Farklı ve İlginç HTML Projesi [İstek]

idcelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar HTML ile yaplıacak bir projem var.Değişik bir fikir verebilecek arkadaşlar var mı?Css ve javascript de kullanılacak.Ne tür bir site olabilir,konusu neolabilir?Yardımlarınız beklıyorum.Teşekkürler...

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
**** yaparken çekilen zorlukları ve çözüm yollarını ele alan bir site olabilir böyle bir içeriğe sahip bir site yok ama javascript kullanilirmi bilemem ama html kesin olur

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
yahu attığın başlığa bak söylediğine bak girip bakiyoruz html ile ilginç bişeymi yapmışlar diye karşımıza ne çıkıyor hal böyle oluncada cevapda böyle oluyor işte

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Ne tür bir site olabilir,konusu neolabilir?

Bunları Sana söylüyücez Ve sen yapıcaksın ee nerede senin projen ?

Sen kendini çok akıllı sanıyorsun. :)

idcelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
saolun sdn forum uyelerı sadece bir yardım istedım okadar.siz de cok guzel yardım ettınız sadece fikir edinmekdi yardımsever AHLAKLI bireylerden umarım cıkar böyle olmayanlar.teşeekkürler yine de

---------- saat 13:59 eklendi ---------- önceki mesaj saat 13:57 eklenmişti ----------

buarada başlık okunsun diye o şekilde attım.başlığın amacaı nedir?ilgi uyandırmak.ee konuyla alakalı mı?alakalı daha ne???

NymO

Doçent
Reaksiyon puanı
1
**** yaparken çekilen zorlukları ve çözüm yollarını ele alan bir site olabilir böyle bir içeriğe sahip bir site yok ama javascript kullanilirmi bilemem ama html kesin olur

Haps ne kadar uretici bir insansin sen :biggrin: o icerige flash ta gomeriz daha gorsel olur :thumbup1:

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Arkadaşlar karşılılklı atışmaları keselim ve konu hakkında yorum yapalım lütfen.

@idcelik sen bi köy sitesi yap benim de ihtiyacım vardı bana da gönderirsin sonra olma mı :)

idcelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar karşılılklı atışmaları keselim ve konu hakkında yorum yapalım lütfen.

@idcelik sen bi köy sitesi yap benim de ihtiyacım vardı bana da gönderirsin sonra olma mı :)

ciddi ise nasıl birşeyden bahsettın anlatırmısın?eğer değilse benı bu forumda daha fazla yormayın

NymO

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Haps la atismayiz biz :D
Arkadasim taki incik boncuk sitesi yap ama site uzerinden alisveriste yapicaklar ona gore. Tahmini 300 tane urun olmasi lazim.$250 elinde bil. Suan oyle bir is var elimde ama zamanim yok yada yapacak biri varsa oda olabilir:)

idcelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Haps la atismayiz biz :D
Arkadasim taki incik boncuk sitesi yap ama site uzerinden alisveriste yapicaklar ona gore. Tahmini 300 tane urun olmasi lazim.$250 elinde bil. Suan oyle bir is var elimde ama zamanim yok yada yapacak biri varsa oda olabilir:)

urunler nerde pekı?ayrıca html uzerınden nasıl e-ticaret yaparız kı?

---------- saat 14:12 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:10 eklenmişti ----------

Bir köy sitesi işte http://www.yahyalikoyu.com/ bunun gibi radyo kanalları chat odaları resimler videoların bulunduğu bir site.

yok ya bole bırsey guzel olmaz:D ve anlamsız benım ıcın suan da kusura bakmayın da:blush:

NymO

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Html yap demedim ben dikkat edersen.Sen rastgele koy urunleri onemli olan urunlerin orda olmasi ben daha sonra fiyat resim ve icreikleri degistiricem. Ayrica ingilizce olmasi lazim fiyatlarda $ uzerinden. Mesakkatli bir is :) Site amerikada kullanilicak.

idcelik

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Html yap demedim ben dikkat edersen.Sen rastgele koy urunleri onemli olan urunlerin orda olmasi ben daha sonra fiyat resim ve icreikleri degistiricem. Ayrica ingilizce olmasi lazim fiyatlarda $ uzerinden. Mesakkatli bir is :) Site amerikada kullanilicak.

html ile ilgili diyorum farkındaysan ben suan ama