Yardım Facebook hesabım çalındı bilgi verir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

NcakaX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Facebook hesabımın bir kaç saat önce çalındığını fark ettim. muhtemelen yanlışlıkla indirdiğim bir virüs sebep oldu buna. ama ben fark etmedim boş verdim. hemen öbürsü günü instagram hesabım çalındı ve onu geri almayı başardım sonra problemin geçtiğini düşünüp bilgisayara format attım. ama 2 gün sonra facebook hesabım çalındı ve şuanda facebook çalışanları bana hiç yardımcı olmuyor. facebook umrumda değil sadece facebook üzerinden steam, discord, epic games gibi programların hesaplarını çalabilirler mi veya e-posta adreslerim şuanda risk altındamı bilgisi olan lütfen yazabilirmi?

salihaktan_

Müdavim
Reaksiyon puanı
544
Belirttiğiniz hesapların şifrelerini değiştirmenizi ve varsa iki faktörlü kimlik doğrulama hizmetini etkinleştirmenizi öneririm.

H3N

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba, kişisel facebook hesabınız ise kendi resminiz bulunan, kimliğinizi belgeleyerek taklit hesap üzerinden şikayet ederseniz hesap kalıcı olarak kapatılır tekrar erişime açılamaz. Bu sayede hesabı ele geçiren kişiler erişimi tamamen kaybeder.

Alexxxablis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben Şifremi değiştirip "Cihazlar" kısmından ip adresini verip polise vermiştim uzun süren işler ama ufak şeyler ile halledilebilir