Fenerbahçe 2-1 Kayserispor - Video, Maçın Özeti, Golleri | 28 Nisan 2013 Pazar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Fenerbahçe 2-1 Kayserispor | Spor Toto Süper Lig 31. Hafta | 2012/2013

Maçın özetini izlemek için tıklayınız...

fener4_KOZOX.jpg

Fener pes etmedi

Benfica zaferi dönüşü azalan şampiyonluk şansını devam ettirmek için kritik bir viraja giren Fenerbahçe, Kayserispor'dan istediğini son dakikada aldı.

Erken gelen golle şoka giren Kanarya, 2. yarıdaki etkili oyunuyla maçı çevirdi. 89'da penaltıdan galibiyeti getiren Cristian da Kanarya'nın havlu atmasını engelledi: 2-1.

Maça fırtına gibi giren Kayserispor, 6. dakikada golü de bulunca Kadıköy'ü buz kesti. Cleyton'un erken golü Kayserispor'u 1-0 öne geçirirken, konuk ekip ilk yarıda bir çok fırsat yakaladı. Buna karşın beraberlik arayan Fenerbahçe, son vuruşları iyi yapamayınca soyunma odasına 1-0 geride girdi.

SOW-KUYT GİRDİ, İŞLER DEĞİŞTİ

İkinci yarıda ise maçın dengesi bir anda değişti. Krasic ve Orham Şam'ın yerine Kuyt-Sow ikilisi girince F.Bahçe bir anda vites yükseltti. Devre başından itibaren Kayseri kalesini ablukaya alan Sarı Kanarya aradığı golü, 2. yarıda oyuna giren yıldızlarından buldu. Sow'un nefis pasına bekletmeden düzgün vuran Dirk Kuyt, skoru 1-1'e getirdi.

Golden sonra da vites düşürmeyen Fenerbahçe, Kuyt-Sow-Webo üçgeniyle öne geçme sayısı aradı. Kayserispor ise Bobo ve Mouche gibi etkili ayaklarıyla 2. golü kovaladı. Son dakikalarına kadar temponun devam ettiği maçta zaman zaman gerilimin de yükseldi.

CRİSTİAN BU KEZ ATTI

Maçın kader anı ise 89. dakikada yaşandı. Cristian'ın kullandığı köşe vuruşunda, Kayserispor savunmasnın elle mücadehele ettiği topa hakem Kuddusi Müftüoğlu penaltı çaldı. Benfica maçında penaltıyı kaçıran Cristian, yine atışın başına geçen isim oldu. Brezilyalı oyuncu, bu kez kaleci ve topu ayrı noktalara göndererek maçı Fenerbahçe'ye getirdi: 2-1.

Bu sonuçla 58 puana yükselen Fenerbahçe, lider Galatasaray ile arasındaki 7 puanlık farkı korudu.

FENERBAHÇE 2-1 KAYSERİSPOR

STAT: Şükrü Saracoğlu

HAKEM: Kuddusi Müftüoğlu

FENERBAHÇE: Mert, Orhan (Dk. 46 Sow), Bekir, Serdar, Hasan, M. Topal, Cristian, Topuz, Krasic (Dk. 46 Kuyt), Stoch, Webo

TEKNİK DİREKTÖR: Aykut Kocaman

KAYSERİSPOR: Ertuğrul, Eren, Zurab, Simic, Ömer, Ceyhun, Riveros, Mouche, Sefa, Cleyton, Bobo

TEKNİK DİREKTÖR: Robert Prosinecki

GOLLER: Dk. 6 Cleyton (Kaysierspor), Dk. 57 Kuyt, Dk. 89 Baroni (P) (Fenerbahçe)

Lig TV

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Lig tvnin başlığına baksanıza Fener pes etmedi diyor :D Aykut kocaman bile Galatasaray farkı kapatmaz dedi geçen hafta bunlar uçmuş :D

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
dk 89 ve penaltı tesadufe bak :D

ByEGT

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Baroni golden sonra armayı öpmek istiyor; ama o da Meireles gibi yerini şaşırıyor. Ne bu sizdeki arma yerini karıştırma olayı? :)

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bi Fenerbahçeli olarak görünen köy kılavuz istemez diyorum.. Galatasarayın şampiyonluğunu tebrik ediyorum ama Fenerbahçeninde Avrupada çok başarılı olmasını ümit ediyorum..

