Fenerbahçe CAS Davasından Çekildi!

Bu konuyu okuyanlar

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Yav he he, saldırın saldırın malzeme çıktı yine sizlere :)
Bir tanesi de düşünmez acaba bilmediğimiz ne var bunun arkasında. Kulüp ne açıklama yapacak bununla ilgili? Hemen yok kabul etmişiz şike yaptığımızı yok bilmem ne..
Gerçi hata bende konu Fenerbahçe olunca düşünmenizi bekliyorum. Olacak iş mi..

Olacak iş:D

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
uefaya bile kafa tutuk korktu bizden davanızdan vazgeçin dediler gerekli maddi sıkıntılarınızı karşılayacağız dediler bizde bunda olur dedik ne var bunda, anlaşma olmasaydı bu davamızı sürdürecektik demek ki fenerbahçenin şart koştuğu anlaşmalar olumlu görüldü davayı çektik, galatasaraylı yorumcuları bu kadar onları niye ilgilendriyor ben anlıyamıyorum her şeyi burnunu sokarsınız fener ile ilgilli yazılan, çizilenlere komiksiniz vallahi :D

Şehzade~

Profesör
Reaksiyon puanı
1
uefaya bile kafa tutuk korktu bizden davanızdan vazgeçin dediler gerekli maddi sıkıntılarınızı karşılayacağız dediler bizde bunda olur dedik ne var bunda, anlaşma olmasaydı bu davamızı sürdürecektik demek ki fenerbahçenin şart koştuğu anlaşmalar olumlu görüldü davayı çektik, galatasaraylı yorumcuları bu kadar onları niye ilgilendriyor ben anlıyamıyorum her şeyi burnunu sokarsınız fener ile ilgilli yazılan, çizilenlere komiksiniz vallahi :D

sen de komiksin:D

cashpoint

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Değirmenin suyu nerden geliyor belli değildi birileri hala diyor ki gs bjk nın toplamı fb kadar yapmıyor.

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
kısaca yemedi desenenize...

cheleby

Profesör
Reaksiyon puanı
227
Önce CAS a dava aç haklıyım ded sonra davayı geri çek gene haklıyız de :D Bu nasıl bir çelişkidir :D Etik kurulu raporuymuş.Peh... Herkes neyin ne olduğunu görüyor.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Soda ısmarlayayım mı arkadaşlar? Hazmı kolaylaştırır. :D

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
CAS davalarında‚ UEFA haksız ise, mutlaka anlaşma yoluna gidilir. CAS tarihinde UEFA´nın kaybettiği dava yoktur. :)

Antu da yapılan anketin hiç bir anlamı yok.
Doğru bulanlar neyi doğru bulmuş?
Doğru bulmayanlar neyi doğru bulmamış? Gerekçeleri ne?

Ayrıca açık bir anket üye olan olmayan herkes ankete katılabiliyor. Yönetim açıklamasından sonra anket sonucu da değişebilir.

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
casa gitsede, gitmesede uefa fazlasıyla bir anlaşma olanağı sunuyor uefanın bu kadar korkusu anlaşılıyor ki davasında haklı olan taraf uefa değil, fenerbahçe olduğunu gösteriyor, uefa anlamış zaten hatasını trabzonsporu şampiyonlar ligine almakla nasıl hatanın içine düştüğünü.

artık fenerbahçeyi suçlamaktan sakının ey galatasaraylılar, siz kendi takımınızın halini düşünün, fenerbahçe ile uğraşmayı bırakın

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
şike ile ilgili incelenen bütün kayıtlar kamuoyuna sunulmalı
geçen seneden beri herşeyin üzeri örtüldü.Daha doğrusu herşey UNUTTURULDU....
Kimsenin aklında bir şey kalmadı..totemciler sizi.
Demirören fener el ele ....

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
CAS davalarında‚ UEFA haksız ise, mutlaka anlaşma yoluna gidilir. CAS tarihinde UEFA´nın kaybettiği dava yoktur. :)

Antu da yapılan anketin hiç bir anlamı yok.
Doğru bulanlar neyi doğru bulmuş?
Doğru bulmayanlar neyi doğru bulmamış? Gerekçeleri ne?

