FB alkışlarsa GS'liler bunu yapacak!

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Bazıları bilinen şeyleri söylemekten bıkma di, biz duymaktan bıktık, bize akıl verenlere gül gül öldük.Şöyle dönüp önceki yorumların dan acaba haberleri var mı? diye ha bire kendi kendime soruyorum, ama demek ki hala haberleri yok ki böyle komik yorum yapıyor.
(Lütfen daha önceki konu ve sayfalar da ki yorumlarınıza azcık göz gezdirin de sonra FENERBAHÇE taraftarına akıl verin..rica ediyorum)

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Bazıları bilinen şeyleri söylemekten bıkma di, biz duymaktan bıktık, bize akıl verenlere gül gül öldük.Şöyle dönüp önceki yorumların dan acaba haberleri var mı? diye ha bire kendi kendime soruyorum, ama demek ki hala haberleri yok ki böyle komik yorum yapıyor.
(Lütfen daha önceki konu ve sayfalar da ki yorumlarınıza azcık göz gezdirin de sonra FENERBAHÇE taraftarına akıl verin..rica ediyorum)

Emrin olur.

Sende bir zahmet, laf atmak yerine etiketleyiver. Zaten anlaşılıyor kime dediğin.

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Eğer bunu başarabilirlerse futbol çağ atlar...

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Samimi olmayan boş safsata açıklamalar. Ayak oyunları kadıköyde galatasarayı alkışlayacakmışım oldu. Kadıköyde Fenerbahçeden başka takımı alkışlamam.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
şartlı tahliye.. karşılıksız bir şey yok mu şu ülkede.
ben geçen maçtan sonra samimi galatasaraylı arkadaşlarımı tebrik ettim şampiyonsunuz diye.

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Emrin olur.

Sende bir zahmet, laf atmak yerine etiketleyiver. Zaten anlaşılıyor kime dediğin.

yani herşey iyi güzel hoşda FB düşmanlığının bu forumda nerdeyse başını çektiğin halde, nedir bu akıl verme, mavi boncuk dağıtma olayı anlıyabilmiş değilim doğrusu. bırakalım bence akıl vermeyi kimin ne kadar kime düşman olduğu nasılsa belli. kimlerin nerelerde kimleri havaalanlarında karşıladıklarını biliyoruz.

cobra11

Profesör
Reaksiyon puanı
16
deplasman yasağı kalksın dediğimizde maçtan 2 hafta felan önce sırf ortalığı karıştırmak istiyosunuz deniyordu. aynı şeyi şimdi yapanlarda iyi adım atmış oldu oda ayrı mesele:)

Ortalalığı karıştırmayalım, konu kilit! :)

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
UltrAslan neden böyle gereksiz bir şey yapmış ki?

Herkes yoluna gitsin.

Madem destekleyeceğiz bu sene UEFA'ya giden bir Anadolu takımı desteklensin.

Sahada alın teri döken futbolcunun,yönetimin,teknik heyetinin harcadığı emek için bu taraftar 19.05.13 tarihinde İnşallah şampiyonluğu ayakta alkışlayacaktır.

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24
UltrAslan neden böyle gereksiz bir şey yapmış ki?

Herkes yoluna gitsin.

Madem destekleyeceğiz bu sene UEFA'ya giden bir Anadolu takımı desteklensin.

Sahada alın teri döken futbolcunun,yönetimin,teknik heyetinin harcadığı emek için bu taraftar 19.05.13

tarihinde İnşallah şampiyonluğu ayakta alkışlayacaktır.

İşte samimi açıklama budur. Teşekkürler.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
yani herşey iyi güzel hoşda FB düşmanlığının bu forumda nerdeyse başını çektiğin halde, nedir bu akıl verme, mavi boncuk dağıtma olayı anlıyabilmiş değilim doğrusu. bırakalım bence akıl vermeyi kimin ne kadar kime düşman olduğu nasılsa belli. kimlerin nerelerde kimleri havaalanlarında karşıladıklarını biliyoruz.

Fenerbahçe'yi sevmememde forumda başı çekmeyi bırak, gerçek hayatta daha fazladır.

Bu normal bir şey.

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Fenerbahçe'yi sevmememde forumda başı çekmeyi bırak, gerçek hayatta daha fazladır.

Bu normal bir şey.

tamam bende onu diyorum işte açık bir FB düşmanlığı var sende. şimdi neden bu kardeşlik havası yaratmaya çalışmalar felan. neysek o olalım bence.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
tamam bende onu diyorum işte açık bir FB düşmanlığı var sende. şimdi neden bu kardeşlik havası yaratmaya çalışmalar felan. neysek o olalım bence.

Evet kabul ediyorum. Zaten söylüyorum ben bunu. Sevmiyorum.

