Far Cry 3: Blood Dragon Nasıl Bir Oyun?

Sizce bu oyun yüklenip oynaması güzel olabilecek yani yüklersem yüklediğime pişman olmayacağım bir o

• Evet.Yüklersen pişman olmazsın.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır.Sakın yükleme.

Kullanılan: 1 50.0%
  • Yükleme bence.Çünkü grafikleri yetersiz

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Merhabalar.Sizce Far Cry 3: Blood Dragon nasıl bir oyun?Oyunu oynayanlar ya da oyun hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi?Bir de bu oyunun boyutu kaç gb?Sizce bu oyun yüklenip oynaması güzel olabilecek yani yüklersem yüklediğime pişman olmayacağım bir oyun mu?

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Senin sevdiğin oyun tarzına bağlı. Ben multiplayercıyım mesela. 10 Numara hikaye,oynanış sunsa bile storyde sıkılıyorum. Arkadaşlarımla, uzun süre multiplayer oynayabileceğim oyunlar daha cazip geliyor. 1-2 kere görmüştüm de atmosfer benim hoşuma gitmemişti. Emin olmamakla birlikte 8 ya da 11gb boyutu var diye hatırlıyorum.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
@__kadıköyRAP__ ve @MuhammedSC Şimdi bir sitede bu oyun ücretsiz.Bir de torrent de değil.Cracksiz olarak program vb. indirlebilen bir site.Yanlış bilmiyorsam yassal bir key veriyor.Zaten süre de sınırlı.Yani bir günden kısa.Sizce bu oyun güzel mi?Yan indirilip oynanabilecek bir oyun mu?

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ben diyeceğimi dedim. Gerisi sana kalmış :D
Nedense internet download hızım düşük.AKK'den değillde modemden veya internetin kendisinden kaynaklı bir problem olabilir.Önceden ama çok çok önceden değil yani bir iki gün önceden internet bağlantısını kesip kesip bağlanıyordum ama modeme reset atınca düzeliyor nedense.Sizce bu sorunu nasıl çözerim?Böyle bir problemim olmasa yani download hızım şöyle 500Kb/sn veya 1Mb/sn olsa neden indirmeyeyim ki?Önceden internet böyle değildi.İndirmelerde sıkıntı pek yaşamıyordum.Ama şimdi indirme hızım gerçekten çok düşük.Diyelim ki 15-20mb'lık bir şey indirecem ama bunu bile en azından bir kaç dakikada indiriyor nedense :( .

Reaksiyon puanı
2,146
Ubisoft bu ay ücretsiz veriyor oyunu, kütüphanene ekledikten sonra komple senin oluyor. Ben single player seven biri olarak oyunu beğendim, çok iyi espriler dönüyor oyunda tabi ingilizce lazım. Oynanış videolarına bak beğenirsen al oyna.

Son mesajlar