Bu konuyu okuyanlar

Burak Özgen

Müdavim
Reaksiyon puanı
271
Fenerbahçe Doğuş, THY Avrupa Ligi Dörtlü Final Yarı Final karşılaşmasında Zalgiris Kaunas'ı 76-67 mağlup ederek THY Avrupa Ligi'nde üst üste 3. kez finale yükseldi. Zalgiris Kaunas ise 19 yıllık aranın ardından boy gösterdiği Dörtlü Finalde finale kalma başarısı gösteremedi.

752x395-fenerbahce-dogus-thy-avrupa-liginde-finalde-1526665966718.jpg

THY Avrupa Ligi Dörtlü Final turunun ilk maçında temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş, Litvanya'nın Zalgiris Kaunas takımını 76-67 mağlup ederek kupada üst üste 3. kez finale yükselmeyi başardı. Sarı lacivertli ekipte 12'si son periyotta olmak üzere 19 sayı atan Ali Muhammed karşılaşmaya damga vuran isim oldu. Ona en büyük destek 16 sayı ve 3 blokla oynayan Luigi Datome oldu. Litvanya ekibinde ise 16 sayı, 5 ribaund ve 4 asistle oynayan Kevin Pangos'un çabaları galibiyet için yeterli olmadı.

Sarı lacivertli ekip bu sonuçla, üst üste 4. kez katıldığı Dörtlü Final organizasyonunda üst üste 3. kez finale yükselmeyi başardı.

FENERBAHÇE DOĞUŞ 76 - 67 ZALGIRIS KAUNAS (MAÇ SONUCU)
Fenerbahçe Doğuş 19 - 13 Zalgiris Kaunas (1. periyot sonucu)

Fenerbahçe Doğuş 39 - 33 Zalgiris Kaunas (İlk yarı sonucu)
Fenerbahçe Doğuş 54 - 50 Zalgiris Kaunas (3. periyot sonucu)

ZELJKO OBRADOVIC 12. KEZ FİNALDE

Fenerbahçe Doğuş'un Sırp başantrenörü Zeljko Obradovic kariyerinde 17. kez boy gösterdiği Dörtlü Finalde 12. kez finale kalmayı başardı. THY Avrupa Ligi'nde; 17 ile kulüp bazında Final Four'da en çok yer alan takım olan CSKA Moskova ile eşit sayıda Final Four organizasyonunda yer alan Obradovic, bir şampiyonluk daha alması halinde bu kupayı 9 kezle en çok kazanan Real Madrid'i tek başına geçmiş olacak.

Kaynak:Sabah

Sizce Fenerbahçe doğuş THY Avrupa Ligi Kupasını alabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Finalde Fener' in rakibine sonsuz başarılar diliyorum.

serdaru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kıskanmak değil nefret diyelim rum takımı ile oynasın feneri yine tutmam çünkü o kadar nefret ediyorum bu camiadan.
nefret sevgiden daha güçlü bir duygudur. Gün gelir Beşiktaş Sevginizden bile büyük Fenerbahçe nefretiniz olur.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
nefret sevgiden daha güçlü bir duygudur. Gün gelir Beşiktaş Sevginizden bile büyük Fenerbahçe nefretiniz olur.
Güzel bir cevap fakat BEŞİKTAŞ sevgimi geçebilecek bir sevgi yok bu alemde. Fener' e olan nefretim had safhada. Hiç bir şey Yüce BEŞİKTAŞ' ın yerini alamaz.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Bu camianın futbol tarafında işleri buraya kadar getiren baştaki yöneticilerdir. Fenerbahçe koskoca bir camiadır ve tek başkanın yaptıkları bütün kulübe mal edilemez. Ali Koç geldikten sonra çok daha farklı bir Fenerbahçe göreceksiniz emin olun özellikle futbol tarafı için.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bu camianın futbol tarafında işleri buraya kadar getiren baştaki yöneticilerdir. Fenerbahçe koskoca bir camiadır ve tek başkanın yaptıkları bütün kulübe mal edilemez. Ali Koç geldikten sonra çok daha farklı bir Fenerbahçe göreceksiniz emin olun özellikle futbol tarafı için.
Moderatörüm dediklerinize katılıyorum şahsen Aziz ve avanesini hiç sevmiyorum. Kibar ve beyefendi olduğunu bildiğimiz Ali KOÇ başkan olarak gelirse ve bizimle arasını düzeltirse bende değişebilirim. Çok sanmıyorum ama neyse sağlık olsun.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
Moderatörüm dediklerinize katılıyorum şahsen Aziz ve avanesini hiç sevmiyorum. Kibar ve beyefendi olduğunu bildiğimiz Ali KOÇ başkan olarak gelirse ve bizimle arasını düzeltirse bende değişebilirim. Çok sanmıyorum ama neyse sağlık olsun.
Bende son yıllarda Aziz Yıldırım ve bünyesindeki yöneticilerin yaptıklarını doğru bulmuyorum şahsen. Bütün kulüpler ile aramız bozuk. Karşısındaki insana saygı duymayan yöneticiler bunlar. Taraftar olarak emin olun bizde istemiyoruz bu tutumu zaten. Ali Koç gibi değerli bir insan başkan olarak gelirse bende ilişkilerin düzeleceğini umuyorum çünkü Ali Koç sadece Fenerbahçe için değil Türk futbolunun iyi yerlere gelmesini isteyen birisi. Bu seferki seçimde şansı yüksek ama belli olmaz. Umarım başkan olur kendisi.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bende son yıllarda Aziz Yıldırım ve bünyesindeki yöneticilerin yaptıklarını doğru bulmuyorum şahsen. Bütün kulüpler ile aramız bozuk. Karşısındaki insana saygı duymayan yöneticiler bunlar. Taraftar olarak emin olun bizde istemiyoruz bu tutumu zaten. Ali Koç gibi değerli bir insan başkan olarak gelirse bende ilişkilerin düzeleceğini umuyorum çünkü Ali Koç sadece Fenerbahçe için değil Türk futbolunun iyi yerlere gelmesini isteyen birisi. Bu seferki seçimde şansı yüksek ama belli olmaz. Umarım başkan olur kendisi.
İşte bu olay budur, harfi harfine desteklediğim bir yorum bu. Beni anladığınız için de teşekkür ederim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,993
İşte bu olay budur, harfi harfine desteklediğim bir yorum bu. Beni anladığınız için de teşekkür ederim.
Rica ederim :) Bende size teşekkür ederim. Tuttuğun takıma sahip çıkmak bunlar güzel şeyler ama önemli olan aramızdaki dostluk :)

