Fener maçı öncesi Buca'da şok!

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
İzmir'de Fenerbahçe'yi ağırlayacak olan Bucaspor'da sıcak gelişme.

Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında karşılaşacak olan Fenerbahçe ile Bucaspor arasındaki maç öncesinde, İzmir Temsilcisinde şok bir gelişme yaşandı

Lig TV'nin haberine göre sarı lacivertlilerin defans hattında forma giyen Koray Çölgeçen ve Ediz Bahtiyaroğlu kadrodışı bırakıldı.

Kaynak

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Kadro bırakılmalarının nedenlerini ( yada açıklamalarını ) kaynakta göremedim. Eğer bu şampiyonluk yolunda bir açıklama yapılmazsa herkes arkasında haklı bir art niyet arayacaklardır.

Wermidon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fener son maçta şampiyonluğu kaybedene kadar ligin şaibeli olduğunu iddia edenler fener maç satın oluyor diyenler, şampiyonluğu kaybedince tertemiz bir lig oldu demeyi de biliyorlar.bırakın artık bu art niyet arama oyunlarını.küme düşmeye oynayan bir takımdan bahsediyorsun.Artı buca değil kim olursa olsun bu ligde bu tarz şeylerin olmayacağını hala anlayamadınız mı?

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
=) aziz bana satın aldı bucayıda şimdiden kabul ediyoruz zaten biz satın aldığımız için şampiyonluk yarışı veriyoruz =) hatta bugüne kadar olan tüm şampiyonluklarımızıda satın aldık =)=)

para var huzur var

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Wermidon bana mı söyledin :D Galatasaraylıyım Fenerbahçenin bu kadar maçı satın aldı tartışmalarında Fenerin yanındayım. Fener 10. sıradayken kimse sesini çıkartmaz seriye bağlayıp üst sıralara geldiğinde her kafadan ses çıkar. Şimdi yine her kafadan ses çıkabilir diyorum. Ön yargılı davranmak sadece bir takım için değil her takım için geçerli.

Reaksiyon puanı
10,327
ne manaya geliyor şimdi bu yani?!
aziz yıldırım bu oyuncuları satın aldı da, buca yönetimi durumu farkedince kadro dışı mı bırakıldı oluyor yani?!

zannetmem!
adı üstünde bucaspor! düşmemek için boğuşan bir takım nihayetinde... fenerbahçe
yenebileceğine inanmıyor da oyuncu satın almak istiyorsa şampiyon olmasın daha iyi, ancak bunun böyle olmadığını, olamayacağını çok iyi biliyorum. hele ki prensipler insanı aziz yıldırım'ın buna tevessül etmeyecek kadar onurlu bir insan olduğunu biliyorum. eğer öyle biri olsaydı, geçmişte kıl payı kaçırdığımız en az üç şampiyonluk yarışında bu tip organizasyonlara gider, işi halledebilirdi. ama yapmadı, tenezzül etmedi. ali şen olaydı, belki diyebilirdim... de, aziz başkan böyle şeylere tenezzül etmez. trabzonlu arkadaşlar rahat olsun. biz alınteri olmayan, ihsan edilmiş ekmeği asla yemeyiz.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
fener son maçta şampiyonluğu kaybedene kadar ligin şaibeli olduğunu iddia edenler fener maç satın oluyor diyenler, şampiyonluğu kaybedince tertemiz bir lig oldu demeyi de biliyorlar.bırakın artık bu art niyet arama oyunlarını.küme düşmeye oynayan bir takımdan bahsediyorsun.Artı buca değil kim olursa olsun bu ligde bu tarz şeylerin olmayacağını hala anlayamadınız mı?
&lt;br /&gt;<br />
&lt;br /&gt;<br />
Zihnimi okusan dusuncelerimi bu kadar iyi anlatamazdın.Fenerbahçe maç kaybettiği zaman temiz, kazandığı zaman şaibeli oluyor bizim ligimiz.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
iş şansa kalmaz adamlar sonuçtan emin<br />
hakemler hangi takımlı yazınca google ye ortaya çıkıyor zaten
<br />
<br />
Onun öyle yazmasının sebebi Fenerbahçe'yi çekemeyenlerin interneti kirletmesindendir :)

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Filmin finalini tahmin edemeyen yoktur herhalde:)

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Her film aynı finalle bitmezzz. :wink:

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
O zaman siz kendi uydurduklarınıza inanmaya devam edin, final bölümünde görüşmek üzere. :yes:

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Nedense bu tür haberler hep Fenerbahçe için çıkıyor :) Taraftarları da hep bir savunma gayreti içinde :D

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
İyi de sen beni anlamamışsın ki... Final belli, istediğiniz gibi yani :)

pardon.

elalem gelip saçma sapan sınırlarını zorlayarak laflar edecek savunmayacağız ha ? siz bunlara razıysanız o da sizin tercihiniz alışmış kudurmuştan beterdir. :sleep:

CiiixXx

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Yahu Fenerbahçe ile hiç alakası olmayan konular, sadece okunsun diye, ilgi çekmesi açısından başına Fenerbahçe konularak veriliyor.

Konunun aslı;

Bucaspor'da Fenerbahçe maçı öncesi bugün yapılan antrenmana mazeretsiz olarak katılmadığı gerekçesiyle kadro dışı bırakıldığı açıklanan stoper Ediz, trafik kazası nedeniyle idmana yetişemediği ortaya çıkınca yeniden kadroya alındı.

