Haber Fenerbahçe Beko, Basketbol Süper Lig şampiyonu oldu

ozciceky

Profesör
20 Haziran 2020
3,183
2,760
358
51
Abi siz hakikaten bazı şeyleri, şu kulübü savunmaktan anlayamaz hale gelmişsiniz. Iyi forumlar dilerim

Ben de size iyi forumlar dilerim. İfade ettiğiniz konunun aynen sizin için de geçerli olduğunu düşünüyorum.

Gene de size​

linkini bırakayım. Branşlar altında hem branşları hem de branşlarda elde edilen başarıları inceleyebilirsiniz.

Bu vesile ile iyi bayramlar dilerim.

Graveworm

Profesör
Moderatör
17 Haziran 2012
1,712
6
758
293
36
Ben de size iyi forumlar dilerim. İfade ettiğiniz konunun aynen sizin için de geçerli olduğunu düşünüyorum.

Gene de size​

linkini bırakayım. Branşlar altında hem branşları hem de branşlarda elde edilen başarıları inceleyebilirsiniz.

Benim için sadece izlediğim branş önemli ama. O da futbol. Teşekkürler. Sizde aşağıda bıraktığım linkte kazandığımız kupalara falan bakabilirsiniz 🫡

Görkem Say

Guru
Emektar
22 Nisan 2017
26,064
8
25,423
8,958
Benim için sadece izlediğim branş önemli ama. O da futbol. Teşekkürler. Sizde aşağıda bıraktığım linkte kazandığımız kupalara falan bakabilirsiniz 🫡

Olay sadece izledigin brans degil ki. Bana kalsa ben de futbol ve basketbol haricinde brans izlemiyorum ama bu ulkede anadolunun ucra koselerinde de olsa pek cok farkli spor dalina hevesi olan genclerin elinden tutup onlara yardimci olan bir kulubun olmasi inanilmaz sevindiriyor beni. Gelismis bir ulke olsak belki umurumda olmazdi ama bizim gibi bir ulkede en azindan bir kulubun bunu bir de kendi oz kaynaklariyla yapiyor olmasini hicbir kupaya degismem sahsen.

LuiLibero

Öğrenci
6 Mayıs 2024
63
32
18

Gene de size​

Bir takımın her branşta başarısının olması iyi bir şey fakat herkes izlediği sporun takımını tutar. Örneğin en çok izlediği spor basketbol olan biri Anadolu Efes’i tutabilir. Futboldaki başarı onun için önemli değildir. Diğeri futbolu takip ettiği için Galatasaray’ı tutar diğer sporlarda ki başarısı umrunda değildir.
Anadolu Efes’i sıkı olarak takip edenlerin futbol başarısı umurlarında mı? Takımlarda buna yoğunlaşıyorlar. Yanlış anlamayın bir takımın her branşta başarısı olması iyi ama bazen tek branşta yoğunlaşmak gerekir.

ozciceky

Profesör
20 Haziran 2020
3,183
2,760
358
51

çok tebrik eder, başarılarınız devamını dilerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir takımın her branşta başarısının olması iyi bir şey fakat herkes izlediği sporun takımını tutar. Örneğin en çok izlediği spor basketbol olan biri Anadolu Efes’i tutabilir. Futboldaki başarı onun için önemli değildir. Diğeri futbolu takip ettiği için Galatasaray’ı tutar diğer sporlarda ki başarısı umrunda değildir.
Anadolu Efes’i sıkı olarak takip edenlerin futbol başarısı umurlarında mı? Takımlarda buna yoğunlaşıyorlar. Yanlış anlamayın bir takımın her branşta başarısı olması iyi ama bazen tek branşta yoğunlaşmak gerekir.
işte tam da o sebeple Fenerbahçe bir spor kulübüdür. Bu tek bir branşa yoğunlaşan kulüpler kötü demek değil tabi ki. Sadece arada bir fark var. En başta spor klübü diyen arkadaş da zannımca bunu belirtmiş.

Ha bir Fenerbahçeli olarak şu anda Türkiye'de futbolda en başarılı kulüp hangisidir diye sorsanız (Federasyon,hakem tartışmalarına girmeyeceğim) Galatasaraydır. Neticede 50 sene ileriden geriye bakıldığında bu tartışmaların hiçbiri hatırlanmıyor olacak ve istatistiklere bakılacak.

27 Eylül 2018
7,310
6
8,063
1,708
22
Yanlış anlamayın bir takımın her branşta başarısı olması iyi ama bazen tek branşta yoğunlaşmak gerekir.
Siz önce spor ne demek onu öğrenin. Sadece futbolla kafayı bozmuşsunuz. Muhtemelen tuttuğunuz takım futbol dışı branşlarda vasat olduğu için bu varsayımı yaptınız. Tek branşa yoğunlaşmak kadar saçma bir şey yok. Eğer takımının adı Futbol Kulübü veya Basketbol Kulübü ise neyse ama Spor Kulübü ne demek bunu iyice öğrenmeniz lazım.

LuiLibero

Öğrenci
6 Mayıs 2024
63
32
18
Siz önce spor ne demek onu öğrenin. Sadece futbolla kafayı bozmuşsunuz. Muhtemelen tuttuğunuz takım futbol dışı branşlarda vasat olduğu için bu varsayımı yaptınız. Tek branşa yoğunlaşmak kadar saçma bir şey yok. Eğer takımının adı Futbol Kulübü veya Basketbol Kulübü ise neyse ama Spor Kulübü ne demek bunu iyice öğrenmeniz lazım.
Nasıl böyle bir çıkarım yaptınız bilmiyorum ama tuttuğum takım Fenerbahçe ve futbol ile zerre ilgilenmiyorum. Tabii ki bütün sporlardaki başarılarımız beni ilgilendiriyor. Ve ben orada “bazen” dedim.

27 Eylül 2018
7,310
6
8,063
1,708
22
Nasıl böyle bir çıkarım yaptınız bilmiyorum ama tuttuğum takım Fenerbahçe ve futbol ile zerre ilgilenmiyorum. Tabii ki bütün sporlardaki başarılarımız beni ilgilendiriyor. Ve ben orada “bazen” dedim.
O zaman sizin ilginiz yok diye branş kapatılmadığını bilmenizi isterim. Tuttuğun takım bir spor kulübü ise her branşta yer alması gerek. Bu imaj açısından da, daha fazla insana erişmek açısından da çok önemli. Bir kesim sadece futbolu biliyor diye diğer branşları bırakamayız dediğiniz gibi.

LuiLibero

Öğrenci
6 Mayıs 2024
63
32
18
O zaman sizin ilginiz yok diye branş kapatılmadığını bilmenizi isterim. Tuttuğun takım bir spor kulübü ise her branşta yer alması gerek. Bu imaj açısından da, daha fazla insana erişmek açısından da çok önemli. Bir kesim sadece futbolu biliyor diye diğer branşları bırakamayız dediğiniz gibi.
Bırakılmasını desteklemiyorum zaten? Anlatmak istediğim Galatasaray’ın futbolda bu başarıyı yakalamışken diğer sporların onlar için çok önemli olmadığı. Hangi takım voleybolda veya basketbolda şampiyon olunca futboldaki şampiyonluk kadar konuşuldu? Malasef ülkemizde sadece futbol konuşulduğu için Galatasaray diğer branşlarda futbolda olduğu gibi yoğunlaşmıyor.