Fenerbahçe - Beşiktaş maçını canlı izle (boykot)

ktlpby

Doçent
Böyle bir şey olamaz yahu :D heyecanla ve şaşkınlıkla konuya girdim aceba lig tv reklam için ücretsizm iyapacak diye bir baktım ki 16tl benim duygularuımla oynadın sdn :((( :D

Bu arada isteyene tüm maçları (dünya liglerindeki tüm maçları) donmadan (bir iki istisna oluyo) izleyebileceğiniz bir site paylaşa bilirim :) burda vermiyorum ban yerim filan :D :clap:

Bu arada alex stoch dia bi siyahi oyuncu vardı adı aklıma gelmedi oda oynamıyacakmış doğrumudur ? 100 tl bastım yatarsa okulda aç kalırım :D:D :D :D

neet

Guru
Onursal Üye
[MENTION=70777]shadowknight[/MENTION] pm ile önceden warez paylaşımı vardı yasak mı geldi ? :) yöneticilerinde bulunduğu konularda çok gördüm böyle :D [MENTION=126175]ktlpby[/MENTION] mümkünse gönder hocam :p evde ligtv var ama merak ettim. haftaya okuldayım evde değilim orada izlerim

gs_kadir

Profesör
Eğer bağlantınız iyiyse ki bu Ttnet le mümkün değil Lig tv izlemek için bi sürü site ve uygulama var

ktlpby

Doçent
arkadaşlar :D :D şimdi soran arkadaşlara link verirsem ban yermiyim O:eek: :D:D anlayamadım :D bu arada fb-bjk maçında 90 dk da (120 dk da devre uzatmalar filan) 2 kez loading yazısı gördüm :D fb- gs maçında 10 12 kez oldu ama geri hep net di :D site iyi ama bazen yükleniyolar :D pm den de ban yermiyim ? :D

--- Mesaj Güncellendi ---

bu arada werez ne :D

--- Mesaj Güncellendi ---

isteyen arkadaşlar mail lerini pm atabilir :D bu taktiği bana vren arkadaşa teşekkürler :D:D ban yeme me taktiği :D işler mi ? D:D