Facebook "Profilini Kim Ziyaret Etmiş" ve "VIP Üyelik" Hakkında

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Arkadaşlar Facebookta böyle bir dava aldı başını gidiyor. Neymiş bu gruba katıl tüm arkadaş listeni davet et sonra bir uygulama gelecekmiş mesajla, onu açınca profiline kim girmiş görülebilecekmiş falan filan!

Arkadaşlar böyle şeylere kanmayalım. Bu sayfaların amacı resimde de görüldüğü gibi bu tür yalan dolanla binlerce üye toplayıp, sonra o üyelere internet sitelerinin reklamını yapmak, Sizi Facebook'ta kim engellemiş gösteren program gibi virüslü programlar atmak.

:: Facebook Hakkında Gerçek Dışı Vaatlerde Bulunan Gruplar

Son zamanlarda, bazı gruplar bu gruplara üye olduğunuz takdirde ayrıcalıklı Facebook özelliklerine ya da 'öncelikli' bir Facebook üyeliğine sahip olabileceğinizi iddia ediyorlar. Bu gruplar Facebook tarafından oluşturulmamıştır ve vaatlerini yerine getirmeyeceklerdir. Bunlar muhtemelen istenmeyen iletiler (spam) yoluyla pazarlama için üye toplamak amacıyla tertiplenmişlerdir. Lütfen bu tür grupları grubun sayfasının sol alt kısmında bulunan şikayet bağlantısını kullanarak Facebook yetkililerine bildiriniz.

Daha temiz bir Facebook için. :flowers:
Teşekkürler.

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
benim arkadaşlar buna üye oldukları zaman Sende mi Bürütüş diyorum :D kanmayın inanmayın desemde cıx olmuyo :D o yüzden boşver gitsin bi tanesini kapatsan diğeri açılcak

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Bunların soyu tükenmez . Ben kanmıyorum ya içim rahat.:sleeping:

malibumali

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Valla millet bilinçlenmedikce bunlar devam edecek. Millet de bilinçlenmek istemiyomuş gibi davranıyo.

arkabisrem

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Valla millet bilinçlenmedikce bunlar devam edecek. Millet de bilinçlenmek istemiyomuş gibi davranıyo.

Aslında milletin bilinçlenmesi için bunlar şart. Elinde sonunda anlayacaklar yalan dolan olduğunu. Açıkçası bende zamanında böyle bilinçlendim (Facebook yoktu o aralar) :D Sadece yanlışlardan doğruları çıkarmayı bileceksin.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Ne kadar kişi okursa bu yazıyı kardır benim için.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Bunlara inanlar da az değil hani.