Fatihteriming: Twitter'ın Yeni Fenomeni

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
[video=youtube;kppPeAQF_fc]http://www.youtube.com/watch?v=kppPeAQF_fc[/video]

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
O zaman zahmet edip de holiganların yazdıklarını okumaya değmez. Niye böyle bir şeyi buraya koydun ki?

FourZeroTwo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sizin Fransız ahlakınız size kalsın ve editörü suçlamayı bırakın sanki sadece SDN yaptı bu haberi. Haberi yapmaya ahlaksızlık diyorsanız sizin probleminiz.

Şahsen ben güldüm olaya ama twitter hesabı olmayan ve sadece SDNyi takip eden terbiyelilerin haberi olması gerekmez miydi ?

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
O zaman zahmet edip de holiganların yazdıklarını okumaya değmez. Niye böyle bir şeyi buraya koydun ki?
Hangi holigan yazmış? Sen kime holigan diyorsun ki? Daha 12numara'nın ne olduğunu bilmiyorsun, üstüne okumuyorsun ve okumam diyorsun ama yorum yapabiliyorsun oh ne ala
Koydum çünkü Fenerbahçeli'ye ahlak dersi vermeye çalışanlar var ortalıkta. Önce aynaya baksınlar. Bakmaya üşeniyorlarsa verdiğim yazıyı okusunlar da ne olduklarını görsünler.

Ghost34

Profesör
Reaksiyon puanı
2
sdn editörlerinin teknoloji sitesinde olduklarını unutmamaları gerekiyor.. konu forumda uygun yere taşınmalı bence..

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Hangi holigan yazmış? Sen kime holigan diyorsun ki? Daha 12numara'nın ne olduğunu bilmiyorsun, üstüne okumuyorsun ve okumam diyorsun ama yorum yapabiliyorsun oh ne ala
Koydum çünkü Fenerbahçeli'ye ahlak dersi vermeye çalışanlar var ortalıkta. Önce aynaya baksınlar. Bakmaya üşeniyorlarsa verdiğim yazıyı okusunlar da ne olduklarını görsünler.
Başkanımıza "botokslu" diye hitap eden bir siteyi ciddiye alamam, kusura bakma.

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Sizin başkanınız bir camiaya ahlaksız demede özgür ama değil mi ?

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Arkadaşım beyinden bir sıkıntın mı var,Fenerbahçe pür patır,ya da hiç bir olay yapmamıştır,kuruluşundan beri tek bir yanlışı olmamıştır,bütün taraftarları tertemizdir diye bir şey mi söyledim.Ben ne anlatıyorum sen ne yazıyorsun.Bu kafanız yüzünden bitmiyor bu savaş,ha devam mı etmek istiyorsunuz olur savaşalım,Siz var ya , taraftarlığın T sini de bilmiyorsunuz . Galatasaray,Beşiktaş ya da Trabzonspor sevgisinin üstünde Fenerbahçe nefretiniz geliyor...Kime ne laf anlatıyorum ben :D Banlayın kurtarın beni bu azaptan :D

sunelan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
neden hakaret etme ihtiyacı duyuyorsun ? sonra ahlak anlayışınız bozuk deyince biz suçlu oluyoruz. Hakaret etmeden tartışamıyor musun ?

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Sizin başkanınız bir camiaya ahlaksız demede özgür ama değil mi ?
Camiaya demedi, gerçek Fenerlileri tenzih ediyorum diyerek yapanlara dedi. Ki haklı bence de. Önceki mesajlarımda bizim tribünlerde yapılan aynı hareketlerin de ahlaksızlık olduğunu söyledim zaten.

artiss10

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim anlayamadığım nokta bu nasıl bir espridir, biz Aykut Kocaman'ın kafasını yarıp sonra da bunun esprisini yapsak güleceksin yani, ben bunu anladım şahsen. Sen yapma bari.

Hocam ,bahsettiğim yeri niye anlamak istemiyorsunuz ? Kafasının yarılmasına oluşturulmuş bir espri değil,medyanın karşısına bantla çıkmaları , hatta bazı gazetelerde bandı başka yerlere yapıştırıp vermelerine karşılık oluşturulmuş son derece güzel bir espri . Tekrar ediyorum , son derece güzel.Seni karıştırmıyorum ama bunda bile art niyet arayanların çoğu , hayatlarını ''FENEVBAHÇE'' diyerek sürdüren embesiller..Elma ile armudu karıştırıyorsun hocam ...Neyse en azından senin ne demek istediğimi anlayacağını biliyorum..

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Arkadaşım beyinden bir sıkıntın mı var,Fenerbahçe pür patır,ya da hiç bir olay yapmamıştır,kuruluşundan beri tek bir yanlışı olmamıştır,bütün taraftarları tertemizdir diye bir şey mi söyledim.Ben ne anlatıyorum sen ne yazıyorsun.Bu kafanız yüzünden bitmiyor bu savaş,ha devam mı etmek istiyorsunuz olur savaşalım,Siz var ya , taraftarlığın T sini de bilmiyorsunuz . Galatasaray,Beşiktaş ya da Trabzonspor sevgisinin üstünde Fenerbahçe nefretiniz geliyor...Kime ne laf anlatıyorum ben :D Banlayın kurtarın beni bu azaptan :D
Yok sana ban falan, yok öyle kaçıp gitmek. Ağız tadıyla kiminle kavga edeceğim ben sonra :D