Ayrıca açık bir anket üye olan olmayan herkes ankete katılabiliyor. Yönetim açıklamasından sonra anket sonucu da değişebilir.
fenerbahçenin kendini gerçek manada aklayabileceği iki yer vardı: Cas davası ve devam eden mahkeme. fenerbahçe Cas'taki davayı kazansaydı (ki eli güçlüydü, kazanabilirdi) o zaman kendini uluslararası arenada aklamış olacaktı. yönetim bu fırsatı elinin tersiyle itti.

fenerbahçe yönetimi "eli güçlüyken" davasından vazgeçiyorsa, burda kazanan UEFA'dır; fenerbahçe değil. kimse kendini kandırmasın.

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
fenerbahçenin kendini gerçek manada aklayabileceği iki yer vardı: Cas davası ve devam eden mahkeme. fenerbahçe Cas'taki davayı kazansaydı (ki eli güçlüydü, kazanabilirdi) o zaman kendini uluslararası arenada aklamış olacaktı. yönetim bu fırsatı elinin tersiyle itti.

fenerbahçe yönetimi "eli güçlüyken" davasından vazgeçiyorsa, burda kazanan UEFA'dır; fenerbahçe değil. kimse kendini kandırmasın.

Doğru, açıkçası bende CAS'ın tüm dünyaya UEFA'nın haksız ve suçlu olduğunu duyurmasını isterdim.

Ama anlamadığınız bir durum var sanırım, bu bir şike davası değildi. Fenerbahçe'nin men ediliş şekliydi dava konusu olan.

Burada Fenerbahçenin haklı bulunmuş olması Şike davasını etkilemeyecekti. Fenerbahçe'nin şike davasında suçsuz olduğunu ortaya koymayacaktı.

Gerçekten ne olup bittiği hakkında hiç bir şey bilmediğim bir konuda, yönetimin açıklamasını beklemekten başka yapacak bir şey yok benim için.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Doğru, açıkçası bende CAS'ın tüm dünyaya UEFA'nın haksız ve suçlu olduğunu duyurmasını isterdim.

Ama anlamadığınız bir durum var sanırım, bu bir şike davası değildi. Fenerbahçe'nin men ediliş şekliydi dava konusu olan.

Burada Fenerbahçenin haklı bulunmuş olması Şike davasını etkilemeyecekti. Fenerbahçe'nin şike davasında suçsuz olduğunu ortaya koymayacaktı.

Gerçekten ne olup bittiği hakkında hiç bir şey bilmediğim bir konuda, yönetimin açıklamasını beklemekten başka yapacak bir şey yok benim için.
fenerbahçe şike soruşturması sebeiyle şampiyonlar ligine alınmadı. yani Cas'taki dava şike soruşturması ile "doğrudan" bağlantılı.
yönetime gelince, yönetim yine "kendince" bir açıklama yapacaktır. :)

şahsi kanaatim; bu gelişme bir süredir basında çıkan haberleri doğrular nitelikte. TFF "sahaya yansımamıştır" diyerek bu işi kapatacak. UEFA'da adı geçen kulüpleri birkaç sene daha şampiyonlar ligine almayacak...

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
davanın en başında nasıl lanse edildiğini, sayın Ali Koç'un dava hakkında neler dediğini de yazın değerli arkadaşlar. en azından, bana bir arkadaşım gerçekten şunu anlatsın. tarla değil adak/dilek diye bir savunma verildi. lütfen herkes eteğini tam döksün. şener şen misali; "yaptım ama bi sor neden yaptım" demesin. artık oynana oyunu görün. futbol falan yok ülkemizde. ortada oyun var ve onun çevresinde birbirini kıran insanlar topluluğu yaratılıyor.
birisi sizin başvurduğunuz iş ilanına araya birini sokarak girse. bu telefon kayıtlarında; "tarlayı sürdüm, yahu şu öteki mülakatçının inşaattan haberi yok mu" şeklinde kayıtlarla belgelense; ne düşünürsünüz ?

Syesilta

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nasıl alacağını almıştır, açıklar mısın?

"şike şike" diye "kümeye kümeye" diye bir sezondur ortada gezenler boş konuştuklarının farkına vardı.kupa kupa diye gezenler alacağını aldı.Fb 3 yıl yok Milli takım 5 yıl men alır diyenler vardı bi ara :) Sonuç olarak Fenerbahçe haklı olduğunu gösterdi.CAS kozuda işe yaramışki seneye Fenerbahçe avrupada olacaktır.Fenerbahçeyi bu sene ş.ligine yollamayan TFF'dir UEFA değildir. Şampiyonlar ligine fenerbahçeyi yollamayan tff yönetimi de karşılığını görmüştür. Türkiyenin şu anda en büyük kurumudur artık Fenerbahçe. Kimse Başa çıkamaz !

