Facebook Messenger

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Yav bu FACEBOOK MESSENGER 'a ne zaman arama özelliği gelecek arkadaş çıldırmamak elde değil.:mad::(Biraz geliştirin şu WPstore'unuzu.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Sanki sow filmi acayip güldüm ben de hayırlısı ise yarın teli satıyorum İPHONE'a geçeceğim.Kısa bir zaman sonra.:cool::D:D

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Microsoft lumia 535 Umarım bugün kurtulup 4s alacağım hayırlısı ile.:)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
İPHONE 4s işi pazartesiye kaldı da şimdi ben bu MİCROSOFT'ta ONE DRİVE'ın içindeki foto hafızayı nasıl sileceğim siliyorum başka yerlerde çıkıp duruyor.:confused:

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar bir yerlerde bu fotoları nasıl sileceğimi bilen yok mu?:)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun telefonu sattıktan sonra adamlar fotolarıma bakmasın.:(

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bence al ANDROİD kullananlara tavsiyem.:)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar tmm hallettim foto işini.Sıkıntı yok.:)

Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun telefonu sattıktan sonra adamlar fotolarıma bakmasın.:(
Merhaba Mustafa,
Mesajımda anlatacağım adımlar Windows 10 Mobile esas alınarak anlatılmıştır. Windows Phone 8 veya 8.1 kullanıyorsan bu adımlar değişiklik gösterebilir. Tüm uygulamalar -> OneDrive -> Seçenekler (Hamburger menü içerisinden) -> Ayarlar -> Kamera Yükleme (Kapalı)

Eğer hala fotoğrafların telefonunda gözükmeye devam ediyorsa; Tüm uygulamalar -> Fotoğraflar -> Seçenekler (alt seçenekler) -> Ayarlar -> Eşleştirilmiş yenilenen dosyalar (Kapalı) ve OneDrive'dan sadece bulutta saklanan içeriklerimi göster (Kapalı)

Tavsiyem cihazını satmadan önce tüm kişisel verilerinin cihazından silinmesi için şu adımları takip etmen: Tüm uygulamalar -> Ayarlar -> Sistem -> Hakkında -> Telefonunuzu sıfırlayın.

Umarım bu cevap yardımcı olmuştur.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Merhaba Mustafa,
Mesajımda anlatacağım adımlar Windows 10 Mobile esas alınarak anlatılmıştır. Windows Phone 8 veya 8.1 kullanıyorsan bu adımlar değişiklik gösterebilir. Tüm uygulamalar -> OneDrive -> Seçenekler (Hamburger menü içerisinden) -> Ayarlar -> Kamera Yükleme (Kapalı)

Eğer hala fotoğrafların telefonunda gözükmeye devam ediyorsa; Tüm uygulamalar -> Fotoğraflar -> Seçenekler (alt seçenekler) -> Ayarlar -> Eşleştirilmiş yenilenen dosyalar (Kapalı) ve OneDrive'dan sadece bulutta saklanan içeriklerimi göster (Kapalı)

Tavsiyem cihazını satmadan önce tüm kişisel verilerinin cihazından silinmesi için şu adımları takip etmen: Tüm uygulamalar -> Ayarlar -> Sistem -> Hakkında -> Telefonunuzu sıfırlayın.

Umarım bu cevap yardımcı olmuştur.
Öncelikle teşekkür ederim hallettim ama yine bir sıkıntı çıkar ise dediğiniz adımları uygularım iyi akşamlar.:)Emeğinize sağlık.