Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 25. Hafta

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Galip gelmiş olsakta önemli olan Fenerbahçe iyi oynamıyor... Hani elimizden şampiyonluğu alıp Trabzona verdiler yaa işte o günden bu yana kafamız bi gelip bi gidiyor bizim.. Toparlayamadık..:D

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Fenerbahçe iyi oynamasada kazanmasını bildi.Çıkan olaylar hiç hoş değildi.Fazla söylenecek bir şey yok.Beşiktaş pankartı yanıyordu bir ara.Umarım bir şey olmamıştır.Tebrikler Fenerbahçem.

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Tebrikler seyirci.
Taraftar.
Bir gün önce dostluktan dem vur, ertesi gün birbirine gir. Allahtan ölen yok.

İtiraflar forumunda şaka yollu değindiğim gibi aramızda uzaylılar mı var?

Bizi bunca yıldır birbirimize hayvanlaştıracak kadar düşüren renkler mi?
Yoksa aramızdaki uzaylılar mı?
Yazıklar olsun.
Anladık kör cahiliz de, bu kadar hayvanlaşmaya mecbur muyuz?

İki güzide kulübümüzü tebrik ediyorum, hala ahırlarında hayvan barındırdıkları için.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Tebrikler seyirci.
Taraftar.

Yazıklar olsun.

İki güzide kulübümüzü tebrik ediyorum, hala ahırlarında hayvan barındırdıkları için.

sonuna kadar haklısın burda skor tartışmak önemli değil arkadaşlar bence biz kendimizi sınamalıyız. Bizler taraftar mıyız eşkiya mı ? fantoma arkadaşımın dediği gibi daha dün dost olan takım taraftarları bugün düşman oluyo ya ne yapıyoruz ? biz kavga edince takımlar mı kazanıyor ? beşiktaşın zaten seyirsizi cezası var fenerede gelicek amaç ne ? hani takımı yanlız bırakmıyacak taraftarlar nerde ? Bu arada dün derbideki hem fenerbahçeli hem beşiktaşlı arkadaşlara yazıklar olsun

Bence bunun önüne geçmeliyiz arkadaşlar. eskisi gibi sahayı yarı yarı paylaşmak istemez misinizde ? ayrı bir derbi havası düşünsenize benim yaşımdaki kaç kişi gördü bunu. elimizi taşın altına koymamız lazım arkadaşlar buna forumla başlıyabiliriz mesela maçlardan sonra tartışmayarak sonuç belli fenerbahçemizi tebrik ederim beşiktaşlılarda tebrik ederim

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Paf takımla hem de deplasmanda üstün olduğumuz maçta eze eze yenildik diyorum, bilmem katılır mısınız? Bu mağlubiyeti de Portekizlilere armağan ediyorum. İyi akşamlar gençler.

Az olmuş biraz daha abartın. Ne paf takımı yahu yarıdan fazlası ilk 11 adamı, diğerleri de sürekli oyuna giren adamlar. Fenerbahçe'nin şu an ki kaos ortamında çok iyi futbol oynamasını zaten kimse beklemiyor. Ona rağmen inanılmaz mücadele edip kazanmasını bilen böyle bir iradeye sahip bir takıma helal olsun denir..

Reaksiyon puanı
10,327
Az olmuş biraz daha abartın. Ne paf takımı yahu yarıdan fazlası ilk 11 adamı, diğerleri de sürekli oyuna giren adamlar. Fenerbahçe'nin şu an ki kaos ortamında çok iyi futbol oynamasını zaten kimse beklemiyor. Ona rağmen inanılmaz mücadele edip kazanmasını bilen böyle bir iradeye sahip bir takıma helal olsun denir..

aynen katılıyorum. fenerbahçeyi ernst'in direkte patlayan ve biri de direği yalayarak geçen bir iki şutu dışında ne zaman rahatsız etmiş beşiktaş. ceza alanına üç beş kez gelmek iyi oynamanın ölçüsü olmuyor. fenerbahçe mükemmel değildi belki ama, bileğinin hakkıyla kazandı. beşiktaş yatıp kalkıp kaleci cenk ve toraman'a dua etsin.

--- Mesaj Güncellendi ---

Tebrikler seyirci.
Taraftar.

Yazıklar olsun.

herbir satırına, noktası virgülüne kadar imzamı atıyorum. daha güzel izah edilemezdi.
burada bu hayvanlaşmış mahlukların fenerbahçeli ya da beşiktaşlı olmasının önemi yok.
bir dostluk, kardeşlik ve eğlence aracı olan spor'u hayvani dürtülerine alet eden bu manyak paranoidler bu ülkenin yetiştirdiği ayrık otları ne yazık ki!
işin acı tarafı bu ayrık otlarının her tarafı işgal etmiş olması...

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
Fenerbahçe iyi oynamasada kazanmasını bildi.Çıkan olaylar hiç hoş değildi.Fazla söylenecek bir şey yok.Beşiktaş pankartı yanıyordu bir ara.Umarım bir şey olmamıştır.Tebrikler Fenerbahçem.

pankartlarını kendileri yaktılar arkadaşım... o yüzden birşey olmamıştır merak etme...

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Tebrikler Fenerbahçe bir engeli daha aştık,
Play-Off için avantaj toplamaya devam :)

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Gören de Fenerbahçe'nin futboluna gülenlerin takımını Barcelona,Real Madrid gibi oynuyor sanacak.

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Fenerbahçe iyi oynamadı. yine ve her zaman olduğu gibi gönüllerin kazananı BJK idi. :)

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
maçı izleyemedim, sadece özetini izledim. Özette 3-4 pozisyonda Beşiktaş atak yapıyor, 3-4 pozisyonda da Fenerbahçe atak yapıyor, istatistiklerde topla oynama oranlar hemen hemene aynı ama yorumlarda sanki Beşiktaş Fenerbahçe'yi elinden kaçırmış gibi hal var. Aceba siz orta sahadaki kendi aralarında paslaşmaları güzel futbol olarak mı görüyorsunuz yada uzaktan çekilip de açık ara farkla auta giden topları gol pozisyonu mu sayıyorsunuz anlamadım ben.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
maçı izleyemedim, sadece özetini izledim. Özette 3-4 pozisyonda Beşiktaş atak yapıyor, 3-4 pozisyonda da Fenerbahçe atak yapıyor, istatistiklerde topla oynama oranlar hemen hemene aynı ama yorumlarda sanki Beşiktaş Fenerbahçe'yi elinden kaçırmış gibi hal var. Aceba siz orta sahadaki kendi aralarında paslaşmaları güzel futbol olarak mı görüyorsunuz yada uzaktan çekilip de açık ara farkla auta giden topları gol pozisyonu mu sayıyorsunuz anlamadım ben.

Özetini hangi gözle izledin kardeşim. Bir beşiktaşlı yada galatasaraylı gözüyle izlemen lazım.Adamlar ezmiş de biz görememişiz :D

CieM

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Açıkcası beşiktaş 2. yarı iyi oynadı ama özete yansıyacak kadar değildi...

Özeti bende tekrar izledim(maçıda izledim) .10 Atak fener 7 atak beşiktaş yapmış. Olay bu..

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Özetle maç mı değerlendirilir be :) Özeti hazırlayan adam isterse öyle bir özet hazırlar ki maçın en kötü oyuncusuna vay be ne oynamış adam dedirtir.