Ama bazen de ortak yol bulunabilinir. Bunu anlatmaya çalıştım, her şeyin başlangıcı vadır. Biz geçmişte hata yapmışız, bu sizinde yapacağız anlamına gelmez.

Onlar yapmadı, bizde yapmayalım diye giderse, hiç bir yere varamayız. Ben akıl vermeye çalışmadım, basit bir söylemdi sadece, o an söylemek istedim bunu.

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Tartışmayın boşuna sizden kardeş olmaz. Alkış isteyen kadın programına çıksın orda şak şakcı çok.

dkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi güzelde bizim uefa finaline çıkacağımız ne malum çıkmazsak alkışlamıyacakmıyız

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Evet kabul ediyorum. Zaten söylüyorum ben bunu. Sevmiyorum.

Ama bazen de ortak yol bulunabilinir. Bunu anlatmaya çalıştım, her şeyin başlangıcı vadır. Biz geçmişte hata yapmışız, bu sizinde yapacağız anlamına gelmez.

Onlar yapmadı, bizde yapmayalım diye giderse, hiç bir yere varamayız. Ben akıl vermeye çalışmadım, basit bir söylemdi sadece, o an söylemek istedim bunu.
hataların en büyüğü kendi hataları görmemektir. birşeyler düzelsin istiyorsak önce kendimizden başlamalıyız. ben GS düşmanı değilim ama FB düşmanlarınıda sevmem. UEFA kupasını aldığınız gece sabahlara kadar sesim kısılana kadar kutlamalara katıldım yani en çok sevinenlerden biride bendim.
şimdi soruyorum bu açıklamayı yapan Ultra Aslanlı arkadaşlara, madem bu hareketlerinde samimi olduklarını söylüyorlar neden şart koşuyorlarki? şöyle olursa böyle yaparız yoksa şunu yapmazsanız bunu yapmayız felan. Gerek yok yapacaksan yap yapmıcaksan yapma, senin samimiyetine karşıdaki aynı samimiyetle cevap verirse ne ala, vermezse o onun kendi karakterini gösterir.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Belki olabilirdi ama böyle "onlar yapsın biz de yapacaz" gibi bir söylemden sonra zor.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Herkes işini yapsın.Ne gs'yi alkışlarım nede onlar FENERBAHÇEMİ alkışlasın.Mümkünse Selam bile vermesinler.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Fenerbahçe taraftarı alkışlasa şampiyonluğun vereceği haz azalır.. Dediğim gibi bırakın alkışlamasınlar, maçtan eve dönünce korna sesimizle çatır çatır çatlasınlar.

mchee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kadıköyü ve kendilerini yakmasınlarda hiçte bizi alkışlamasınlar:)

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19

Bunun söyleyen senmisin ilginc neyse :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kimse bizi alkışlamasın kim cıkardı bunu bizi alkışlayacak Klüb bizden büyük olması lazım.

şartlı tahliye.. karşılıksız bir şey yok mu şu ülkede.
ben geçen maçtan sonra samimi galatasaraylı arkadaşlarımı tebrik ettim şampiyonsunuz diye.

Hocam teprik etmek başka kişisel olarak ama toplum olarak alkışlanmak başka bu ülkede bu futbol da bu taraftarlarla bu asla olmayacak birşey mac öncesi alkışlanır mac sonrası bir birilerine girerler bu yüzden bu fikir benim acımdan cok sacma olmayacak birşey

Tartışmayın boşuna sizden kardeş olmaz. Alkış isteyen kadın programına çıksın orda şak şakcı çok.

Bu alkış polemiğini Ahmet ÇAKAR ve Ümit Özat cıkardı beyaz tv de

GaLD0R

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence çok talihsiz bir açıklama olmuş, FB ve GS bu rekabetten beslenerek bir yerlere gelmiş 2 takım. İçinde bulunduğumuz durumu şiddetten arındırmak ve failplay içerisinde devam ettirmek yeterli olur bence, fazla yumuşaması bu iki kulübe zarar bile verebilir.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Çok zor bir ihtimal. Taraftar gruplarının baştan konuşup anlaşması gerekirdi. Zaten bölünmeler mutlaka olacaktır.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Alkışlamak isteyen bunu şarta bağlamaz...

Sen şunu yap ben bunu yapayım!

nedir bu ticaret mi?

Eğer toplum o seviyeye ulaşırsa zaten tek tek bireyler kendi iradeleriyle alkışlarlar bakmışsın tüm tribün alkışlıyor...

Toplum o seviyeye gelmemişse birilerinin hadi alkışlayalım kampanyasıyla yapılan alkışlama, tebrik, vs samimi değildir... Samimi olmayan, yapay olan her şey çirkindir!

