Far cry 3 orjinal aldim kurdum oyunnu actiktan sonra kapaniyorr...

hamzaking

Öğrenci
25 Ağustos 2014
17
0
0
Far cry 3 oyunu orjinal aldim D&R dan indirimdeydi oyunu kurdum uPlay diye bisi vatmis arkadasimda korsan oldugu halde ondaproblemsiz calisiyo oyun oyuna giriyorum ubisoft yazisindan sonra assagi atiyor yanit vermiyor zorla durduruldu diyor :confused1: kafayi yicem biri yardim etsin lutfen please samebody help me!

ExCeLLeNT

Dekan
20 Şubat 2009
5,774
17
218
Far cry 3 sorunlu bi oyun. Xpde ve eon7de acamadim. Yani sistem destekliyodu falan ama siyah ekran vardi acilmadi bi turlu. Bi suru sey denedim. İnternettede sorun yasayan cok. Sansina kus

hamzaking

Öğrenci
25 Ağustos 2014
17
0
0
napicam şimdi peki çok da heves yaptım ki oyun mükemmel bişi gibi gözüküyo bunun çözümü yokmu yani?

hamzaking

Öğrenci
25 Ağustos 2014
17
0
0
bu durumla karşılaşan yokmu biri yardım etsin aga oyunu aldım para boşuna mı gitsin ve sanırım windows 8.1 pro olduğu için mi açılmıyor bi baksanz buraya..:confused1::confused1:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

uPlay oyunu multiplayer oynamak için mi ben yükledim sadece uplay var ordan giriyorum oyunun kendi simgesi yok ama sanrm arkadaşta uplay olmadan oynuyordu bende öyle oynayabilir miyim bilen var mı acaba???

ExCeLLeNT

Dekan
20 Şubat 2009
5,774
17
218
Kards inan internetten cok sey denedim hani sana bisey diyemem cunku yapabilsem ben acabilir oynardim ama yapamadim sen yapabilirsin umarim

TbontbLethe

Asistan
18 Ağustos 2014
300
8
18
uplay multi için
single player olarak normal isodan kurup oynayabilirsin
insanın hevesini kursağında bırakan bir oyun
spoiler vereyim
bitmiyor :closedeyes:

hamzaking

Öğrenci
25 Ağustos 2014
17
0
0
normal isodan nasıl kurcam anlatsan bir..
uplay multi için
single player olarak normal isodan kurup oynayabilirsin
insanın hevesini kursağında bırakan bir oyun
spoiler vereyim
bitmiyor
closedeyes.gif
şimdiden teşekkür ederim

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kards inan internetten cok sey denedim hani sana bisey diyemem cunku yapabilsem ben acabilir oynardim ama yapamadim sen yapabilirsin umarim
Yinede teşekkür ederim saol...

hamzaking

Öğrenci
25 Ağustos 2014
17
0
0
koskoca forumda bi yardım edecek yokmu yaa ben oyunu offline single player oynamak istiyorum bunun için ne yapmalıyım???:confused1::helpsmilie:

hamzaking

Öğrenci
25 Ağustos 2014
17
0
0
aa nasıl düşünemedim lan 1 haftadır internetten araştrıyom foruma da yazim da belki biri çıkar yardım eder diye ama bu forum danda bişi çıkmadı:cursing: