Fenerbahçe 2-2 Marsilya | UEFA Avrupa Ligi C Grubu 1. Maçı

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Rezalet! O hocanın takımın başından gitmesi lazım.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Golü biraz daha erken atsalar belki biraz daha bastırıp 3. golü bile atabilirlerdi. Neyse en azından tam zamanında bitti.

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Yahu bu bekirden ne bekliyor nesta olmasınımı o pozisyonda ayağının dışıylamı vurulur kale içinde biri söylesin

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Aykut Kocaman'a artık hiç bir şey diyemiyorum gitte kurtualım.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Aziz başkan fenerin başında olduğu sürece aykut hoca fenerin başından gitmez nesine inanıpta takımın başında tutuyor hala aklım almıyor takım gün gün eriyor haberi yok yazık koskoca takım ne hale geldi

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
hadi şunu da söyleyeyim 3-0 ı beklerken 2-2 ile maçı izlediğin koltuktan kalkmak nasıl bir histir ki ? :)

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Aykut kocaman Üst seviye bir takımı geçindiremez..
en fazla anadolu takımı falan
fenerbahce büyük bir kulüp aykutla olmaz..

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
helal olsun marsılya'ya 2-0 yenılgıden maçı berabere bıtırdıler :D

Reaksiyon puanı
31
[MENTION=89324]adrasa[/MENTION] sakin lütfen yakışmayan şeyler bunlar.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
@adrasa sakin lütfen yakışmayan şeyler bunlar.

Yeter ama valla ya, bıktırıyolar insanı. Bunlar gibileri ibreti alem diye sokak ortasında eze eze dövecen görecek o zaman.

Bilmem kaç yıldır bi kez şampiyonluğa oynadılar sesleri çıkmaya başladı, nedense daha önce sesleri hiç çıkmıyodu. Ban falan umrumda değil başlatacaklar artık yaptıkları işlere.Allah razı olsun modlarımız da çok güzel ilgileniyolar. Bi ara böyle şeylere izin verilmiyodu eskidendi tabi de neyse şimdi ceza verirler eleştirdik diye.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Beni de iddia da fazladan 12 liradan etti o son saniye golü...

zeroaxa

Profesör
Reaksiyon puanı
6
kimi kaç kişinin tuttuğunun bi önemi yok

biri çıkıp aykutu tutsa yeterdi

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Fenerbahçe şampiyonlar liginde 2007 -2008 'de çeyrek final oynadı. Yanlışım varsa düzeltin.

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Rahat 2-0 biter diye yarısına kadar izledim sonrasında olanlar olmuş...

Biz Türk takımları iyi güzel öne geçiyoruzda bir türlü skoru koruyamıyoruz.Daha bir kaç hafta önce Bursa Twente karşısında 1-0 öndeyken bir dakikada iki gol yedi.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
2-0 öndesin takımı geriye çekiyorsun futbol ayıbıdır ya al biri hucum oyuncusu farkı açma çabasına git şovunu yap kaçanı kovalarlar yakalayınca da kaşla göz arasında 2 tane çakar gönderirler aykut'cum

v3l1baba

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aykut hocanin degisiklikleri yanlisti yada yanlis zamanda yapilmisti ama keske sadece sorun bundan ibaret olsa.maalesef cok daha buyuk sorunlar var.

• yonetimin transferleri gec yapmasi.transferlerin haliyle kampi kacirmasi.bunun sonucunda sampiyonlar liginden elenmemiz.

•Takim sanki hic hazirlik kampi gecirmemis gibi,hangi macini izlesem takim fizik olarak dakika 70'ten sonra surunmeye basliyor.tam anlamiyla 90 dakikayi kosarak tamamlayan oyuncu sayisi az,hatta cok kosanlarda yeni transferler,kuyt,meireles,topal gibi avrupadan antrenman alip gelenler.ben tv den izlerken bunu goruyorsam. demekki ciddi bir antrenman sorunuda var takimda.

•bekir ve hasan ali de ciddi kademe hatalari var oyun icinde zaman zaman dalip gidiyor bu oyuncular.yedigimiz 2. gole bakarsaniz sicacik taze ornek.bekir orda adamini tutmasi gerekirken adam dalmis kale cizgisinde duruyor,bakin yobo adamini tutuyor ama bekir nerde.bunlarida duzeltecek kisi hocadir.

fenerbahce'ye gonul vermis bir taraftar olarak nacizane fikirlerimi soylemek istedim.Keske hersey zamaninda yapilsaydida,biz yeni transferleriyle oturmus bi takim olsaydikta,bugun sadece aykut hocanin degisikliklerini tartissaydik.insallah en kisa zamanda toparlaniriz ve uefa'da finale dogru ilerleriz.cunku bu sevgi baska bir sevgi.atsan atilmaz,satsan satilmaz.bize dusen destege devam etmek.

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Yetişkin bir Bienvenu'nün topu ayağında 1,12 saniye kadar tutabildiğini biliyor muydunuz?

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
sende çok zekısın.onu örnek olarak gösterdım.
bakıyorum her yer ağlayan fenerlıler dolmuş
millet kendi takımı hakkında eleştiri yapıyor sen buna ağlamak diyorsun.
fenere nerden vursam diye kendi kendine kasılıyorsun.
tartışmayacağım seninle.

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
2-0 dan 2-2 maçı berabere bitirmek ancak bir takımın başına gelebilecek en kötü şey marsilya bu kadar kötü oynarken elini kolunu sallayarak burda 2 atıyorsa oynamanın da bir anlamı yok.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
[MENTION=251480]bsg18[/MENTION] iyi oynadığımız buysa şampiyonlar ligine neden gidemediğimiz belli,bienvenü zaten maksat görünsün gibi bir oyuncu,gönderilsin boş yere yabancı işgal ve para kaybı,bir takımın iyi oynayıp oynamadığı yabancılarla karşılaşınca ortaya çıkıyor,fb görünen o ki iş yapamayacak avrupa'da

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
bir galatasaraylı olarak üzüldüm dün macı başdan sonuna kadar izledim alex+show cıkınca dedim eywah fenerin orta sahası dağılır dedim marsilya bastırır nitekim öyle oldu aykut kocaman bu işden anlamıyor fenerli arkadaşlar kusurabakmayın biz önce de söyledik aykut kocaman teknik adam olamaz fenere fenerin iyi bir hocaya ihtiyacı var bu kadrosuna

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Konuyla alakasız huzur bozucu mesajlar temizlendi.
Bu şekilde spor konularında gereksiz yere tartışma çıkaranlara da son uyarımdı bu.

[MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION] müsabakaların bitiş düdüğü çalmadan konu açmayalım.