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Herkes işini yapsın.Ne gs'yi alkışlarım nede onlar FENERBAHÇEMİ alkışlasın.Mümkünse Selam bile vermesinler.

mustang arkadaşımızın gibi fb yazıyoruz sonra GALATASARAYIMI ayazıyoruz sonra alkış beklyeceğiz sizce siz inanıyormusunuz renkdaşlarım ben 90 dakika daki bitiş düdüğünden sonrasına güvenmiyorum fb taraftarlarına

Alkışlamak isteyen bunu şarta bağlamaz...

Sen şunu yap ben bunu yapayım!

nedir bu ticaret mi?

Eğer toplum o seviyeye ulaşırsa zaten tek tek bireyler kendi iradeleriyle alkışlarlar bakmışsın tüm tribün alkışlıyor...

Toplum o seviyeye gelmemişse birilerinin hadi alkışlayalım kampanyasıyla yapılan alkışlama, tebrik, vs samimi değildir... Samimi olmayan, yapay olan her şey çirkindir!

Sence bizim toplum o İradeye gelmişmidir cahilikden cıkmışmıtır

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Bunun söyleyen senmisin ilginc neyse :)

Kimse bizi alkışlamasın kim cıkardı bunu bizi alkışlayacak Klüb bizden büyük olması lazım.

Hocam teprik etmek başka kişisel olarak ama toplum olarak alkışlanmak başka bu ülkede bu futbol da bu taraftarlarla bu asla olmayacak birşey mac öncesi alkışlanır mac sonrası bir birilerine girerler bu yüzden bu fikir benim acımdan cok sacma olmayacak birşey

Bu alkış polemiğini Ahmet ÇAKAR ve Ümit Özat cıkardı beyaz tv de

Kendine maceramı ariyorsun ?

İlginç olan orada ne onu anlamadım ..

Vatandaşın birisi çelişkili mesajlar yazdı diye o mesajı yazdım

Benim bu konu da o mesajım dan başka mesajım yok .

Eğer anlamadıysan diğer vatandaşların mesajlarına bak daha iyi anlarsın .

Ayrıca benim önceki yorumlarım ve şu an ki mesajlarım hep bellidir. Belli bir kesime ifade eder.

Sen konun farkında değilsin ya da mesajları okumadın .

Not: iyice anla da öyle yorum yapman için açıklama yaptım ne kadar ilginç oldu demi?

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
İki farklı görüş belirtmek istiyorum.

1. Alkışlayalım ne olacak ki? Bu sene bizden iyi transfer yaptılar, bizim kadar basit maç kaybetmediler. Bu sene şampiyon olamayız seneye oluruz. Aynı şekilde GS bu yıl olur diğer yıl olamaz. Ya FB ya da GS her yıl sırayla şampiyon oluyor zaten. İki takım da kendi camiası için mücadele etti. Birisi daha iyi olduğu için şampiyon olacak. Düşmanlığa gerek yok.

2. GS taraftar grupları madem bu kadar iyi niyetli ve barış istiyor. Saraçoğlu'nda ne olursa olsun FB'ye Avrupa'da destek versinler. Eğer FB olay çıkarır ve GS desteklerse zaten iyi niyetini belli etmiş olur. Keşke destek için şart koşar gibi konuşmasalarmış.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Kendine maceramı ariyorsun ?

İlginç olan orada ne onu anlamadım ..

Vatandaşın birisi çelişkili mesajlar yazdı diye o mesajı yazdım

Benim bu konu da o mesajım dan başka mesajım yok .

Eğer anlamadıysan diğer vatandaşların mesajlarına bak daha iyi anlarsın .

Ayrıca benim önceki yorumlarım ve şu an ki mesajlarım hep bellidir. Belli bir kesime ifade eder.

Sen konun farkında değilsin ya da mesajları okumadın .

Not: iyice anla da öyle yorum yapman için açıklama yaptım ne kadar ilginç oldu demi?

İşte sana söylemek istediğim bu yazıyorsun lafları sokuyor sun sonra ne yazdım oraya sen ne anladın diyorsun şu mesajın resmen bize

(Lütfen daha önceki konu ve sayfalar da ki yorumlarınıza azcık göz gezdirin de sonraFENERBAHÇE taraftarına akıl verin..rica ediyorum)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
İşte sana söylemek istediğim bu yazıyorsun lafları sokuyor sun sonra ne yazdım oraya sen ne anladın diyorsun şu mesajın resmen bize

(Lütfen daha önceki konu ve sayfalar da ki yorumlarınıza azcık göz gezdirin de sonraFENERBAHÇE taraftarına akıl verin..rica ediyorum)

Yav kardeşim sende bağımlılıkmı yaptım , benle atışma dan yapamiyormusun :) ne anlıyorsan o