Farmville'nin Türk rakibi

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135

Turkcell, Türkiye’de sosyal oyun alanında geliştirilen ilk ve tek futbol menajerlik ve şehir kurma oyunu Footbo City’yi futbolseverlerin beğenisine sundu.Oyuna Facebook'dan ve footbo.com adreslerinden ulaşabilir , tamamı türkçe olan oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz.

Oyundaki amacımız ; takımımızdaki gelir - gider dengesini ayarlamak , Şehrimizi ve takımımızı geliştirerek en fazla taraftara sahip en büyük takım olmak.Zafere ulaşmak için ; arkadaşlarınızın şehirlerine amigo ve casus gönderebilir ,arkadaşlarınızın taraftarlarını ve taktiklerini elde edebilirsiniz.Arkadaşlarınızın taraftarlarını almak istemezseniz , Şehirdeki çocuklara şeker dağıtabilir , mahalle maçlarına katılabilir , radyodan insanlara seslenerek taraftar kazanabilirsiniz.Taraftarlarınızın bağlıklarını arttırmanız için , onlara broşür dağıtabilir , oyuncularla fotoğraf çektirebilirsiniz.Gelirlerinizi arttırmak için şapka,kaşkol satabilirsiniz.Takım becerinizi arttırmak için antrenman yaptırabilirsiniz.Hep antrenman hep maç olmaz taabiki , oyuncularınız yorulacak enerjileri ve moralleri düşecektir.Oyunculara kaybettikleri moral ve enerji'yi geri kazandırmak için oyuncuları bara götürebilir, SPA yaptırabilir , mavi yolculuğa çıkarabilirsiniz.Süper toto süper lig'deki maçları tahmin ederek footbo nakit kazanabilir ,gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

İlerleyen günlerde daha pek çok özelliğin ekleneceği oyuna Facebook’ta Footbo City Facebook'ta, footbo.com’da ise Footbo - Giriş adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Gerçekten ilgi çekici bir oyun.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Geçen bi yorum gördüm resmi sayfada adam diyo ki
Benim oyuncuların arasında müminlerde var bi cami de yapsanız
:D

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Türk işi Farmville yok FootballVille :mrgreen:

Turkcell bu işi biliyor, damardan girmiş konuya. :D

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
SdnSpor üstteki maçı 4-1 aldı :)

SilentForce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben oynamaya başladım bile gerçekten güzel bir oyun olmuş :)

penguin

Profesör
Reaksiyon puanı
201
Geçen bi yorum gördüm resmi sayfada adam diyo ki :D
Benim oyuncuların arasında müminlerde var bi cami de yapsanız
Aslında neden olmasın? Çokta güzel olur. Yabancılar neredeyse oyunlarının her yanına kiliselerini ve katedrallerini döşer. Biliyorsunuz artık pek çok büyük şehrimizde yaşam merkezleri yapılıyor. (Pek çok kişi bunları life center olarak bilir.) İçerisinde berberinden terzisine, marketinden otoparkına kadar herşey vardır. Ama karlılıklarını düşüreceğini düşündüklerinden olsa gerek ufak bir mescid yapmayı asla kabul etmezler.

MrDeNNiS

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Kayıt olurken "Turkcell" numarası istemesi beni üzdü, Avea'lıyım oynayamıyorum. :(

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Turkcell numarası istemiyor ki. 0505li olan avea'dan bozma Vodafone numaramı verdim kabul etti.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
SdnSpor ile maç yapmak isteyenler buraya

aruchan.blog

Profesör
Reaksiyon puanı
56
nedense bizim millete futbol oyunu yapıyorlar...tvdeki programlar yetmiyo sanki