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Lig tvnin başlığına baksanıza Fener pes etmedi diyor :D Aykut kocaman bile Galatasaray farkı kapatmaz dedi geçen hafta bunlar uçmuş :D

Fenerbahçe asla pes etmez, şampiyon olamasa da ikinci olur. Sizin gibi 8. olmuyoruz kolay kolay. :) Neyse Fener ne kadar inat etse de GS bırakmayacak artık. Tebrik ederiz GS'yi. Bu yıl bizim kadar basit puanlar kaybetmediniz ve farkı korudunuz.

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
yav ben bu kadar tekme tokadı tekvando maçında bile görmedim. tebrikler Gayseri. olimpiyatlarda milli tekvando takımını sizden kurarlar artık.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
[MENTION=74639]EropaKING[/MENTION] neyin peşindesin. İnsanlara bi ton hakaret edip ondan sonra göstermelik başarı dilemeyi bırakın artık!.. Dün ki penaltı pozisyonunun neyini konuşalım. Eğer bakarsan o maça zaten full yedeklerle çıktığımızı görürsün. Takımın kazanmak gibi bir gayesi olsa kadro böyle olmazdı..

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Tühh yenmiş Fener umutluydum halbuki Kayseri den :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
İnsanın fikri ne ise zikri de o olmalı, bir şeyler anlatayım derken komik duruma düşmeyin..

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
@EropaKING penaltı hakkında yorum yapmıyorsunuz demişsin,
ben yorumumu yapıyım, pozisyon net penaltı. 9 numaralı Kayserili oyunucu elini havaya kaldırıyor ve topa net bir şekilde dokunuyor,
hatta dikkat edersen 9 numaralı futbolcu topa dokunduktan 1-2 saniye sonra kolunu tutuyor, tam topun değdiği yeri.

ama siz maçları nasıl izliyorsanız ve nasıl bir mantıkla bakıyorsanız artık hakelerin doğru kararlarına bile tepki gösterip birşeylere gölge düşürüyorsunuz.
Biraz mantıklı davranın, yok federasyonla işbirliği yapmışız da bilmem ne de.
he fedarasyon bizi destekleyecek aradaki 7 puanlık farkı kapatacaklar biz şampiyon olacaz. yav biraz mantıklı davranın mümkünmü böyle birşey.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Aynı yorumun içerisinde insanların onuruna, haysiyetine dil uzatabilirken nasıl oluyorda büyük harflerle "HAKK" tan bahsedebilir insan, hiç mi utanmanız yok...

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Aynı yorumun içerisinde insanların onuruna, haysiyetine dil uzatabilirken nasıl oluyorda büyük harflerle "HAKK" tan bahsedebilir insan, hiç mi utanmanız yok...

Cevap yukari dakı mesajım da :)

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Cevap yukari dakı mesajım da :)

Silinmeyeceğini bilsem, elbet cevap yazardım ama neyse... :)
Bazen insan "Gerek Yok" diyor.. Tartışma yaratmaya, olayları uzatmaya gerek yok.
Mod kardeşlerimi de zor durumda bırakmanın bir alemi yok.

Siz haklısınız kardeşim. Varsın Haksız Biz Olalım.. Dediğiniz gibi olsun, Utanma da sizde, HAKKta sizde, Hukukta..
Bir anlık sinirle tartışma başlatmış olabilirim.. Eğer birilerini kırdıysam da özür dilerim.
Selametle, Sağlıcakla kalın.

