Fazla drop var game booster vb. şeyler düzeltir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

EmirrimE

Asistan
Reaksiyon puanı
52
çok açıkça sordum arkadaşlar öneri gibi şeyler verirmisiniz ?
şimdiden teşekkürler :)

Etopcu

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Bilgisayarın teknik özellikleri nedir ?

EmirrimE

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Bilgisayarın teknik özellikleri nedir ?
hocam her şeyi nerden bakacağımdan bilmiyorum ama şunları veriyim zaten muhtemelen istediklerinizde bunlar olmalı.
4 gb ram
64 bit
win 8.1
nvidia ge force 620 m ile intel graphics 4000 ( yani sanırım ismi tam hatırlamıyorum böyle bir şey idi )
başka bir şey gerekirse söyleyebilirsiniz hocam ayrıca yanlış bir verdiysem eğer lütfen cahilliğimi mazur görün

Etopcu

Asistan
Reaksiyon puanı
32
hocam her şeyi nerden bakacağımdan bilmiyorum ama şunları veriyim zaten muhtemelen istediklerinizde bunlar olmalı.
4 gb ram
64 bit
win 8.1
nvidia ge force 620 m ile intel graphics 4000 ( yani sanırım ismi tam hatırlamıyorum böyle bir şey idi )
başka bir şey gerekirse söyleyebilirsiniz hocam ayrıca yanlış bir verdiysem eğer lütfen cahilliğimi mazur görün
Bilgisayarda sadece hddmi var(harddisk)

Etopcu

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Bilgisayarınızın linkini atabilirmisiniz yapabilirseniz

Etopcu

Asistan
Reaksiyon puanı
32
hocam çok eski diyebilirim tam bilmiyorum ancak sanırsam 2011 gibi bir şey
Abi sen bunu iyisi anlayan birine götür muhtemelen hardisk dediğimiz (depolama alanı) eski olduğu için drop yiyorsun. En iyisi bilgisayarı değişmek

ugureryavuz

Müdavim
Reaksiyon puanı
430
Hocam bilgisayarım a girğin ordaki depolama alanını atarmısınız fotosunu

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Bu tarz programlar kullanmanızı kesinlikle önermem, zira tek yaptıkları şey sponsor oldukları programları sisteminize zorla indirtmek.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Hocam bu programlar. Çoğu oyunu açarken sadece Ram'i temizler. Ve sizde oyun hızlanacağını sanıp oyuna girersiniz. Ancak o kapattığı programlar tekrar açılır. Ve faydası olacağı yerde arka planda Ram ve işlemci tüketerek zararı olur.

EmirrimE

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Abi sen bunu iyisi anlayan birine götür muhtemelen hardisk dediğimiz (depolama alanı) eski olduğu için drop yiyorsun. En iyisi bilgisayarı değişmek
Hocam bilgisayarım a girğin ordaki depolama alanını atarmısınız fotosunu
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam st500lm012 hn-m500mbb bu benim disk siz internetten bir baksanız eğer bulamazsam falan

EmirrimE

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Hocam bu programlar. Çoğu oyunu açarken sadece Ram'i temizler. Ve sizde oyun hızlanacağını sanıp oyuna girersiniz. Ancak o kapattığı programlar tekrar açılır. Ve faydası olacağı yerde arka planda Ram ve işlemci tüketerek zararı olur.
Hocam dün oyunu Game Booster ile açtım droplar , kasmalar , ses cızırtıları falan hep böyle oluyordu geçen sene oynadığımda hiç bir şey kullanmadan oynamıştım bugün öyle açtım gayet güzel oynanıyor gerçekten .
Yani anlayacağınız bu Game Booster lar falan hiç bir işe yaramıyor dostlarım hiç kullanmayın .

Son mesajlar