdeki günlerde yeni menajeri ile Türkiye dışında bir takıma gidecek. Emre ile başta Fenerbahçe olmak üzere Galatasaray ve Beşiktaş'ta ilgilendi. Emre Inter ile her konuda anlaşmıştı ama bazı nedenler oldu. Transfer gerçekleşmedi. Bizim Emre ile aramızda olan aramızda kalır herkes Emre'ye destek olmaya devam etsin. Emre Mor İtalya'ya gidecek. Onun gideceği takım belli Fenerbahçe'ye gelmeyecek. Milli Takım'dan bir oyuncu Emre Mor'un aklını karıştırdı. O çocuğun aklına girdi. Hakan Çalhanoğlu'nun menajeri Emre Mor'un yeni menajeri oldu. Allah yollarını açık etsin. ''

Emre Mor'un yeni menajeri Bektaş Demirtaş aynı zamanda Hakan Çalhanoğlu'nunda menajeri. Yıldız oyuncunun Hakan Çalhanoğlu'nun yanına gideceği iddia edildi.

Emre Mor, Muzzi Özcan ile yollarını ayırdı!

Bu arada Borussia Dortmund'da forma giyen Emre Mor, menajeri Muzzi Özcan ile yollarını ayırma kararı aldı.

İddialara göre; kariyerini Türkiye'de sürdürmek istemeyen Emre Mor, Özcan'ın Süper Lig ekipleriyle temas kurmasından rahatsız oldu. Kariyerine Avrupa'nın büyük liglerinde devam etmek isteyen genç oyuncu, Inter temaslarının kesilmesi ile de hayal kırıklığına uğradığı belirtildi.

Emre Mor'un Inter transferinin menajer ücretindeki anlaşmazlıklardan dolayı gerçekleşmediği ifade ediliyor. Emre ve ailesinin, gelişmelerden duyduğu rahatsızlık sonrasında bu kararı verdiği öğrenildi.

Menajer Muzzi Özcan'dan gelişmeler sonrası flaş açıklama geldi. Özcan, Twitter hesabından şu mesajı paylaştı:

fft16_mf9725692.Jpeg

lazyload.gif

Emre Mor Milan'a transfer oluyor!