Aslında herkes hemfikir de renkler baskın çıkıyor yine :)

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Mevlananın bir sözü var
Bir İnsanın nasıl güldüğünden terbiyesini; neye güldüğünden zekasını anlarsın

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hala kafa yaralamaya güldüğümüzü sanıyorsunuz ya ben daha ne diyeyim siz kendi bildiğiniz gibi anlamaya devam edin

sunelan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
hala kafa yaralamaya güldüğümüzü sanıyorsunuz ya ben daha ne diyeyim siz kendi bildiğiniz gibi anlamaya devam edin

anladık hocam anladık onu ya :D mesele o değil. bu konuyu geçelim. olayın olduğu gün ve sonrası twitterdan bir dünya destek mesajı yağdı bu olayı yapan taraftara. biz zaten buna kızıyoruz. adamın dediğine bak "benim yerimede yarsaydın kafasını" bu adamlar benim gözümde taraftar değil teröristtir. Galatasaray da yaptı yapmadı da demiyorum. Ama ilk yarıdaki 3-1 lik maça bak birde gel bu maça bak. Aynısını beklerdik orada da. Ayrıca üç beş kişinin yaptığı tüm stada mal edilemez falan demişti ali koç beyfendi. aynı 3-5 kişi bütün stadı dolaşıp her yerden mi birşeyler fırlattı ben bunu anlayamadım. Ayrıca şunuda anlayamıyorum. Küfür ediliyor diye ceza veriliyor. bayan taraftarlar alınıyor stada sonra onlarda küfür ediyor :D ceza bunun neresinde anlamıs değilim.

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
kavga etmeyin etmeyin:D:D fenerli arkadaşlar sizde çok ahlaklısınız tamam hatta mevlana gibisiniz yeter ya valla en ahlaklı olanınızda emre ile rıdvan :D:D neyse sdn de teknoloji haberlerinden magazin haberlerine düşmüş yazık valla yakında banu alkanın kimle cıktığı cem yılmaz kiminle sevişti kimi öptü kuzeyin oğlu kim böyle haberleri duyarsak hiç şaşırmam :D:D

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
olay twitterda yaşanıyor TT oluyor. SDN editörleri de istediği gibi haber yapabilir bunu hemen magazin sitesi olmuş ayaklarına çekmeyin bence.

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
kardeşim haber vardır aşağılayıcı haber vardır şimdi sizin başkanınız içerde demi sdn buraya azizin parmaklıklarardından ezik böyle aşağılayıcı resmini koyarak Aziz yıldırım tünel kazıyor falan filan tarzında haber yapsaydı bakalım ne diyecektiniz o habere.Yorumunuz ne olcaktı sdn nin seviyesi ile

FourZeroTwo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kardeşim haber vardır aşağılayıcı haber vardır şimdi sizin başkanınız içerde demi sdn buraya azizin parmaklıklarardından ezik böyle aşağılayıcı resmini koyarak Aziz yıldırım tünel kazıyor falan filan tarzında haber yapsaydı bakalım ne diyecektiniz o habere.Yorumunuz ne olcaktı sdn nin seviyesi ile

Twitterda TT olursa koyabilirler. Ne problem var ? Suçu SDN ye atmanız yanlış. Yapan başkaları SDN nin görevi internet teknoloji bilişim haberleri vermek. Gündemde ne varsa o yazılır

sunelan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Twitter TT olursa koyabilirler. Ne problem var ? Suçu SDN ye atmanız yanlış. Yapan başkaları SDN nin görevi internet teknoloji bilişim haberleri vermek. Gündemde ne varsa o yazılır
dostum o zaman her tt olanı haber yapsınlar anasayfada. hergün farklı bir olay var twitter da. forumda konu açarsın bugunun ttleri falan bunlar dersin ama bu farklı bir olay. direkmen aşağılamak için yapılmış taraflı bir haber :D çok abartmıs olabilirim ama. ayıp yav. şimdi arkadaşın dediği gibi aziz yıldırımı TT yapsak koyacaklar mı buraya hadi koydular siz nasıl tepki göstereceksiniz. onu merak ediyorum.

tolgacem

Profesör
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
47
Ben de incelemeleri bundan sonra fatihteriming tekniği ile yapmak istiyorum.. ne dersiniz arkadaşlar ?

FourZeroTwo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dostum o zaman her tt olanı haber yapsınlar anasayfada. hergün farklı bir olay var twitter da. forumda konu açarsın bugunun ttleri falan bunlar dersin ama bu farklı bir olay. direkmen aşağılamak için yapılmış taraflı bir haber :D çok abartmıs olabilirim ama. ayıp yav. şimdi arkadaşın dediği gibi aziz yıldırımı TT yapsak koyacaklar mı buraya hadi koydular siz nasıl tepki göstereceksiniz. onu merak ediyorum.
Foruma sövmem orası kesin...

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
bu haberin neresi bilişim haberi kardeşim güldürmeyin insanı ya:D:D
eğer tt de olduğu için bilişim ve teknoloji haberi ise hilal cebeciyi panpişide görmek isteriz sdn haberlerinde :D:D

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
sen bilişim haberinden telefon bilgisayar haberi anlıyorsan bişey diyemeyiz

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Saçma sapan bir konu açmış Editör.
Yorum yapmayın.Birbirinizi yemekten ne anlıyorsunuz yahu.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
şaka gibi bu konuda da dalga mı geçilir ya. konunun kapatılması iyi olur bence.