Facebook Sayfa Beğeni Arttırmayı Ücretli Bir Şekilde Bizlere Sundu.

Bu konuyu okuyanlar

panicx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün facebook’da gördüğüm bir yeni özelliği sizlere tanıtmak istiyorum. Sosyal medya devi olan Facebook bugüne kadar bir çok gelir modeli denedi. Bence bu model gerçekten sayfalar için tatmin edici.

Bir sosyal medya danışmanı veya uzmanı iseniz bu özellik ile gerçek hayranlar çekebilirsiniz. Facebook önceden sayfaların hayran sayılarını reklamlar ile arttırıyordu. Ve ne kadar fiyata ne kadar hayran artacağı konusunda bir bilgi vermiyordu. Fakat şimdi ortalama bir veri verebiliyor. Yani kesin size şu kadar hayran getireceğim şu ortalamada olacak fiyatıda şudur diyebiliyor. Gerisi sayfanızın beğenilme potansiyeline kalmış. Eğer ilgisini çekiyorsa neden beğenmesinler sayfanı.

mnm10.png

Gördüğünüz gibi fiyatlandırma ve günlük ne kadar beğeni geleceği ekranda ;

Legal olarak facebook beğeni artırma fiyat tablosunda gördüğümüz gibi

Günlük 100-900 beğeni 91 TL
Günlük 150-1350 beğeni 136 TL
Günlük 200-1800 beğeni 182 TL
Günlük 500-4500 beğeni 454 TL
Günlük 1000-9000 beğeni 909 TL
Günlük 2000-18000 beğeni 1,818 TL
Facebook bu yeni özellikten sonra ortalama 1 insanın sayfayı beğenme değeri olarak 0,18 Tl değer biçiyor. Tabiki bu sektörden sektöre değişiyor. Eğer sayfanızın beğeni sayısının hızlı bir şekilde artmasını istiyorsanız sizde bu yüksek fiyatları ödemek zorunda olabilirsiniz. Kurumsal sosyal medya danışmanlığı yapıyor iseniz son derece tavsiye ediyorum bu reklam biçimini.

KAYNAK : http://bit.ly/14VXtvQ

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
:D :D O parayı başka yerlere verip kalıcı takipçiler elde etmek varken bunu yapmak mantıksızlık. :)

Bhdurul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Değerli arkadaşlar benimde tuhaf bir sorunum var. Yardımcı olan arkadaşı ödüllendireceğim. Facebook sayfamda 17 bin üye var. Ancak yaptığım paylaşımlar herkese açık olduğu halde duvarda kimseye görünmüyor. Maksimum 4 beğeni aliyorum bu yüzden. Sayfamı açtığımdan beri (Yaklaşık 1 yıl) böyle

Konuyla alakali uzun zamandır araştırma yapiyorum. Facebook genel sorunu olabilir reklama teşvik icin yapiliyor olabilir diyen var. Ancak reklam bile verdim durum yine aynı.