Facebook daki 1 Türk Düşmanı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
adam da kuyruk acısı boş verin istediğini yaptın
anne babasını bile bilmiyordur bu şimdi

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
Annene babana laf etseler kötü söz sahibine aittir diyip gider misin? Gitmezsin değil mi? Atatürk bizim için anneden babadan daha önemlidir.

anlatmak istedigimde bu zaten. isimiz gucumuz anneye kufretmek namus belasi falanci bana kufretti keselim agzini dagitirim gidelim gebertelim vs vs. Senin ulkende yasayan insanlari dunyada hic iyi bilmiyorlar bunun farkindamisin.?

Bunun sebebi nedir biliyormusun? Bunun sebebi turk insani.!! Yillarca yurt disinda yasamis bir cok ulke gormus arastirmalar yapmis bir insan olarak tecrubeyle sabittir.

Turkler her gittigi ulkede istenmeyen insan ilan ediliyor,Gecmisle alakami saniyorsun? Osmanli yada Ataturk mu? hayir hayir kesinlikle degil. Turkler onun karisina bunun kizina salca olmak, sigara ve kola makinalarini soymak gibi adetleri var iste buyuzden.

Japonya da yasadigim donemler, bir arkadas yanima 1 haftaligina tatile geldi.Eve ayak bastigimiz dakikada bana japon karilar guzel diyorlar hadi cikip kadin bulalim dedi.

aklimiz fikrimiz duzeni bozmakta bu cumlelerim anlayana

Tek Başına

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Anneye babaya küfretme zaten. Biliyorum bunu yapan yanlış yapıyor. Ama eğer biri annene veya sevdiğine laf ediyorsa ona gereken cevabı ver. Gereken cevabı gidip kavga ederek veya sende onun sevdiğine laf ederek verme ama. Burdaki insanların çoğu da sadece şikayet ediyor zaten. Orda küfür edenlere de kızamam. Yanlış yapıyor olabilirler. Ama herkes sizin gibi sakin olamayabilir.

Miroğlu_80

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Ben bunu bir elime geçirsem atamıza yapılan bu saygısızlığın cezasını keserim öldürürüm ben bunu...

EzberimSin

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Üşenmedim hepsini tek tek şikayet ettim umarım bi sonuç alınır.

sazan06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şimdi bizim mahkemeler facebook'u da kapatmasınlar?

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Arkadaşlar size tavsiyem şikayet ettikten sonra resimleri ekliyen yunanlıya bu mesajı göndermenizdir...

There will be a time, when ezan will wake up Athen, instead of churchbells... and the piece of cloth, which they use as flag, will be used to shit in

Ne kadar saçmaladığının farkında mısın sen? Sana biri gelip de, "Öyle bir zaman olacak ki kilise çanları, ezan seslerinin yerini alarak İstanbul'u uyandıracak ve onların bayrak olarak kullandığı bir parça bulut, ... (Gerisini anlayamadım. Ya yarım ya da yanlış kullanım.)" dese, hoşuna gider mi ya?

Bu ne zihniyet!

Atatürk böyle mi öğretti bizlere?! Eğer O bize böyle öğrettiyse Allah hepimizin bin belasını versin o zaman! Ne iğrenç bir milletmişiz be!

Yok arkadaşım. Türk olmadığım için üzülüyordum, ancak sizleri gördükçe halime seviniyorum.

Dünyaya Türk ve Müslüman olarak gelmekten daha önemli şeyler var.

Türkler asla kendilerinin olmayan bir şeye göz dikmezler. Atina senin mi? Oraya girip orada Türk bayrağını dalgalandırmak, insanları Müslüman yapmak da ne demek ya? Ne kadar fazla saçmaladığınızın farkında mısınız siz? Ettiğin lafın ne kadar provake koktuğunun bilincinde misin? Sen kim oluyorsun da böylesine bir cümle kurabiliyorsun ya? Allahım okudukça kafayı yiyorum! Ne biçim insanlarsınız siz ya? Aklınız fikriniz bu, değil mi?! Kötüye kötü olmak... Ama siz kötüye kötü olamıyorsunuz. Kendinizi ve doğal olarak da TÜRK milletini küçük düşürüyorsunuz. Adama bu iletiyi gönderdiğinde, seninle ne kadar dalga geçeceğinin farkında mısın? GÜLECEK SANA! "Sıkıysa gel öttür ezanını." diyecek arkandan. Sen de küçük düşmüşlüğünle, Türk milletinin adını kirletmişliğinle kalacaksın.

