Facebook, insanları anlamak istiyor!

Bu konuyu okuyanlar

muskecan

mustafakemalcan.com
Editor
Reaksiyon puanı
10
Facebook, insanları anlamak istiyor! - ShiftDelete.Net

Facebook, giriştiği yeni yapay zeka projesiyle birlikte yapay zekaların insan davranışlarını öğrenmesini ve analiz etmesini istiyor. Peki Facebook bunu neden yapmak istiyor?

Facebook'un yapay zekası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
İyi halt ediyorlar, bununla da gurur duysunlar. İnsanlara dair duydukları korkunun nedeni ne o önemli asıl.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
İnsanları biz anlayamıyoruz Facebook sen nasıl anlayacaksın :D şaka falan bir yana bu yapay zeka olayına fazla yatırım yapmaya başladılar bunun bize faydasımı çok olur zararımı ben anlam veremedim

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,340
İnsanları biz anlayamıyoruz Facebook sen nasıl anlayacaksın :D şaka falan bir yana bu yapay zeka olayına fazla yatırım yapmaya başladılar bunun bize faydasımı çok olur zararımı ben anlam veremedim

Mark Zuckerbeg yapar :D adama trilyonlarca küfür beddua ediliyor bir şey olduğu yok umursamıyor
--- Gönderi Güncellendi ---

Mark Zuckerbeg yapar :D adama trilyonlarca küfür beddua ediliyor bir şey olduğu yok umursamıyor

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
--- Gönderi Güncellendi ---

Adam ney olsada sonuçta dünyanın en pahalı ve değerli şirketine sahip :)