Fenerbahçe 2-1 Kasımpaşa - Video, Maçın Özeti, Golleri | 16 Şubat 2014 Pazar

Th3 Arrow

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bırakın ofsayt bir kenara alvez neden atılmadı onu konuşun madem bu kadar futbol biliyorsanız alvez atılsaydı fener bu amcı alırmıydı en kötü beraber bitterdi.
Alves tekmeliyor kart yok
Emre sövüyor kart yok
Gökhan Gönül gole giden adama düşürüyor sarı kart

Daha denilcek birşey yok .

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Emre Belezoğlu'nun ettiği küfürleri hiçe sayan bir taraftar ile tartışmaya girişmek bile yanlış ki Emre'nin ilk vukuatı değil bu. Her zaman böyleydi ama Fenerbahçe'nin kendi futbolcusu olduğu için görmemeleri doğal. Yazıklar olsun diyorum. Birde süper moderatörün "bıdı bıdı etmeyin" diye bir cümlesi var ki evlere şenlik. Örnek olacak, tartışma çıkmasını önleyecek adamın kullandığı kelimeye bak. Fenerbahçe'nin tüm taraftarları için söylemiyorum ama bazılarının nerede ne konuşması gerektiğini bilmesi şart. Dilin kemiği yok maalesef.

Th3 Arrow

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Emre Belezoğlu'nun ettiği küfürleri hiçe sayan bir taraftar ile tartışmaya girişmek bile yanlış ki Emre'nin ilk vukuatı değil bu. Her zaman böyleydi ama Fenerbahçe'nin kendi futbolcusu olduğu için görmemeleri doğal. Yazıklar olsun diyorum. Birde süper moderatörün "bıdı bıdı etmeyin" diye bir cümlesi var ki evlere şenlik. Örnek olacak, tartışma çıkmasını önleyecek adamın kullandığı kelimeye bak. Fenerbahçe'nin tüm taraftarları için söylemiyorum ama bazılarının nerede ne konuşması gerektiğini bilmesi şart. Dilin kemiği yok maalesef.

+sonsuz . Emre , gitsen ailenle tribüne bunlara sövse ne derler acaba komedi durum resmen yazık gerçekten.

selçux

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tamam ofsayt değil senin dediğin olsunda:) bana bir spor programı söyle yorumcuları BJK TS ve GALATASARAYlı olan ve ofsayt diyecek bir spor yorumcusu bunlar aziz den korkuyor yoksa ekmek yok bunlara tvlerde Bir erman Toroğlu vardı onuda aziz talimatıyla acun kovdu :)
bütün yorumculara bi kulp taktınız bakın kendiniz diyorsun stadium proğramı trafsız diye birazdan fenerbahçe maçına geçecekler izleyelim o yorumcular fenerbahçe hak etmedi gol ofsayt desin haklısın diyecem sana ama fenerbahçe 5 eksiğine rağmen bileğinin hakkıyla bu maçı kazanmıştır.

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Gene sadece rakibi yenmediğimiz ne kadar da açık, birilerinin hevesi kursağında kalmış :)

Birde bir kenara not alın ileride lazım olur, kimse durduk yere küfür etmez o maçın başında hakemin ikincide atarım diye uyardıkları ne yapıyorsa artık orada..

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
bütün yorumculara bi kulp taktınız bakın kendiniz diyorsun stadium proğramı trafsız diye birazdan fenerbahçe maçına geçecekler izleyelim o yorumcular fenerbahçe hak etmedi gol ofsayt desin haklısın diyecem sana ama fenerbahçe 5 eksiğine rağmen bileğinin hakkıyla bu maçı kazanmıştır.

ben stadyum programı tarafsız demedim hangi mesjaımda yazmıştım. izle dedim başka posizyonları gösteren kanalmı varki tavsiyeden bulunum:)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gene sadece rakibi yenmediğimiz ne kadar da açık, birilerinin hevesi kursağında kalmış :)

Biz ne Hevesler gördük MAYIS ayında Biz ne kursağında kalmış Hevesler gördük mayıslarda:)

Birde bir kenara not alın ileride lazım olur, kimse durduk yere küfür etmez o maçın başında hakemin ikincide atarım diye uyardıkları ne yapıyorsa artık orada..

Hocam şaşırıyorum sana sen ne ictin bugün benim Tanıdığım sen sen değisin bugün herşeyi boşver şampiyon olun boş verin hakemi gol ofsayt milletin anasına avradına küfür eden biri sonra secdeye yatan birini nasıl svunursunuz madem küfür savunuyorsan bu forumda bir süper mod olarak bu forumda küfür serbest bırakın.