Zavallısınız ya. Şu tavırlara bakın. Okuyup adam olacağınıza Atina'da ezan öttürme planları yapın siz!

Ha-ha! Çok güldüm yahu!

- Türk bayrağı bir bulut olacak ve cuma ezanı okunurken Atina'nın üstünde koyu kırmızı bir...

Yazık...

Atatürk'ün sizler için kurtardığı bu ülke uğruna ölen 210.000 üstü şehit için yazık...

Hak etmiyorsunuz siz burada yaşamayı.

Sen git Atina'da Türk bayrağı altında ezan oku, olur mu? :)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
N
Türkler asla kendilerinin olmayan bir şeye göz dikmezler. Atina senin mi? Oraya girip orada Türk bayrağını dalgalandırmak, insanları Müslüman yapmak da ne demek ya? Ne kadar fazla saçmaladığınızın farkında mısınız siz? Ettiğin lafın ne kadar provake koktuğunun bilincinde misin? Sen kim oluyorsun da böylesine bir cümle kurabiliyorsun ya? Allahım okudukça kafayı yiyorum! Ne biçim insanlarsınız siz ya? Aklınız fikriniz bu, değil mi?! Kötüye kötü olmak... Ama siz kötüye kötü olamıyorsunuz. Kendinizi ve doğal olarak da TÜRK milletini küçük düşürüyorsunuz. Adama bu iletiyi gönderdiğinde, seninle ne kadar dalga geçeceğinin farkında mısın? GÜLECEK SANA! "Sıkıysa gel öttür ezanını." diyecek arkandan. Sen de küçük düşmüşlüğünle, Türk milletinin adını kirletmişliğinle kalacaksın.

Aynen katılıyorum.

O adam, o fotoğrafları paylaşarak bir şey elde edemez. Sen de o yazıyı oraya yazarak bir şey elde edemezsin. Aksine Türk Milletini küçük düşürürsün.
Bugün doğu illerimizi sözde kürdistan içersinde gösterdiklerinde nasıl şeyler hissediyorsanız onlar da bu yazı üzerine aynı duyguları hissedeceklerdir.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
O kapatıldı. Ama bu utanç kapatılamaz maalesef. Her Türk, "Hobaa! Türk'üm ben! Ne oluyor? Höytt!" diyerek böyle şeylere saldırıyor. Resimlerin altındaki yorumlar, resimlerden daha iğrençti, seni temin ederim...

İnternet

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu içeriğe şu anda erişilemiyor

İstediğin sayfa şu anda görüntülenemiyor. Sayfaya geçici olarak erişilemiyor, tıkladığın bağlantı artık çalışmıyor olabilir ya da bu sayfayı görüntülemek için yeterli iznin olmayabilir.

ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ'in

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Orası kapatıldı ama zihniyet değişmedikten sonra biz daha çok yol alırız böyle.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Orası kapatıldı ama zihniyet değişmedikten sonra biz daha çok yol alırız böyle.

Bu zihniyet mümkün değil değişmez. Kendimizi kaf dağında görüyoruz. Barbar Türkler kalıbını iyice yerleştiriyoruz.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Bu zihniyet mümkün değil değişmez. Kendimizi kaf dağında görüyoruz. Barbar Türkler kalıbını iyice yerleştiriyoruz.

Ben de onu diyorum. Onların yaptığının bin katını biz yapıyoruz. Kendi değerlerimize küfredilmesini istemediğimiz halde onlarınkine küfretmekten geri kalmıyoruz. Bir tane akılsız çıkıp da Atatürk'e gay dedi diye tüm Yunanistan'ı top yapabiliyoruz. Zamanında yaşanan bir savaş için, hiç yaşamadığımız halde onların topraklarına göz dikiyoruz. Bizim olmayan şeyleri, ne zamandır istiyoruz?

Türkler böyle değildi...

Bu hiç doğru değil...

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Ben de onu diyorum. Onların yaptığının bin katını biz yapıyoruz. Kendi değerlerimize küfredilmesini istemediğimiz halde onlarınkine küfretmekten geri kalmıyoruz. Bir tane akılsız çıkıp da Atatürk'e gay dedi diye tüm Yunanistan'ı top yapabiliyoruz. Zamanında yaşanan bir savaş için, hiç yaşamadığımız halde onların topraklarına göz dikiyoruz. Bizim olmayan şeyleri, ne zamandır istiyoruz?

Türkler böyle değildi...

Bu hiç doğru değil...

:yes: doğru dedin..

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Operasyon başarıyla tamamlandığı için konu kilitlenmiştir !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...