Facebook dil seçenekleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Canları istemiş koymuşlar. Tartışma ortamı yaratmayalım lütfen...

aliguney91

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bence onlar yaratmak istiyor tartışma ortamı ondan koymuşlar.

---------- Post added at 15:33 ---------- Previous post was at 15:32 ----------

Bu dil resmileşmeden koyulması canımı sıktı açıkcası.

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Birşeyleri Bahane etmek için neden bu kadar uğraşırsınız anlamam Bu sadece Bizim Milletimizde olan Bir özellik Galiba Araştırmaz bilmez ama tartışır...

Kürtçeyi Sadece Türkiyedeki Kürtler konuşmuyor Türkiye, Irak, İran, Suriye ve Arabistanda olmak üzeri milyonlarca Kürt olan insan var!

Mantıklı olarakta Facebook'ta veya başka bi kurumda Bu milletin Ana dilini koymaları doğal Ama malesef Tartışmak için yer arıyorsunuz Daha önce bu konu forumda tartışıldı!

Seninde konuyu açma amacın Belli ama Cahilsin Birde Resmi dil değil yazmışsın bence Özür dileyip konuyu kapattırmalısın Kürtçe K.Irakta Resmi bir dildir!

aliguney91

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İşinize gelmeyince kata külle. Niye özür diliycem özür diliycek bişey yok. Kapatan kapatır konuyu umrumdada değil.

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
İşinize gelmeyince kata külle. Niye özür diliycem özür diliycek bişey yok. Kapatan kapatır konuyu umrumdada değil.

Sadece konuyu kapatma cümlesinimi algıladın o kadar yazıdan ?

Gerçekten garipsiniz İşte cahillik böyle birşey Doğruları söyleyince Sözün en ince yerini anlarsınız Cevabını merak ediyordun bende Söyledim Dünyada Sadece Türkiyede Yaşamıyor Bu halk sen öyle sanıyordun ve Bende sana gerekli açıklamayı yaptım Ben kendime özür beklemiyorum.

Konu açıp soruyorsun sonra yorum yapılıyor bu konu hakkında Bilgili yorum yapıyorsun madem biliyorsun neden Konu açıp bizlere soruyorsun ? Birazcık araştır Güzel kardeşim Doğruları Görebilirsin ama sırf birilerinin dolduruşuna gelip saçma sapan şeyler ile insanları ve kurumları yargılama...

Ben O dili konuşan insanlara Özür dilemeni bekledim ama oda senin inceliğine kalmış birşey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...