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
@EropaKING penaltı hakkında yorum yapmıyorsunuz demişsin,
ben yorumumu yapıyım, pozisyon net penaltı. 9 numaralı Kayserili oyunucu elini havaya kaldırıyor ve topa net bir şekilde dokunuyor,
hatta dikkat edersen 9 numaralı futbolcu topa dokunduktan 1-2 saniye sonra kolunu tutuyor, tam topun değdiği yeri.

ama siz maçları nasıl izliyorsanız ve nasıl bir mantıkla bakıyorsanız artık hakelerin doğru kararlarına bile tepki gösterip birşeylere gölge düşürüyorsunuz.
Biraz mantıklı davranın, yok federasyonla işbirliği yapmışız da bilmem ne de.
he fedarasyon bizi destekleyecek aradaki 7 puanlık farkı kapatacaklar biz şampiyon olacaz. yav biraz mantıklı davranın mümkünmü böyle birşey.

Terim 9 maç ceza aldığında "sıra geldi aradaki puan farkını kapatıp FB yi şampiyon yapmaya" demişlerdi. Terim 9 maç ceza yediğinde yırtınanlar TFF ye yüklenenler şimdi nerdelerki?
bekliyoruz TFF GS yi son 3 maç hükmen yenik duruma düşürüp puanlarını felan silsinde şampiyon olalım diye.

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
yav ben bu kadar tekme tokadı tekvando maçında bile görmedim. tebrikler Gayseri. olimpiyatlarda milli tekvando takımını sizden kurarlar artık.

Sizde de bir Caner var hocam ülkedeki tekvandoculara bin basar ! ben o kadar çirkef bir insan görmedim hayatımda

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
baktım hocam baska bı arkadasla da aynı konuyu konustuk. eleman elini uzatıyo evet ama temas olup olmadığı cok barız değil verilse yada verilmese kimse bişey diyemezdi. keza penaltı verildi gol oldu FB kazandı.

Bence sen önce pozisyona bak

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
maç biteli.24 saat'en fazla geçti.halen nerdesiniz.
eğer gerçekten adalet'ten yanaysanız.kendi takımınızın lehine karar verildimi.konuşun.çünkü diğer türlü konuşmaya hakkınız bile yok.

green_lion

Asistan
Reaksiyon puanı
5
baktım hocam baska bı arkadasla da aynı konuyu konustuk. eleman elini uzatıyo evet ama temas olup olmadığı cok barız değil verilse yada verilmese kimse bişey diyemezdi. keza penaltı verildi gol oldu FB kazandı.

Aynen öyle. O pozisyonda hakem verirdi yada vermezdi. O kadar kamera ile biz bile anlayamadık. Hakemin yapacak bişeyi yok. Alaycı bir yorum olduğu için yorum yaptım sadece. Zorlama bir penaltı değil bence. Adamda direk kolunu sokmaya çalışıyor. Yani kaşınmış.

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hocam hemen savunmaya geçme Fb yi kotulemedik yada yargılamadık sadece konusuruyoruz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ylcntrs;2842370]hocam hemen savunmaya geçme Fb yi kotulemedik yada yargılamadık sadece konusuruyoruz.

maç biteli.24 saat'en fazla geçti.halen nerdesiniz.[/COLOR]
eğer gerçekten adalet'ten yanaysanız.kendi takımınızın lehine karar verildimi.konuşun.çünkü diğer türlü konuşmaya hakkınız bile yok.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

aynı fikirdeyım. sadece maç ile ilgili rakıbımı yorumladım o kadar art nıyete yoktu.
iyi geceler

Aynen öyle. O pozisyonda hakem verirdi yada vermezdi. O kadar kamera ile biz bile anlayamadık. Hakemin yapacak bişeyi yok. Alaycı bir yorum olduğu için yorum yaptım sadece. Zorlama bir penaltı değil bence. Adamda direk kolunu sokmaya çalışıyor. Yani kaşınmış.

bu son mesajımdı uzamasın konu....

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59

ne anlatıyon.adam orda voleybol oynasa.yine bir bahane bulacaklar.o yüzden konuşmaya bile değmez bence.

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Sizde de bir Caner var hocam ülkedeki tekvandoculara bin basar ! ben o kadar çirkef bir insan görmedim hayatımda
Fattih Teriminin hem futbolculuğuna hemde teknik direktörlüğüne bakabilirsin çirfkeflikte tavanı öğrenmek için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...