Fansız Notebook Soğutucu Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11

vayt

Asistan
Reaksiyon puanı
5
bilgim yok ama benim de ilgimi çekti şimdi. Gerçekten vaadettiğini yapabiliyorsa bu aletler iyi ....

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Olumlu yanları; fan olmadığı için usb portunuz vs. eksilmiyor,yine fan olmadığı için temizlik derdi o kadar fazla değil. Fanlı bir soğutucu ile aynı performansı göstermez ama yine de iş görür çok yüksek ısılara çıkmıyorsanız.

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Evt çok yüksek ısılara çıkmıyorum , ancak tasarım işi yaptığım için , photoshop , corel vs. sürekli açık duruyor. Tabi ısınma oluyor. Fanlı bir soğutucu olarak hangilerini önerirsiniz?

VincentVega

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Model olarak bilmiyorum ancak Cooler Master markasının güzel ürünleri vardı. Bir bak istersen...

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Logitech in ürünleri gayet güzel
Bu arada dizüstü sistemleri artık eskisi gibi ısınmıyor. Hava çıkış kanallarının açık olması yeterli.

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Fanlısının bile işe yaradığı şüpheliyken, fansızına hiç yaklaşma derim... :)

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
ben kullanıyorum harika değil ama idare eder diyeyim. usb olmaması güzel.

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
O ürünler ACER için değil,çok fazla ısınmaya sorunu olmayan notebook'lar için geçerli o fansız yapı.Sen onu alırsan sirkülasyon sorunuyla karşılaşırsın onun için fanlısını tercih etmelisin.

GridLuck

Asistan
Reaksiyon puanı
1
addison marka -ki marka olduğuna bile şüphem var- fanlı bir soğutucuya sahibim. İnanın ki gürültüsü başka odalardan bile duyuluyor. Ama artık o kadar aşina olmuşum ki sesine çalışıp çalışmadığını bile farketmiyorum bazen :D Yine de demek istediğim eğer fanlı/fansız soğutucu alacaksanız, yine de bir teknoloji mağazasına uğrayıp yerinde test etmenizi öneririm. İnternetten alırsanız benim gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz :)

Reaksiyon puanı
188
Fansız alacaksan notebook'un ucuna bir şeyler koyup yükselt zaten aynı işi görür :) Bunların yerine fanlı modellerden almak her zaman daha mantıklı...