Teknik direktör Sait Karafırtınalar, "Prensip olarak antrenmana çıkmayan futbolcuyu maç kadrosuna almıyorum. Ediz konusunda bir karışıklık yaşandı. Kendisi küçük bir trafik kazası yapmış. Polis arkadaşlar da konuyu doğruladı. Biz de mazeretini kabul edip kendisini yeniden maç kadrosuna aldık" dedi.

Başkan Şeref Üstündağ ise, "Bu tür konuları yaygaraya çevirmenin anlamı yok. Daha haftanın ilk günü, "Fenerbahçe'yle oynayacağımız maç öncesi bizi germeyin' dedik. Ediz ufak bir kaza yapmış, telefonunun şarjı bittiği için de haber verememiş. Sonrasında hem teknik kadroyu, hem de bizi bilgilendirdi. Konu tatlıya bağlandı" dedi. Sarı-lacivertli ekipte Orhan, Gomes ve kaleci Atilla sakatlıkları yüzünden yok. Sakatlığı yüzünden idman eksiği bulunan, hafta içinde alacakları nedeniyle Futbol Federasyonu'na başvuran Koray da kadroda yer almıyor.

Kaynak

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
@CiiixXx işin aslını bilmeden yorumlarına devam edebiliyorlar. :yes:

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
fenerbahce zaten her türlü bucayi yener bunda sasilacak bisey yok ama trabzonun haftalardir ilk puan kaybında fenerbahcenin büyük ölcüde sampiyonlugu garantileyecegi bi mactan hemen önce küme düsmemeye oynayan her puana ihtiyaci olan bi takımda kadro disilar yasanmasi dünyanın neresinde olursa olsun kafalari karistirir. ayni durumda baska bi takım olsa fenerbahceli arkadaslarin yorumlarini görmek isterdim dünyayı yıkardi fenerbahce yönetimi taraftari ne hakemler kalırdı ne federasyon kimse kimseyi kandirmasin. son olarak öyle yada böyle fenerbahce sampiyonlugu haketmistir tebrik etmek gerekir.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
meyve veren ağaç taşlanıyor yine

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Olum biz var ya istersek Sergio Ramos'u bile kadro dışı bıraktırır Ronaldoyu bile satın alırız. :w00t:

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
fenerbahce zaten her türlü bucayi yener bunda sasilacak bisey yok ama trabzonun haftalardir ilk puan kaybında fenerbahcenin büyük ölcüde sampiyonlugu garantileyecegi bi mactan hemen önce küme düsmemeye oynayan her puana ihtiyaci olan bi takımda kadro disilar yasanmasi dünyanın neresinde olursa olsun kafalari karistirir. ayni durumda baska bi takım olsa fenerbahceli arkadaslarin yorumlarini görmek isterdim dünyayı yıkardi fenerbahce yönetimi taraftari ne hakemler kalırdı ne federasyon kimse kimseyi kandirmasin. son olarak öyle yada böyle fenerbahce sampiyonlugu haketmistir tebrik etmek gerekir.
Aykutcum, fazla abartmışsın.
Her şeyde hemen komplo teorileri geliştirmek ancak halkımız gibi, düşünceden ırak, laf salatası üreten toplumlarda olur.
Konu Bucaspor.
Tam kadro çıksa ne olur, bir, iki eksik çıksa ne olur?
Adamlar zaten düştü, düşecek.
Bu takıma Fenerbahçe'nin maddi destek sağlayacağını düşünmek tümden yanlış olacağı gibi, Bucaspor'un hiç bir çıkarı olmadan da kıyak yapacağına kanaat getirmek o denli yanlış olur.
Denizli'de kaybedilen şampiyonluk Fenerbahçe'nin kendi suyunda piştiğini zaten ispat eder ki, o sezonun bu tür sonuçlanmasının başka nedenleri var.
Bu, ayrı konu.
Ancak değindiğin gibi Fenerbahçe ortalığı yıkmadı.
Bu, futbol tarihimizde çokça Fenerbahçenin başına gelen son hafta sendromlarının
çoğu istenseydi başka şekilde çözülürdü.
Fenerbahçe şike yapmak istemediği için, şampiyonluklar kaybetti.
Olursa olur, Aykut, olmazsa da olmaz.
Bunlar Türkiye'nin en büyük spor kulübü olan bizi, sarsmaz.
Ama Trabzon bence yine şampiyon olamaz.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ben yazdigim seyde bambaska bisey diyorum ama, seninde söyledigin gibi bizim halkımız böyle yapacak bisey yok aynı ligde ayni puan durumunda fenerle trabzonu yer degistir dün yenilen fener bugun maci olan trabzon olsun burdaki yorumlar 180derece nasıl degisiyor ondan bahsediyorum. antep macinin hakeminin ergenlik yıllarında oynadigi basket takımına kadar kompla üretebiliyoruz bunda da üretiriz diyorum. fener medyasi yönetimi dünyayı ykardi adim gibi biliyorum gecen hafta nasıl yıktıklarini gördük zaten. söylediklerime katılmayan kendi kendini kandirir. yine söylüyorum fenerbahce sampiyonlugu haketmistir uzatmaya gerek yok düsüncelerim bunlar.

talsuv61

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Maç başlamadan, satılmaya başlandı.
Fener bu kadar büyük takımsınız da 50 senedir neden avrupada tek başarınız yok.