Facebookun B** Çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elmeo

Asistan
Reaksiyon puanı
8
facebook_logo-copy-copy1.jpg

Hakkında şarkılar bestelenen, dostları birleştiren, sevgililer bulduran gereksiz işlerin dibine vurduran Facebook hakkında bize yazı yazmak artık farz oldu. Bu yazıyı, zararlarını anladıktan sonra hesabını silerek bu illetten kurtulan biri olarak yazıyorum, çok şükür üç aydır temizim ve artık daha mutluyum. Bu masum görünüşlü bağımlılık yaratan beladan kurtulmak istememin birçok nedeni var, eminim ki siz de bu yazıyı okuduktan sonra bana hak vereceksiniz. Facebook hesabımı silmeden önce çok düşünüp taşındım ve bu süreç benim için hem fiziksel hem de psikolojik olarak hiç de kolay olmadı. Kendi içimde bir çok git gel yaşadım, yaptığım içsel yolculuğun ardından “Ne yapıyorum ben Allahım?” dedim. Hesabımda sık kullanılanlara baktım hep Facebook, geçmişime, iletilerime hatta cep telefonuma baktım Facebook, her yerde o vardı nereye baksam onu görüyordum. Bir kabus misali çökmüştü üzerime, tüm hayatımı sinsice ele geçirmiş beni kontrol ediyordu. Ulan dedim bu ne böyle? Meğersem farkında olmadan bağımlı olmuşum.

Yazanın devamı: http://www.mehmetnaber.com/?p=620

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Tuttumu tam tutuyor tutmadı mı hiç tutmuyor.Bizim milletin yapısı böyle

Imotep

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Madem öyle neden sitenin altında facebookta paylaş linki var hala

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Madem öyle neden sitenin altında facebookta paylaş linki var hala

Doğru söylüyorsun, bu ne yaman çelişki? Eminim facebook hesabını da silmemiştir.Sadece dikkatleri çekmek için yazılmış bir yazı.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Doğru söylüyorsun, bu ne yaman çelişki? Eminim facebook hesabını da silmemiştir.Sadece dikkatleri çekmek için yazılmış bir yazı.

Dostum öncelikle şunu belirteyim. Site sahibi ben değilim. Ben sadece orada yazarım.
Ayrıca facebook a girip mehmet şamil can diye arat bakalım profil çıkacakmı karşına. Bilip bilmeden atıp tutmayın. Ben kendi görüşümü belirttim. Mehmetnaber'le bir ilgisi yok yazının. O site sadece aracıdır.

Site sahibi ile yazarı bir tutacak zihniyeti ben anlayamıyorum asıl...

elmeo

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Mehmet Naber'in sahibi benim ve Mehmet Şamil Can arkadaşım sitemde yayınlanmak üzere bir yazı yazmış bende çok beğendim ve sizlerle paylaştım. Doğruluğu ya da yanlışlığı Mehmet arakadaşımızın insiyatifindedir bence oldukça güzel ve eğlenceli bi yazı olmuş. Burada bir çelişki yok, ben facebook kullanırım, kullanmama cesaretini gösteren arkadaşa da saygı duyarım. Eğer yazılarımızla ilgili bir sorun varsa bana iletilirseniz bende bir daha paylaşmam.

Mehmet Ağan

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
evet başlık ve konu hiç hoş değil. sitende yayınlayabilirsin ama burada değil dostum...

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
site reklamı yapmayalım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...