Fenerbahçe CAS Davasından Çekildi!

Bu konuyu okuyanlar

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
Seninde bu farklı konulara laf sokabilme adına kısa cümlelerle aynı mesajı yazıp durmana hastayım :D

eee farklı bi özellik :) her yer de konuşuluyordu bu açıklamalar unutulmasın diye tekrarlamak lazım

soneresra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu takım en ufak bi ceza alsın başta nihat özdemir olmak üzere iki elimiz yakanızda olucak cas davasının çekilmesinde kimin payı varsa artık

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Her sayfada olması gereken bir mesaj,

Sayın Ali Koç bu dava için; Fenerbahçe'nin namus davası diyordu ne olduda davadan vaz geçildi gerçekten ilginç.

kdQ3d.jpg

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz YILDIRIM : CAS davasını geri çekmeyeceğiz.Bu dava bizim için onur meselesidir.

Fenerbahçe Asbaşkan Ali KOÇ : Cas'taki davamızı geri çekmeyeceğiz. Bu dava bizim onur meselemiz, namusumuzdur.

Veeeee Fenerbahçe Spor Kulübü :Fenerbahçe Spor Kulübü ve Şirketimiz adına, UEFA'ya ve TFF'ye karşı CAS'da açılmış olunan davadan feragat edilmiştir.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
İddialara göre Fenerbahçe'ye tazminat ücreti olan 45 milyon ueroyu Federasyon ödeyecekmiş. Fenerbahçe'de bu yüzden çekmiş davayı.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Galatasaraylı arkadaşlarımız Fenerbahçe ile ilgili son haberler neler?
inanın Fenerbahçe haberlerini önce sizden duyuyorum sonra ajanslara düşüyor, en çok yorum yapanlar sizlersiniz, birde laf sokmaya çalışıyorlar ya çok süper oluyor. :D

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
İddialara göre Fenerbahçe'ye tazminat ücreti olan 45 milyon ueroyu Federasyon ödeyecekmiş. Fenerbahçe'de bu yüzden çekmiş davayı.
bunlar asılsız iddialar. fenerbahçe taraftarlarını oyalamak için el altından basına sızdırılan dedikodular. 45 milyon euro federasyonun kafasına göre ödeyebileceği bir meblağ değil. kaldı ki, federasyonun bütçesi kendi parası değil. tüm kulüplerin parası.

eğer YD kendi cebinden verecekse o başka...

Syesilta

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bunlar asılsız iddialar. fenerbahçe taraftarlarını oyalamak için el altından basına sızdırılan dedikodular. 45 milyon euro federasyonun kafasına göre ödeyebileceği bir meblağ değil. kaldı ki, federasyonun bütçesi kendi parası değil. tüm kulüplerin parası.

fener aleyhine bi haber olsaydı nasıl atlardınız hemen ama bu lehine o yuzden asılsız iddialar :D

Syesilta

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben "iddialara göre" yazmadım. reel gerçeklere göre yazdım. işini gelirse tabi...

mahkeme sonuçlandıda haberimmi yok adı üstünde "iddianame". senin reel gerçek dediklerin gazete küpürlerinden ileriye gitmez.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
mahkeme sonuçlandıda haberimmi yok adı üstünde "iddianame". senin reel gerçek dediklerin gazete küpürlerinden ileriye gitmez.
sen kime, hangi konuya mesaj yazdığın karıştırmışsın. :)

fener aleyhine bi haber olsaydı nasıl atlardınız hemen ama bu lehine o yuzden asılsız iddialar :D

ben "iddialara göre" yazmadım. reel gerçeklere göre yazdım. işini gelirse tabi...

federasyonun bütçesi ile ilgili yazdıklarım gerçektir. araştırabilirsin...

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27

Bu sitede de buldum şimdi. Ne kadar güvenilir bilmiyorum.

Ayrıca Federasyon'un ne kârı olacak ki? Bana da asılsız geldi..

Syesilta

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ben genel olarak haberlere yaklaşma tarzınıza eleştiri getirdim keşke her habere bu şekilde yaklaşsanız araştırsanız...

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
26732230077.jpg

pinokyoyu geçtiler fb liler