Fener Yenilgiyle Başladı

Bu konuyu okuyanlar

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bu haberi verirken yüzümde hafif bi tebessüm olduğunu farkettim ^^ Geçmiş olsun diyorum:

Fenerbahçe, Turkcell Süper Lig'de sezona kötü bir başlangıç yaptı. İlk hafta karşılaşmasında Atatürk Olimpiyat Stadı'nda ligin yeni ekiplerinden İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a konuk olan sarı-lacivertliler, vasat futbol sergilediği maçtan ilk yarıda yediği gollerle 2-0 yenik ayrıldı.

Mücadeleye kötü başlayan Fenerbahçe, 19. dakikada Kerim Zengin'in attığı golle yenik duruma düştü. Rakibi karşısında baskı kuramayan ve kalesinde tehlikeler yaşayan sarı-lacivertli takım, 27. dakikada bir duran toptan Murat Ocak'ın attığı golle 2-0 geriye düştü ve devre de bu şekilde sonuçlandı.

Karşılaşmanın ikinci yarısında da vasat futbolunu sürdüren sarı-lacivertliler, rakibin ani atakları karşısında zor anlar yaşarken, İstanbul Büyükşehir Belediyespor 2 net fırsattan yararlanamadı.

Fenerbahçe'de ikinci yarıda görev yapan İlhan Parlak, Ali Bilgin ve Colin Kazım da oyuna hareket getiremezken, sarı-lacivertli takım sahadan 2-0 yenik ayrılarak sezona puansız başladı.

TRİBÜNLERDE TEPKİLİ SESLER
Öte yandan Fenerbahçe tribünlerinden, özellikle oyuncu değişiklikleri sırasında tepkili sesler duyuldu. Bazı tribünlerden alkışlı protestolar ve yuhalamalar oldu. Son dakikalarda ise sarı-lacivertli taraftarlar ıslıklarla futbolculara tepki gösterdi. Maçın 80. dakikasından itibaren Fenerbahçeli taraftarlar tribünleri terketmeye başladı. Maçın bitimine dek tribünlerin büyük bir bölümü boşaldı.

İLHAN, ALİ VE KAZIM, İLK LİG MAÇINA ÇIKTI
Sarı-lacivertli ekibin yeni transferleri İlhan, Ali ve Kazım, İstanbul Büyükşehir Belediyesi maçının ikinci yarısında forma giyerek, Fenerbahçe'de ilk lig maçlarına çıktılar. Karşılaşmanın 56. dakikasında Deniz'in yerine İlhan, Uğur'un yerine de Ali oyuna dahil olurken, Kazım da 72. dakikada Deivid'in yerine oyuna girdi.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ: 2 - FENERBAHÇE: 0
Stat: Atatürk Olimpiyat

Hakemler: Bülent Yıldırım xx, Cem Satman xx, Süleyman Özay xx

İstanbul Büyükşehir Belediyesi: Hasagiç xxx, Rızvan xx, Metin xxx, Murat xxx, Ekrem xx, Kerim xxx (Dk. 61 İlhan xx), Efe xxx, Tjikuzu xxx, İlyas xxx, Sertan xxx (Dk. 80 Erman x), Adriano xx (Dk. 86 Gökhan ?)

Fenerbahçe: Serdar xx, Önder x, Can x, Edu x, Roberto Carlos xx, Deivid x (Dk. 72 Kazım x), Deniz x (Dk. 56 İlhan x), Aurelio xx, Uğur x (Dk. 56 Ali x), Tümer x, Kezman x

Goller: Dk. 19 Kerim, Dk. 27 Murat (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)

Sarı Kartlar: Dk. 27 Tümer, Dk. 37 Edu, Dk. 85 Önder, Dk. 90 Kezman (Fenerbahçe), Dk. 66 Metin, Dk. 90 Hasagiç (İstanbul Büyükşehir Belediyesi)