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Yakışır Fenerbahçeme!! Umarım böyle devam ederiz. Hem ülkemiz adına hemde kulübümüz açısından gayet güzel gelişmeler bunlar.. Tek eksiğimiz milli oyuncu sayımızın az olması ki artık o da artmalı.

Ayrıca şu nefret konusuna değinmek de gerek ki camia ve isimler arasındaki farkı ayırmakta fayda var. Alt kısımdaki mesajları okumasam ''Fenerin üç beş tinercinin iyi dileklerine ihtiyacı yok zaten'' şeklinde yazardım... Ali Koç hem vizyon hem de kan değişikliği için bize şart ve büyük bir gerekliliktir. Şenol Güneş hangi takıma gittiyse bizleri düşman etti! Aziz Yıldırım ise dost kaldığımız diğer takımları halletti sağolsun :(

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Olay Şenol Güneş olayı değil o kısma girmeye gerek yok. Aziz Yıldırım yönetiminden hiçbir Fenerbahçe taraftarı memnun değil bundan emin olabilirsiniz. Bazı "Holigan" zihniyetli şahıslar, birkaç kişi tarafından yaşanmış olayları bütün bir camiaya bulaştırmayı kendilerinde hak görüyor.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Ben de Fenerbahçeliyim, ama bana göre aşırı fanatiklik kötü bir şey. karşınızdaki insana nefret kusmak, sizce de kötü mü? Şenol hocanın kafasına o şeyi fırlatan kişi yüzünden, bana göre koca fenerbahçe taraftarlarına bu şekilde yorumda bulunmanız hoş değil. ayrıca nefret ettiğim takım karşısındaki yabancı takımı da "asla" desteklemem. sonuçta karşı taraf yabancı. bizim böyle bir durumda Türk takımına destek olmamız gerekiyor. bu tür konularda olay ben seviyorum sen sevmiyorsuna değil, birliğe gitmeli. kısaca, yabancı takım karşısında, bütün farklı kulüpleri seven Türk taraftarlar, bir araya gelmeli, Türk takımını desteklemeli.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Holiganım var mı diyeceğin nolmuş, bir sorun mu var?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Sende düzgün konuş tinerci derken ağzını topla adam gibi konuş ezik fenevli

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ermeni, Rum yunan veyahut başka bir takımla oynasın fener yemin ediyorum karşı takımı desteklerim bu kadar nefret ediyorum. Fikrimi açıkça yazıyorum ne var bunda. Mecbur muyum tutmaya.
İlginç bir düşünce.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Diğer yazılanları okuyun birde
Herkes kendiyle ilgilenmeli, kimse başkası öyle hakaret ediyor diye kendi de öyle davranmak zorunda değil. bu yaptığınız şeyin başkalarının da yapmış olması, olayın mühimliğini değiştirmez.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Herkes kendiyle ilgilenmeli, kimse başkası öyle hakaret ediyor diye kendi de öyle davranmak zorunda değil. bu yaptığınız şeyin başkalarının da yapmış olması, olayın mühimliğini değiştirmez.
Kaan boşuna debelenme "Herkes kendi aklını beğenir." Bu tarz kişiler için, Allah rahmet eylesin Ziya Paşa'nın bir sözü vardır; "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir."

Son düzenleme:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Kaan boşuna debelenme "Herkes kendi aklını beğenir." Bu tarz kişileri, Allah rahmet eylesin Ziya Paşa'nın bir sözü vardır; "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir."
Defol git bulaşma bana sana bir daha cevap vermeyeceğim yapabiliyorsan gel köteği göster bakalım.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Keşke burda da finale felan kalmasaydık da Aziz Başkanımızın övünecek hiçbirşeyi olmasaydı.