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
ben stadyum programı tarafsız demedim hangi mesjaımda yazmıştım. izle dedim başka posizyonları gösteren kanalmı varki tavsiyeden bulunum:)

Biz ne Hevesler gördük MAYIS ayında Biz ne kursağında kalmış Hevesler gördük mayıslarda:)

Boşver hocam bunlar değil miydi şampiyon olduk diye sahaya inen. Kalkmışlar birde heves ve kursak kelimelerini yan yana kullanıyorlar. Aklıma geldi yine güldüm. :D

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
küfürü savunduğum yok yazdıklarımı daha dikkatli oku belki anlarsın ama önce at gözlüklerini çıkarman lazım yoksa birazdan bizim kupamızda var dersin ::D

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Lafı gelmişken söylemek isterim; İmam osurursa cemaat *****. Br kenara not alın. ;)

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Buna Kargalarin kargaşası denir Fener yendi ya üsüstüler. Hadi canım devam edin :p gülelim azcik

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
küfürü savunduğum yok yazdıklarımı daha dikkatli oku belki anlarsın ama önce at gözlüklerini çıkarman lazım yoksa birazdan bizim kupamızda var dersin ::D

ne kupası hocam kupalar boş sizin aziz ve emre+ caner+ alves+meriless ümit ozat+rıdvanız var bir görmek istemediğiniz kupanın şartelin olan kapatığınız sadt ışıklar var:D:D

dur dur unutum pardon birde doğru 6-0 var:)

Bunlardan herşey beklenir:) adelet istiyenler:)
BgnHUOOIgAIZ-b7.jpg

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bir Fenerbahçe konusuda tartışmasız geçsin.Tebrikler Fenerbahçem.

mehmetfurkan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Zor bir virajı sağlam döndük. Alves'in yaptığı en hafif olarak sarı olmalıydı. Bu arada gollerin ikiside buz gibi gol :)

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
geçen hafta hakemler federasyon vs bir oldu oyunlar dönüyor diyenler bu haftadan sonra sessiz kalırlar umarım..

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Spor Toto Süper Lig'in 21. haftasındaki Fenerbahçe - Kasımpaşa maçını Hürriyet Hakem Konseyi üyeleri Bünyamin Gezer, Lale Orta ve Ali Kunak yorumladı.

İŞTE HAKEM FIRAT AYDINUS'UN NOTU

BÜNYAMİN GEZER: Hakemin notu 7.7 Alves'in Kerem'in dizine yapmış olduğu darbeyi görmeliydi. Gökhan Gönül'e ise sarı kart değil bariz gol şansından kırmızıyı göstermeliyidi.
LALE ORTA: Hakem açısından zor bir maçtı. Disiplin kararlarında eksiklik vardı. Gökhan Gönül'ün pozisyonunda bariz gol şansından dolayı kırmızı kart olalıydı. Hakemin notu 7.9
ALİ KUNAK: Çok gergin bir ortamda başlayan müsabayı hakem başlangıcta iyi kontrol etti. Ancak 45. dakikada Alves'e en azından bir sarı kart dahi göstermemesi, 73. dakikada Gökhan Gönül'ü bariz gol şansından ihraç edememesi ve sonrasındanki atış esnasında barajı gerekli mesafeye açamaması notunu düşürdü. Hakemin notu 7.8
54. dakikada Fenerbahçeli Kadlec'in Kasımpaşa ceza sahası içinde yerde kaldığı pozisyonda hakemin devam kararı doğru muydu?

OYBİRLİĞİ İLE HAKEM KARARI DOĞRU

BÜNYAMİN GEZER: Karar doğru penaltı değil.
LALE ORTA: Karar nizami, hakemin devam kararı doğru...
ALİ KUNAK: Penaltı kararı ağır olurdu, hakemin kararına saygı duymak lazım....

kaynak

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
700
Tebrikler Fenerbahçem

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
fazla söze gerek yok kıyım yapılan bir takım herkese karşı mücadele ediyor.kazanıyor.Daha ne olsun ?

ne kupası hocam kupalar boş sizin aziz ve emre+ caner+ alves+meriless ümit ozat+rıdvanız var bir görmek istemediğiniz kupanın şartelin olan kapatığınız sadt ışıklar var:D:D

Bunlardan herşey beklenir:) adelet istiyenler:)
BgnHUOOIgAIZ-b7.jpg
isteyenler diyip , tek bir insan fotoğrafı koymak ve bütün Fenerbahçelileri zan altında bırakmak ?