Maddi yönünüde sen düşünme biz(fenerbahçe taraftarı) o konuyu rahat hallederiz ;)

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Sayın Ali Koç bu dava için; Fenerbahçe'nin namus davası diyordu ne olduda davadan vaz geçildi gerçekten ilginç.

kdQ3d.jpg

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz YILDIRIM : CAS davasını geri çekmeyeceğiz.Bu dava bizim için onur meselesidir.

Fenerbahçe Asbaşkan Ali KOÇ : Cas'taki davamızı geri çekmeyeceğiz. Bu dava bizim onur meselemiz, namusumuzdur.

Veeeee Fenerbahçe Spor Kulübü :Fenerbahçe Spor Kulübü ve Şirketimiz adına, UEFA'ya ve TFF'ye karşı CAS'da açılmış olunan davadan feragat edilmiştir.

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Sayın Ali Koç bu dava için; Fenerbahçe'nin namus davası diyordu ne olduda davadan vaz geçildi gerçekten ilginç.

kdQ3d.jpg

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz YILDIRIM : CAS davasını geri çekmeyeceğiz.Bu dava bizim için onur meselesidir.

Fenerbahçe Asbaşkan Ali KOÇ : Cas'taki davamızı geri çekmeyeceğiz. Bu dava bizim onur meselemiz, namusumuzdur.

Veeeee Fenerbahçe Spor Kulübü :Fenerbahçe Spor Kulübü ve Şirketimiz adına, UEFA'ya ve TFF'ye karşı CAS'da açılmış olunan davadan feragat edilmiştir.

...

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Galatasaraylı arkadaşlarım;

Siz bunu değil de önünüzde ki kupayı almaya geleceğiniz Saracoğlu'n dan hangi yüz ifadesi ile ayrılacağınızı düşünün...

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Galatasaraylı arkadaşlarım;

Siz bunu değil de önünüzde ki kupayı almaya geleceğiniz Saracoğlu'n dan hangi yüz ifadesi ile ayrılacağınızı düşünün...
siz seneye şampiyonlar ligini dışardan izlerken yünüz nasıl olacak, bunu düşünün.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Eldekilerden umudu kesince yeni hayaller kurulmaya başlanmış.
"siz seneye şampiyonlar ligini dışardan izlerken" bu da onlardan bir tanesi :D

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Valla şimdiye kadarkilerden gerçekleşenine rastlayamayınca insan bundan sonrasında da beklemiyor haliyle :D

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Valla şimdiye kadarkilerden gerçekleşenine rastlayamayınca insan bundan sonrasında da beklemiyor haliyle :D
gerçekleşmeyen mi dedin? :)

eninde sonunda castaki davayı kazanacağız, hakkımızı alacağız dediniz; sonra davayı geri çekmek zorunda kaldınız.

"şike falan yok, eninde sonunda ortaya çıkacak" dediniz; sonra "şike oldu ama sahaya yansımadı" diyen YD'yi başkan seçip suçunuzu kabullenip örtbas çabalarna giriştiniz.

her ay duruşma zamanı gelince "aziz yıldırım bu defa serbest kalacak" dediniz; her defasından metristen boynu bükük ayrıldınız.

daha sayayım istersen. :)

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
gerçekleşmeyen mi dedin? :)

eninde sonunda castaki davayı kazanacağız, hakkımızı alacağız dediniz; sonra davayı geri çekmek zorunda kaldınız.

"şike falan yok, eninde sonunda ortaya çıkacak" dediniz; sonra "şike oldu ama sahaya yansımadı" diyen YD'yi başkan seçip suçunuzu kabullenip örtbas çabalarna giriştiniz.

her ay duruşma zamanı gelince "aziz yıldırım bu defa serbest kalacak" dediniz; her defasından metristen boynu bükük ayrıldınız.

daha sayayım istersen. :)
[MENTION=70615]erjan[/MENTION]; sen bunları dedin mi yaa? ben demedim de :):)
say say iyi geliyor sabah sabah...