Facebook Hesabın Kilitlendi

Bu konuyu okuyanlar

muayali123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar yeni bir pubg oyun hesabı satın aldım. Sonrasında Facebook'u kendi hesabım olarak kullanmaya karar verdim ve her türlü bilgilerini değiştirdim ama tahmin edemediğim bir şey oldu ve hesap kilitlendi. "Hesabında sıradışı hareketler tespit ettik. Bu, birisinin haberin olmadan hesabını kullanmış olabileceği anlamına gelebilir."

nylynm.png

Sıkıntı olan şeylerden birisi ise benim doğum tarihimin yıl kısmını 1997 yerine 1990 yazmıştım diğer kimlik bilgilerim doğru. Hesabım 5 nisanda kilitlenmişti yaklaşık 10 gün içerisinde kimlik ile hesabını doğrula kısmı geldi ama hiçbir şekilde kimliklerimi kabul etmiyor, doğum tarihinden dolayı olduğunu düşünüyorum.

oa85t6.jpg

Sonuç olarak 3-5 adım geçip en son adıma geldiğimde şöyle bir hata alıyorum. "Görselin yüklenirken bir hata oluştu"

auxuo5.png

Defalarca bu facebook linkine yazı yazdım ama hiçbir faydasını göremedim.

"https://m. facebook. com/help/contact/179049432194862"

Ayrıca defalarca değişik platformlardan doğum tarihimi değiştirme linkini kullandım ama onda da şu hatayı alıyorum.

"https://www. facebook. com/help/contact/233841356784195"

"Facebook'a Giriş Yap"

3z6skb.png

Pubg hesabım gittiği için uğraşıyorum yaklaşık değeri 1000tl. Arkadaşlar sizce ne yapabilirim bu hesabı açabilmemin bir yolu var mıdır sizce her türlü yardımı bekliyorum. Teşekkürler iyi forumlar.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Facebook bu aralar bütün hesapları kilitliyor bi çok arkadsımın hesapları kilitlendi amacı ne anlamadım sanırım sahte hesaplarla baş etmeye çalısıyor

muayali123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Facebook bu aralar bütün hesapları kilitliyor bi çok arkadsımın hesapları kilitlendi amacı ne anlamadım sanırım sahte hesaplarla baş etmeye çalısıyor
Açmanın bir yolu yok mudur acaba bu işlerden anlayan bilen birisiyle iletişime geçmeye çalışıyorum da kimseyi bulamıyorum

muayali123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam kimlik onayını geçmeden zor gibi galiba
O kimliği emin olsam doğum tarihinden dolayı kabul etmiyor ben de ona göre adım atarım ama bilmiyorum ki neden böyle hatayı veriyor orada kimliğiniz okunamadı yazmıyor bir sorun oluştu tekrar deneyin diyor aklım karışık şuan

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Hesap satın almanın riskini görüyorsunuz. Demek ki neymiş, bilinmedik yerlerden hesap alınmayacakmış.

muayali123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar konu hala güncel yardımlar bekleniyor.

muayali123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Çok şükür ios cihazdan kimliğimi gönderebildim ve yaklaşık 1 hafta 10 gün sonra hesabım açıldı. :) Bu tarz bir şey başına gelen arkadaş varsa facebook hesabın kilitlendi ekranında telefonu sallayarak sorun bildire tıklayıp sorunu bildirebilir. Hesabım ne yaptım da açıldı bilmiyorum ama her yolu denemenizde fayda var şimdiden size büyük kolaylıklar dilerim iyi günler.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Çok şükür ios cihazdan kimliğimi gönderebildim ve yaklaşık 1 hafta 10 gün sonra hesabım açıldı. :) Bu tarz bir şey başına gelen arkadaş varsa facebook hesabın kilitlendi ekranında telefonu sallayarak sorun bildire tıklayıp sorunu bildirebilir. Hesabım ne yaptım da açıldı bilmiyorum ama her yolu denemenizde fayda var şimdiden size büyük kolaylıklar dilerim iyi günler.
Hesaplarınızı kurtardığınıza sevindim.

Son mesajlar