Kaynak: NTVSPOR.NET

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
arkadaşlar maç 2-0 bitti fena ezdiler bizi adamlar :S

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
lakayit futbolcularla bu işler olmaz ne avrupa ne türkiye ne de mahalle kupası milyon dolarları veriyoruz komedi izlemeye gidiyoruz

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
carfos hakikaten fos çıktı adam oynayamıyo ortada dolaşıyo artık fenerliler 1 hafta iettye binmez metroyu kullanmazlar.Komedi filmi yerine fener maçı izlemek daha eğlenceli :D

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Paranla rezil olmak dedikleri bu galiba... Geçmiş olsun. Tarihe şöyle geçti galiba II.Pendik vakası :)

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
PcMaSTeR dedi ki:
Paranla rezil olmak dedikleri bu galiba... Geçmiş olsun. Tarihe şöyle geçti galiba II.Pendik vakası :)
Belediye iyi oynadı ama pendik oynamamıştı bile :D

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
bence bize ii bir ders olacak bu maç. ben yenilmelerini istiyordum.. şampiyonluk ve süper kupadan sonra çok havaya girmişlerdi. burunları sürtsün biraz

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
emubaltaci dedi ki:
bence bize ii bir ders olacak bu maç. ben yenilmelerini istiyordum.. şampiyonluk ve süper kupadan sonra çok havaya girmişlerdi. burunları sürtsün biraz

zico demişki taım ruhu yoktu acaba o ruhu yaratması gerekn kimdi bilen var mı

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
RuNaL dedi ki:
emubaltaci dedi ki:

zico demişki taım ruhu yoktu acaba o ruhu yaratması gerekn kimdi bilen var mı
:) bi araştırmak lazım

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
1039632SmallPicture.jpg

Turkcell Süper Lig'de 2007-2008 sezonunun açılış maçında, geçen sezonun şampiyonu Fenerbahçe'yi 2-0 yenen ligin yeni takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da galibiyetin sevinci yaşanıyor.
Karşılaşmayı değerlendiren İstanbul Büyükşehir Belediyespor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Kamil Dizar, galibiyetin ilerleyen haftalar için takımlarına daha büyük bir sorumluluk yüklediğini söyledi.

Fenerbahçe karşısında ortaya koydukları performansı sonraki haftalarda da devam ettirmek için daha çok çalışmaları gerektiğini kaydeden Dizar, "İkinci ligden yeni gelmiş bir ekibiz. İlerleyen haftalarda daha iyi bir forma ulaşacağımızı düşünüyorduk. Ciddi hazırlanmıştık. Abdullah hocamız futbolcularına güzel bir mücadele sergiletti" diye konuştu.

Fenerbahçe'den kiraladıkları Kerim'in çok iyi bir futbolcu olduğunu söyleyen Dizar, dünkü maçta kapasitesinin yarısıyla oynamasına rağmen attığı golle galibiyette büyük rol oynadığını belirtti.
kaynak

geçmiş olsun ehe :D

gizem durmaz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ne diyelim artık bize de bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçeye geçmiş olsun demek düşer :) :) :)

anyone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
neyse gecen senede yenlmiştik ama sampiyon olduk.Bu yenilgiler bize ii geliyo.. :)

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Neden bilmiyorum eklemek isterim, iki sene top oymanış idim İstanbul Büyükşehir Belediyesinde, o vakitler II. Ligdeydi, 14-16 'da oynuyordum. Ligdeki II. takımımdır Büyük Şehir ;)

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
anyone dedi ki:
neyse gecen senede yenlmiştik ama sampiyon olduk.Bu yenilgiler bize ii geliyo.. :)

..bende Anderlect maçı öncesi iyi oldu bu tokat, durumunuzu bi' gözden geçirirsiniz, diye düşünüyordum ama !

Reaksiyon puanı
1
Fenerbahce'liyim ama dunku futboldan hic memnun deılım bu bize bir ders olmustur umarım bir an önce toparlanırız